Şimdi Ara

Philips Hue Hakkında (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
116
Favori
111.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    internet gerekli evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttps://www.hepsiburada.com/philips-hue-play-genisletme-paketi-siyah-p-HBV00000KF3D7

299 TL0||
  • Phılıps hue go V2 modelinin Bluetooth resetlemesini bilen varmı arkadaşlar, evde boş duran tlfna eşlemek istiyorum ama bir türlü resetleyemedim, yardım lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erdem038 kullanıcısına yanıt
    2.el access point cihazı alıp telefon internetiyle kullanabilirsin hocam.

• mrth87 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ben Bluetooth sorununu aşmanın yolunu arıyorum, yanı taşınabilen bir lambayı evin dışında kullanmak çok keyifli oluyor akşamları

• Kullandığınız uygulamalar nelerdir arkadaşlar, tavsiyelerinizi bekliyorum

• Bir soru daha elektrik kesintisinde sistem nasıl bir tepki veriyor

• Erdem038 kullanıcısına yanıt
    Elektrik kesintisinde nasıl tepki vermeleri gerektiğini Hue App>Ayalarlar>Güç açma davranışı bölümünden düzenleyebiliyorsunuz.

Philips Hue Hakkında

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba,

Philips hue ışıklarını sync box olmadan veya herhangi bir HDMI kablosu ile TV'ye bağlamadan TV'nizde PS4 oyunlarını ve TV üzerindeki bazı uygulamalar ile ambilight özelliği senkronize edebilirsiniz.

Playstation'da oynadığınız oyunları senkronize etmeniz için madde olarak detayları aşağıda belirtiyorum;

-Yeni bir PSN hesabı açmak,
    -Bilgisayarınıza veya laptopunuza PS4 remote play uygulamasını indirip yeni açtığınız PSN hesabı ile bu uygulamaya giriş yapmak.
    -Daha sonra PS4'ü açıp oynamak istediğiniz ana hesap açık iken PS4 remote play uygulamasına DS4 kontrol cihazınızı USB veya Dongle var ise bunlarla bağlayarak uzaktan bağlantıyı başlatmanız gerek. Daha sonra bilgisayara veya laptopa bağlı olan USB kablosunu çıkarıp PS tuşuna basarak tekrar ana hesabınızı seçip devam edebilirsiniz.Burda önemli olan PS4 remote uygulamasına ikincil bir hesap ile girmek.
    -Tüm bunları yaptıktan sonra veya öncede olabilir philipsin kendi Hue Sync uygulamasını bilgisayar veya laptopunuza indirip senkronizasyonu başlatıp TV karşısına geçebilirsiniz.

TV üzerinde ambilight özelliğini kullanmak için ise;

Eğe android bir TV'niz varsa playstore'dan Hue Stream uygulamasını indirip TV'ye kurabilirsiniz. Bu uygulama ile TV üzerinde youtube, Stremio, IP TV, Kodi gibi uygulamalardan gelen görüntüler direk senkronize olacaktır. Netflix uygulaması maalesef çalışmamaktadır.

Ben Philips Sync Box Türkiyeye gelene kadar bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum ama geldiğinde 2000-3000 TL arası fiyattan satışa çıkacağını tahmin ediyorum.

• Merhaba.
    Burada Remote play ile bilgisayar üzerinden mi oynamak gerek yoksa direk ps4 üzerinden oynanabiliyor mu?
  • scorpman kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Zaten remote play ile ps4’ü eşleştirdiğinde 2 taraftada aktif oluyor.ister bilgisayara bakarak oyna ister Tv ye bakarak oyna.

• Merhabalar
    3 sorum olacak şimdiden teşekkürler,

2 adet hue go alarak bu aleme ben de katıldım
    Pc ye sync uygulamasını kurduktan sonra netflix (hem uygulama hem de chorome ile denedim) ile renk senkronizasyonun olmadığını fark ettim. Laptopu HDMI ile tv ye bağlarsam sıkıntı olmuyor ancak HDmi ile uğraşmamak için hem tv de hem de pc de eş zamanlı açarak bu sorunu çözerim demiştim fakat hüsran oldu. Bunu aşmanın bir yolu var mı?

