Şimdi Ara

Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
3.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shen

Ben yararlandım. Bugün de gittim sinemaya. Kafa bantlı alacaksanız SHL3100 tavsiyemdir.

http://www.philips.com.tr/c-p/SHL3100BK_10/bas-bantli-kulakliklar

Hocam kaç liraya aldınız bileti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam kampanyadan 2. kez yararlanmış biri olarak soyluyorum kesınlıkle cok guzel bence cok yararlı bır kampanya sinemaya gitmeyi seviyorsan adamlar nokta atışı yapmıs. Önce Bridge of Spies sonra tabiki Star Wars yapıstırdım çekmeköyde oturdugum ıcın Metrogarden da cinemaximuma gıttın 20 tl verdım 3dlerde gozlugude verdıler bence cok ıyı normal bılet 18+2 tl'de gözluk (tek kısı),2 kısı olunca normalde 35-40tl gelıyor karlı yanı ben kulaklık degıl bluetooth hoparlor aldım ıhtıyacda vardı zaten 3 aylıkda uyelık yanında çiçek oldu valla :D He şöyle birsey var buda ztn cinemaximumdan ve böldeden kaynaklı daha ıyı bır avmde cinemaximumdan yararlanmak ıstersen oraya gore para degısıyor normaldede fıyat farkı var ztn.Bılmıyorum ben begendım yararlanıyorum Şubat 15 kdrda devam bu sırada deadpoolda gelecek onuda yapıştırırım :D Tavsiye ediyorum kulaklık bluetooth falan lazımsa yardırın .

Fotodakı sayfadan ürünün seri no yu kayıt ettırın sonra sıze 1,2 gune onay msjı gelıyor ondan sonra sınemaya gıtmek ıstedıgınızde gene aynı sayfadan kredı kartınızla bıletı satın alıyorsunuz ( bılet acık davet yanı ıster gun ıcınde ıstersen sonrakı gun o kodu kullan) gıdıp cinemaxımum gıseden satın alabılıyorsun bıletını.Basit 5 dkda halledılıyor olay.

Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xearon -- 29 Aralık 2015; 21:45:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xearon

Arkadaşlar selam kampanyadan 2. kez yararlanmış biri olarak soyluyorum kesınlıkle cok guzel bence cok yararlı bır kampanya sinemaya gitmeyi seviyorsan adamlar nokta atışı yapmıs. Önce Bridge of Spies sonra tabiki Star Wars yapıstırdım çekmeköyde oturdugum ıcın Metrogarden da cinemaximuma gıttın 20 tl verdım 3dlerde gozlugude verdıler bence cok ıyı normal bılet 18+2 tl'de gözluk (tek kısı),2 kısı olunca normalde 35-40tl gelıyor karlı yanı ben kulaklık degıl bluetooth hoparlor aldım ıhtıyacda vardı zaten 3 aylıkda uyelık yanında çiçek oldu valla :D He şöyle birsey var buda ztn cinemaximumdan ve böldeden kaynaklı daha ıyı bır avmde cinemaximumdan yararlanmak ıstersen oraya gore para degısıyor normaldede fıyat farkı var ztn.Bılmıyorum ben begendım yararlanıyorum Şubat 15 kdrda devam bu sırada deadpoolda gelecek onuda yapıştırırım :D Tavsiye ediyorum kulaklık bluetooth falan lazımsa yardırın .

Fotodakı sayfadan ürünün seri no yu kayıt ettırın sonra sıze 1,2 gune onay msjı gelıyor ondan sonra sınemaya gıtmek ıstedıgınızde gene aynı sayfadan kredı kartınızla bıletı satın alıyorsunuz ( bılet acık davet yanı ıster gun ıcınde ıstersen sonrakı gun o kodu kullan) gıdıp cinemaxımum gıseden satın alabılıyorsun bıletını.Basit 5 dkda halledılıyor olay.

Hocam nasıl yararlanılıyor bilet alırken. Başka bir günki seansa alabiliyor muyuz, malum hep 2 kişi dolaşamayız.

• teknosa da shl3160 31 aralığa kadar 55tl ye satılıyor ve kampanya için en uygun fiyatlı çözüm. ben aldım, kalitesi orta seviye. 3 bilette parasını çıkarıyor zaten. tavsiye ederim...
  • Bir Rind kullanıcısına yanıt
    Dostum seans secmıyorsun sehır salon (avm) ve 3d mı 2d mı sonra odemeye yapıyorsun ve sana acık bır kod msj olarak telefona gelıyor ister o gun ıstersen baska gun yararlanabılırsın bır suresı yok bunu gunde 3 kez yapabılıyorsun ve hergun gecerlı bu 3 hak.Bunlarla ılgılı fotoları paylasacam ayrıca.
     Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası

