Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
14
Favori
66.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar babama 42pfl6158k/12 aldık, görüntüye ayar çekicem ama bulamıyorum motion vb gelişmiş ayarlar nerede bende sadece doğal standart canlı film çıkıyor
  • Arkadaşlar merhaba. Philips 6007 serisi tvmiz var. Dahili uydu alıcısındaki frekanslar karıştı ve bende yeniden yükleme yaptım şimdi işin içinden daha çıkılmaz bir hal aldı. Ben kanalları en baştan kurmak istiyorum bunun bir çözümü var mı acaba? Veya yeni bir kanal listesi frekanslarıyla beraber acaba link verebilir misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Segamaster

Arkadaşlar merhaba. Philips 6007 serisi tvmiz var. Dahili uydu alıcısındaki frekanslar karıştı ve bende yeniden yükleme yaptım şimdi işin içinden daha çıkılmaz bir hal aldı. Ben kanalları en baştan kurmak istiyorum bunun bir çözümü var mı acaba? Veya yeni bir kanal listesi frekanslarıyla beraber acaba link verebilir misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Format kısmının genel ayarlarda olması lazım.
  • Arkadaslar ben de philips 42pfl6687k sahibiyim yalniz tv nin ses performansindan hic memnun değilim. Usb takip dizi izliyorum, ses tonu 30 35 arasindayken konuşmalar sirasinda bir takim cizirdamalar geliyor sanki 80e getirmisim de bangir bangir bas veriyor disari. Demem odur ki bu sekilde bir sorunu olmayan bilincli bir tv kullanıcısı tvsinin ses ayarlarini paylasirsa oldukca faydalı olacak benim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tv bukadar mı vasat olur :S Kayınperderde var, güncelleştirmeme rağmen tv çalışmak için kendini zorluyor. Benim evde Samsung D5500 var, hem kalite olarak hem de çalışma hızı olarak çok çok daha iyi. Philips
  • yeni güncelleme çıktl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

yeni güncelleme çıktl

dostum güncelleme 6877 içinse linki verebilir misin ben göremedim web sitesinde
  • only_younus O kullanıcısına yanıt
    6158 bendeki tv yi aldım gün güncellemiştim.
    tekrar bir güncelleme geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme yok, en son 46 nolu var.
  • DTS olayını nasıl çözdünüz? Media Player mı almak lazım?
  • uzun zamandır 42pfl6007k 12 serisine güncelleme gelmiyordu philips desteği kesti sandık ama Sürüm: 000.150.095.000, Zip dosyası, 150.80 MB, Yayımlanma günü: 2014-05-06 diye güncelleme yayınlanmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

uzun zamandır 42pfl6007k 12 serisine güncelleme gelmiyordu philips desteği kesti sandık ama Sürüm: 000.150.095.000, Zip dosyası, 150.80 MB, Yayımlanma günü: 2014-05-06 diye güncelleme yayınlanmış...

Güncelleme hakkında bir fikri olan var mı arkadaşlar?
  • sanksrist kullanıcısına yanıt
    İngiltere Philips'den alıntıdır:

QF1EU_0.150.95.0
    (Date published: 2014-04-28)

Audio via HTS can be heard in watchever app / Maxdome VoD

Solution for Voyo “Format not supported”

Channel logo database update

Updated OSD messages

Improved video playback Slovenian VoD

Solution for security issues
  • quote:

Orijinalden alıntı: levo001

İngiltere Philips'den alıntıdır:

QF1EU_0.150.95.0
    (Date published: 2014-04-28)

Audio via HTS can be heard in watchever app / Maxdome VoD

Solution for Voyo “Format not supported”

Channel logo database update

Updated OSD messages

Improved video playback Slovenian VoD

Solution for security issues

Teşekkür ederim...
  • Gecen hafta bu tv den aldım fakat bilgisayarda GOM playerda 3D yan yana film açtıgımda bunu 3 boyutlu yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
    Birde filmi flash diske atıp tv ye bağlayınca altyazıda türkçe karakterler sorun yaratıyor bunu nasıl çözerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelreis

Gecen hafta bu tv den aldım fakat bilgisayarda GOM playerda 3D yan yana film açtıgımda bunu 3 boyutlu yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
    Birde filmi flash diske atıp tv ye bağlayınca altyazıda türkçe karakterler sorun yaratıyor bunu nasıl çözerim?

GOM playerde açtığınız 3D filmin görüntüsünü TV'ye aktardıktan sonra şunu yapmalısın:
    TV kumandasının 3D tuşundan "yan yana"yı seçtiğinde filmi 3D izleyebilirsin...

Türkçe karakterler konusunda detaylarını tam hatırlayamıyorum ama bu forumda bilgi var...
  • seçenek pasif oldugu için seçemiyorum
  • umutlu42 kullanıcısına yanıt
    dostum bende aynı tv yi kullanıyorum genellikle cep üzerinden gönderiyorum görüntüyü tv ye sorunsuz izliyorum

Bu arada trt deki maçlar için bis key nasıl giriş yapıcaz
  • trt'deki maçları trthd'de sorunsuz izliyorum, biss key'lik bir işim olmadı. Sanırım biss girme imkanı da yok
  • bende philips 6000 serisi 42pfl6198k/12 var bilgisayara bağladım çözünürlük 1920 x 1080 de ama ekranın kenarlarında siyahlık var eski televizyonlarda 16:9 4:9 gibi birşeyler vardı ya onun gibi siyah tam ekran olmuyor bazı oyunlarda tam ekran oluyor cs 1.6 gibi bilen birisi varsa yardım edebilirmi
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.