Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
14
Favori
66.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben optik çıkışlı ses sistemi kulla nıyorum.dts ses formatlarını oynatmıyor ondan olabilir.
  • Arkadaşlar nasıl bir hdd bağlamalıyız ki görüntü kaydedebilelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

Arkadaşlar nasıl bir hdd bağlamalıyız ki görüntü kaydedebilelim?

En az 250 gb gerekiyor bizim 42pfl6198 için.
    Formatı atıp kendine göre ayarlıyormuş.
    Bir de ne kadar doğru bilmiyorum ama kaydedilen filmleri kopyalamaya çalışınca dosyayı bozabiliyormuş.
    Hiç denemedim, emin olup öyle yazmak isterdim ama harici hdd bizim bile değil:)
  • 42PFL6008K almaya karar verdim, Electroworld'de 2000, Bimeks'te 2150, Vatan'da 2200 TL. Görüntüsü çok hoşuma gitmişti ama TV'yi son bir kez incelemek, menüsünü kullanmak istiyorum, ondan sonra alacağım. Tek korkum bulutlanma, ışık sızması, ölü piksel gibi sorunların çıkma ihtimali. Bunun için herhangi bir sorun çıkması durumunda cayma hakkımı sıkıntı çıkmadan kullanabileceğim bir site arayışındayım.

Kanuna göre cayma hakkı, 7 gün içinde herhangi bir sebep belirtilmeden, kullanılmış bile olsa ürünün iade edilebilmesi şeklinde tanımlanıyor. Ancak bazı çevrimiçi alışveriş sitelerinde ürünün kullanılmamış olması şartı aranırken kimisinde de kutunun açılmamış olması şartı aranıyor. Tabii ayrıca paralel ithalat değil de, Philips garantisi altında satılıyor olması da önemli benim için. Bu konuda iade alırken sorun çıkarmayan site tavsiyesine ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyuz32

47pfl6007h/12 aldim. yaklasik 3 aydir kullaniyorum. hem goruntu hem de smart tv performansi cok iyi.2 tarafli amblight ozelligi ve 3d ye verecegim puan 10/8 . yanliz benim problemim usb den izlemek istedigim videolardaki ses formatlari ile ilgili ozellikle 720p ve blueray videolarimdaki ses formatlarini desteklemiyor. bu sorunlar icin herhangi bi codec cozumu varmi. ayrica cift ses kanalli videolarda ikinic sesi goremiyor .web sitesinden bununla ilgili pek bisey bulamadim. ilgisi bilgisi olan bi arkadas sorulari cevaplayabilirse mutesekkir olurum.saygilar

Şu son güncellemeleri yaptınız mı muhtemelen DTS desteği gelmiş olabilir.

2012 modellerinin sahibi olan arkadaşlar da son güncellemeden sonra DTS desteğinin gelip gelmediğine bakabilirler mi ?

Philips tüm serilerine aynı güncellemeyi veriyor, aşağıdaki linklerde de görüleceği gibi sürüm numaraları ve dosya hacimleri aynı yalnız dil problemi olabilir 7000 ve 8000 serisinde...

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=47PFL6007K/12&slg=TR&scy=TR

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=46PFL7007K/12&slg=TR&scy=TR

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=46PFL8007K/12&slg=TR&scy=TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigran -- 25 Eylül 2013; 18:35:53 >
  • Arkadaşlar hafta sonu Vatan'dan 47PFL6007K almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok memmun olurum.
    -Bu tv nin gerçek panel hızı nedir?
    -Pasif gözlükmü kullanıyor?
    -Olumlu- olumsuz uyarılarınız nelerdir?
    Teşekkürler.
  • alpceren A kullanıcısına yanıt
    Gerçek panel hızı 100 Hz. dir ve pasif gözlük kullanıyor.Cihaz 2012 modeldir.Bütçeniz uyuyorsa 2013 modellere bakınız.Bu model için bu forumda 2012 6xx serisine ait olan diğer başlıklara bakabilirsin.Bazı özellikler haricinde panel olarak aynı tv ler olduğundan sana bir fikir verecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manolpan

Gerçek panel hızı 100 Hz. dir ve pasif gözlük kullanıyor.Cihaz 2012 modeldir.Bütçeniz uyuyorsa 2013 modellere bakınız.Bu model için bu forumda 2012 6xx serisine ait olan diğer başlıklara bakabilirsin.Bazı özellikler haricinde panel olarak aynı tv ler olduğundan sana bir fikir verecektir.

