Şimdi Ara

Philips camera tanınmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips camera aldım.Pc ye kurdum çalıştı.Daha sonra format atıktan sonra usb hub aygıtı tanımıyor diye bir ileti çıktı.Yeniden başlatıyorum yeni donanım bulundu diyor sonra kayboluyor .Anlamadım gitti.Aygıt yöneticisinden bakıyorum camera görünmüyor takılı olduğu halde.Sorun nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raikonnen -- 29 Eylül 2006; 10:35:57 >

• bende de philipsin 200nc modeli var aynı şeyi yapıyor arda...bazen kendi kendine düzeliyor bazende sürücülerini tekrar yüklemek gerekiyor...neden olduğunu bende anlayamadım...
  • Ben çalıştırdım camera ile msn den görüştüm.Ama şimdi usb portuna taktığım zaman tanımıyor.Format atsam düzelirmi acaba birde philips kalite derler..
  • aynı usb portuna takmayı dene, ve format atmaya gerek yok...bi kamera için format atılırmı, sürücüyü yeniden yüklemeyi dene...
  • Denedim olmuyor
  • philipsin kurulumuda bir garip önce cd deki programı kurup sanra sürücülerini tanıtıyosun, böyle yapmazsan yanındaki foto çekme tuşu çalışmıyor...ayrıca philipsin bu modeli beş para etmez...verdiğimiz paraya yazık, şimdiki aklım olsa a4 techin dünya şeklinde bir modeli var onu alırdım...ama geçti...
  • Böyle bir rezillik yok ya aygıt yöneticisinden sürücü güneclleştir dioruım cd yi takıyorum sürücüyü bulamıyor az kaldı şimdi kırıcam heryer philips olacak
  • philips Sorun Arkadasım Sen üzme Kendini
  • Arkadaşlar lütfen bunun çözümünü bulan varsa banada söylesin.. 840k toucam var elimde philips ne güsel kullanıyordum. format attım şimdi takıyorum usb veri hatası diyip çıkıyor. kurulumda devamlı hata veriyor. arkadaşlarınkisine takıyorum cayır cayır takar takmaz kendi kendine yüklüyor. İşin garibi ben format atmayıda denedim. 2 kere format attım sırf cam için ama yok olmuyor. Arkadaşlar boşuna format atmayın formatta çözüm diil hayır anlamadıgım şey bugüne kadar çalışan alet şimdi nie çalışmıyor?
  • Philips'i marka diye aldınız demi alın size taiwan malı ORİTE RN 3300 MODEL WEBCAM süper Net reim çekiyo alın resimler...

• Philipsler ne malı?
  • Hollanda malı kardeş Philips
  • quote:

Orjinalden alıntı: tda 1562q

Philips'i marka diye aldınız demi alın size taiwan malı ORİTE RN 3300 MODEL WEBCAM süper Net reim çekiyo alın resimler...

cidden resimler çok net çıkmıış

• quote:

Orjinalden alıntı: tda 1562q

Hollanda malı kardeş Philips

Benimkinin arkasında Made in china yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.