Hue tv uygulamasını kullanan var mı SYNC ile aynı işi yapabiliyor mu eğer öyle ise Telefona ya da apple tv ye kurmak istiyorum.

Apple tv ye kodi kurabilirsek KODİ nin hüe ler ile eşdeğer tepki verdiğini okudum Kodi yi APPLE tv ye kurmak için de para vermek gerekiyor kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thisishaolin

Arkadaşlar merhaba,

Philips hue ışıklarını sync box olmadan veya herhangi bir HDMI kablosu ile TV'ye bağlamadan TV'nizde PS4 oyunlarını ve TV üzerindeki bazı uygulamalar ile ambilight özelliği senkronize edebilirsiniz.

Playstation'da oynadığınız oyunları senkronize etmeniz için madde olarak detayları aşağıda belirtiyorum;

-Yeni bir PSN hesabı açmak,
    -Bilgisayarınıza veya laptopunuza PS4 remote play uygulamasını indirip yeni açtığınız PSN hesabı ile bu uygulamaya giriş yapmak.
    -Daha sonra PS4'ü açıp oynamak istediğiniz ana hesap açık iken PS4 remote play uygulamasına DS4 kontrol cihazınızı USB veya Dongle var ise bunlarla bağlayarak uzaktan bağlantıyı başlatmanız gerek. Daha sonra bilgisayara veya laptopa bağlı olan USB kablosunu çıkarıp PS tuşuna basarak tekrar ana hesabınızı seçip devam edebilirsiniz.Burda önemli olan PS4 remote uygulamasına ikincil bir hesap ile girmek.
    -Tüm bunları yaptıktan sonra veya öncede olabilir philipsin kendi Hue Sync uygulamasını bilgisayar veya laptopunuza indirip senkronizasyonu başlatıp TV karşısına geçebilirsiniz.

TV üzerinde ambilight özelliğini kullanmak için ise;

Eğe android bir TV'niz varsa playstore'dan Hue Stream uygulamasını indirip TV'ye kurabilirsiniz. Bu uygulama ile TV üzerinde youtube, Stremio, IP TV, Kodi gibi uygulamalardan gelen görüntüler direk senkronize olacaktır. Netflix uygulaması maalesef çalışmamaktadır.

Ben Philips Sync Box Türkiyeye gelene kadar bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum ama geldiğinde 2000-3000 TL arası fiyattan satışa çıkacağını tahmin ediyorum.
    ps4 cihazında ilk hesap açık olduğu için uzaktan bağlanırkken başka kullanıcıya ait eşleşme şifresi girildi gibi bir hata alıyorum. PS 4 cihazında da yeni açtığım hesap ile giriş yapmam mı gerekiyor teşekkürler.

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

ilk defa öyle bir hata duydum. PS4'de yeni açılan hesap ile girmeye gerek yok. PS zaten iki hesabıda açıyor sonra.

Özelden de yardımcı olabilirim istersen tekrar aynı hatayı alırsan.
  • Teşekkür ederim giriş yaptım yeni hesap ile başka türlü çözemedim çünkü. Daha sonra eşleşmeyi yaptım 2. Dualshock ile de orjinal hesaba girerek bağlantıda bir sıkıntı olmadan oynayabildim.

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Netflix izin vermiyor dışarı kaynaklara. Benim kullandığın Sony Tv'de Kodi üzerinden içerik açarak ve Hue Stream uygulaması ile senkronizasyon yapabiliyorum.

Apple tv kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.
  • Teşekkür ederim netflixi mozilla ile çözdüm diğer tarayıcılarda olmuyor. Tv niz andorid tabanlı sanırım tam anlamıyla faydalanabilmenize sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.