Cevap için teşekkürler.
    Bugün Adana Vatan'da sordum bu modelden haberleri bile yok. İnternette ise satışı yapılmıyor. dolayısıyla istesemde almam mümkün değil. Artık başka modellere bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpceren

quote:

Cevap için teşekkürler.
    Bugün Adana Vatan'da sordum bu modelden haberleri bile yok. İnternette ise satışı yapılmıyor. dolayısıyla istesemde almam mümkün değil. Artık başka modellere bakacağım.

Aktif 3D düşünürseniz;

46 PFL 7007 Vatan da 2.099 TL.

Çok güzel bir TVdir. Tavsiye ederim.

Link vermek için sitesine baktım yoktu. Ama Malatya Vatanda gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

Orijinalden alıntı: alpceren

quote:

Cevap için teşekkürler.

Aktif 3D düşünürseniz;

Alıntıları Göster
    .

Aktif 3D düşünürseniz;

Aktif 3D olması hoşuma gitmedi ama bu fiyata çok iyi. yarın vatana bakarım varsa büyük bir ihtimalle alırım.
    Teşekkürler.
  • Merhabalar,
    47pfl6907k kullanıyorum. Kablosuz ağ üzerinden bilgisayarımdaki filmleri tv'de izlerim.Ancak zaman zaman tv, ağı gördüğü halde dosyaları göstermiyor. (philips'in media server -twonky- programını kullanıyorum.Bilgisayarınızdaki filmleri kablosuz ağ üzerinden sorunsuz izlediğiniz bir yöntem veya program var mıdır? Yoksa gidip bir medya player mı alayım?
  • merhaba 6007 almayı düşünüyorumda, bi kaç sorum olucaktı
    1- türkçe altyazı yı sorunsuz okuyor mu?
    2-Biss key girme işini nasıl yaptınız tv nin dahili uydu alıcısında,yani ntv spor falan şifreye giriyor mu sizdede?
    3-Bide oyun oynarken falan input lag dan şikayetçi misiniz?
  • 47PFL6198K/12 ürününü geçtiğimiz hafta bugün teknosa'dan 2600 tl'ye sehpa hediyesiyle almıştım. Ürün pazartesi günü elime geçti. Ve aldığım günden beri satış elemanının bana vaad ettiği hiç bir özellik çalışmıyor. Taşınabilir disk'lerimde ne kadar mkv formatlı BluRay film varsa DTS seslidir. Ama nedense bana desteklendiği söylenen bu TV'de ses formatı desteklenmiyor. Bir diğer ikinci sorunum iPhone'dan wifi direct bağlantısını gerçekleştiremedim ağ adı aramada çıkıyor ve parola soruyor fakat hiç bi yerde bununla alakalı bir açıklama bulamadım. Smarttv yazılım olarak çok vasat. Samsung, LG 4 kat hızlı işlem yapıyor Philips'e göre. Ekran donma ve kararmaları gibi enterasan sorunları da cabası. Yalnızca 100 Hz panel hızına sahip diye standart bi led tv alabilirdim smart olayı yüzünden haketmediği bu fark fiyatını samsung f7000 almayıp buna verdiğime pişmanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