• Bende kendime kulaklık almak içn teknosaya girdiğimde gördüm bu kampanyayı.Sonrasında nedir bu diye sorduğumda oradaki arkadaşlar Bluetooth hoparlörlerde ve sadece kafabantlı kulaklıklarda varmış kampanya. Şubat sonuna kadar devam ediyormuş ve günde 3 sinemaya ikinci bilet bedava olarak giriliyormuş. Bende o anda bu fırsat kaçmaz diyip aldım bir kulaklık. Kulaklık olarakda SHL3165 aldım gerçekten sesi çok iyi dışarıya bir gram ses vermiyor ve içeriyiede ses almıyor. ona benzer bir model daha vardı SHL3160 ama ben SHL3165 i aldım mikrofonu olduğu için hem telefonda hemde Laptopta kullanıyorum. Valla benim gibi sinema sever biriyseniz mutlaka bu kampanyayaı kaçırmayın derim. zaten kulaklığın parasını 3 filmde çıkarıyorsunuz....
  • valla açıkçası kampanyayı bende gitmiş olduğum bir teknosa'da gördüm kampanya bana göre efsane bir kampanya özellikle sinemaya gitmeyi seven kişiler için biçilmiş kaftan helede bu aralar bu kadar güzel film varken kaçırılmaması gereken bir kampanya bence 49,90 ve üstü kulaklık ve bluetooth speaker larda geçerliymiş bence eşime yılbaşı hediyesi olarak bir bluetooth speaker aldım bt6000 modelini işyerinde kullanması için ses performansı çok iyi bluetooth speaker düşünen arkadaşlara tafsiye edebileceğim bir speaker açıkçası bide bu kampanya ile birleşince olay benim için tadından geçilmez bir hal aldı 2016'yıda inşallah bu kadar iyi geçirebiliriz :)
  • olayın karışık yönü

1 . 49,90TL olacak diyor
    2. model belirtiyor

gelelim soruna ; Philips SHL3000RD/00 bu modelin ismi geçiyor ama bu model HB de 34 TL , şimdi illa 15,90TL daha kazık mı yiyeceğiz ?
  • Haci abi karisik yonu yokki adamlar belirtmiş 50 tl ustu "kafa bantli kulaklik" yada bluetooth hop. Alinca bu kampanyadan yararlaniyorsun diyor belirtilen modelin bir degeri yok oda hukuksal sebeplerden heralde.Hb den kastin hepsibur. Sanirim valla ona birsey diyemiyecem galiba magzalardan alisverislerde gecerli kampanya ne desem yalan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: xearon

Dostum seans secmıyorsun sehır salon (avm) ve 3d mı 2d mı sonra odemeye yapıyorsun ve sana acık bır kod msj olarak telefona gelıyor ister o gun ıstersen baska gun yararlanabılırsın bır suresı yok bunu gunde 3 kez yapabılıyorsun ve hergun gecerlı bu 3 hak.Bunlarla ılgılı fotoları paylasacam ayrıca.
     Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası

Hocam çok sağol, ödemede online ise en sevdiğim bu oluyor fırsat bulunca hemen alacağım.aslında anladığım kadarıyla şubat'a kadar alabiliyoruz, şubatta alınca 3 ay kullanabiliyoruz. Şimdi alıp şubat'a kadar, şubatta tekrar bir kulaklık alıp 3 ay daha kullanabiliriz. Tabi telefon numarası değiştirmek gerekir sanırım.

• Hoparlörün fiyatı ne kadar bşlen varmı

• ortak kullanmak mümkünse birkaç kişi ortak kullanalım. kullanım ücreti için tek seferlik 10tl ödeyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 30 Aralık 2015; 13:57:55 >
  • kampanyadan faydalanayım diyorum ama bizim cinemaximum tozuttu

Ortaboy mısır+Kola+sinema biletini 17,75TL ye verdiğinden hiç bir kampanya sıcak gelemiyor bana
  • trapper54 T kullanıcısına yanıt
    Valla dostum ben Philips bt50 hoparlorden aldım boyle cıvıl cıvıl renklerıde var kafana gore 89.90 ufak kullanıslı ısımı goruyor,para olaydı bt2200 mu ne var mıkrofonlu su gecırmez valla saglam cıhaz onu almaya nıyetlendımde para cıkmadı :D :D guzel cıhazları var tavsıye ederım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xearon -- 30 Aralık 2015; 23:20:05 >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum ortak kullanacagını cunku kayıt oldugun telefona kod gelıor ve bıletı almaya gıttıgınde msja bakıp kodu gırıyorlar
  • ürünlere hiç ihtiyacım yok ama ilk seans 7 lira kampanyası 2016'da devam etmiyorsa faydalanabilirim bu kampanyadan. aldığım ürünü satabilir miyim ya da satsam kampanya bakımından sorun olur mu dersiniz?
  • 25 aralıkta kaydımı yaptım 31 aralık daha cevap gelmedi heriflerden. iletişim bölümünden de mesaj attım dönen olmadı. bugun çağrı merkezini arayım dedim tatil dedi nasıl işse artık ben gibi kayıt yapıp mesaj gelmeyen varmı ?
  • xearon kullanıcısına yanıt
    Hocam ses olayı nasıl peki hem kampanyadan yararlanayım hemde hoparlörü alayım

• Benim üründe yapışkanlı kullanma kılavuzu eki çıkmadı bir sorun olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi State of Anarchy -- 1 Ocak 2016; 20:21:54 >
  • Online alışveriş olarak hangi sitelerde geçerli bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.