Şimdi Ara

Philips Cinemaximum'da ikinci bilet bizden kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
5
Favori
3.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim kulaklıktada garanti belgesi çıkmadı sadece yapışkanlı barkod gibi birşey vardı arkasında. örnek resimde garanti belgeside istiyor ama ben yapışkanla faturayı yükledim sisteme daha aktif olmadı 25 inden bu yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

benim kulaklıktada garanti belgesi çıkmadı sadece yapışkanlı barkod gibi birşey vardı arkasında. örnek resimde garanti belgeside istiyor ama ben yapışkanla faturayı yükledim sisteme daha aktif olmadı 25 inden bu yana

inşallah kabul ederler
  • Insallah. Persembe aradim adamlari telesekreter 9-18 arasi hizmet veriyo diyor sonra kapaniyor telefon. P.tesi tekrar arayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyen olursa film başına 5tl, veya 30tl karşılığı sınırsız kullanım hakkı verebilirim.
  • vatan bilgisayarda da geçerli kampanya..
  • Merhaba, Ben de geçen hafta aldım kulaklık. iki gün önce faturamı ve kutunun arkasında seri numaralı kısmı ilettim, üyeşiğim onaylandı. Garanti belgesine gerek olmuyor, arka kısmında kod içeren bölümle fatura yeterli. Sisteme girişi yaptım ama henüz bilet almadım.
  • forum gaziantep bilet fiyatı 12 tl her bilet 6 gayet güzel teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Online alışveriş olarak hangi sitelerde geçerli bilgisi olan varmı

Arkadaşlar yetkili satış noktaları demiş ama her yerde satılıyor. Nasıl ayırt edeceğiz? Nerelerde geçerli?
  • Teknosadan aldım garanti olsun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11'de teknoloji24 diye bir satıcı var oradan aldım, kabul ettiler.
  • Bu kampanya devam ediyor ama altlimt 49 olacak diye birşey goremedim. D/R da fiyatlar guzel. Acaba 49 altı olsa sorun cıkar mı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.