47PFL6198K/12 ürününü geçtiğimiz hafta bugün teknosa'dan 2600 tl'ye sehpa hediyesiyle almıştım. Ürün pazartesi günü elime geçti. Ve aldığım günden beri satış elemanının bana vaad ettiği hiç bir özellik çalışmıyor. Taşınabilir disk'lerimde ne kadar mkv formatlı BluRay film varsa DTS seslidir. Ama nedense bana desteklendiği söylenen bu TV'de ses formatı desteklenmiyor. Bir diğer ikinci sorunum iPhone'dan wifi direct bağlantısını gerçekleştiremedim ağ adı aramada çıkıyor ve parola soruyor fakat hiç bi yerde bununla alakalı bir açıklama bulamadım. Smarttv yazılım olarak çok vasat. Samsung, LG 4 kat hızlı işlem yapıyor Philips'e göre. Ekran donma ve kararmaları gibi enterasan sorunları da cabası. Yalnızca 100 Hz panel hızına sahip diye standart bi led tv alabilirdim smart olayı yüzünden haketmediği bu fark fiyatını samsung f7000 almayıp buna verdiğime pişmanım.

Dts desteklenmiyor şu an, güncellemeleri de kontrol edin hem.
    O parola miracast destekli cihazlarda hiç sorulmuyor, normal WiFide de görünüyor. Mesela note 3te miracast ile direkt görüntü aktarımı yapılıyor.
    WiFi direct ayrı heralde.
    DLNA olsa hemen aktarım yapılıyor.

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyi yaptım ancak dts sorunu devam ediyor. Bunun dışında iPhone ile görüntü yansıtamamam daha büyük sorun oldu. Cihazın wifi aramalarda parolasını bilmediğimden bağlanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eak101

Son güncellemeyi yaptım ancak dts sorunu devam ediyor. Bunun dışında iPhone ile görüntü yansıtamamam daha büyük sorun oldu. Cihazın wifi aramalarda parolasını bilmediğimden bağlanamıyorum.

Dts için güncelleme yapın dememiştim, güncellemeleri kontrol etmenizde fayda var diye dedim. İphonede miracast özelliği varsa yansıtabilirsiniz.
    Parolayı zaten öğrenemezsiniz ben philipse de sorduğumda görünür ama hiçbir şekilde bağlanmaz demişti.
    Eğer iphonede miracast yoksa miracast dongle alıp o özelliği kazandırabiliyorsunuz.
    Zaten piyasada lg g2 ile samsung note 3te miracast var.
    Dongle 100 lira felan, tvye bağlanıyor siz de dongleye telefonu bağlıyorsunuz, görüntü o şekilde aktarılıyor.
  • miracast dışında wireless screen share nasıl çalışıyor peki illaki ayrı bi apart almak mantıklı gelmedi açıkçası tv'nin dlna desteklemesi gerekir

• Merhabalar Philips 42PFL6008 Televizyonumuz Var. Flash Player Desteği Yok. Uyumlu Flash Player Varmı Link Atabilirmisiniz veya Uyumlu bir Web Browser yükleme İmkanım Varmı. Varsa Nasıl Yükleyebilirim. Anlatırsanız Sevinirim Çok Teşekkürler Şimdiden. Yardımlarınızı Bekliyorum @Orada Olmayan Adam
  • Merhaba arkadaslar. Bende philips 6000er serisi smart tv var. Kendi netim 8mb televizyonun İnterneti cok yavas fillm izleyebilecek bi site varmi ? Mkt videolari calistirirmi en son guncellemede tv ? Televizyonun internetini hizlandirmanin yolu varmi? Ve flash player yuklenirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: beostar

6097K kullanıcısıyım. My remote uygulamasından bir türlü TV'yi göremiyorum. 6000 serisinde kullanan arkadaşlar var. Ben bir şey mi kaçırıyorum my remote ile uğraşırken?

android telefondan mı baglantı sagladınız bende bir türlü görmüyor tv'yi telefon ayrıca pcden görüyor ama bu sefer görüntü aktarımı yapmıyor sorun nerden acaba.piyasadaki en yavaş smart tv bu phılıps tvlerde 6097 var lanet olsun smart filan hikaye aptal tv ismi olsa daha iyi olur netten bir film seyretmek işkence 20dk film ara sayfasına gel başlatma yok destek filan . sabah phılıps destegi arıcam yaptıgınız tv'ye deyip sövücem ha normal tüplü ha bu farkeden bir şey yok smart olayı tamamen kandırmaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leaderjack1 -- 21 Ocak 2014; 18:03:32 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.