Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
14
Favori
66.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sanksrist

quote:

Orijinalden alıntı: ft19

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kimi1179

quote:

Bu hafta sonu 6877 aldım.

HD, 3D ve bilumum TV yayınlarını göstermesi çok iyi...
    Amblight çok iyi
    Ses iyi.

Medya Playerde sınıfta kalıyor tabii...
    Hadi DTS sesi çözememesini geçtim, en azından alt yazıda Türkçe karakterler olmalıydı. (Var da ben mi ayarlayamadım?)

Hayırlı olsun.Türkçe karakter desteklemiyor diye biliyorum.
    ürünü nereden kaç liraya aldınız acaba? netten aldıysanız almak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz çünkü şuanda ürün hiçbir yerde stokta yok.

Teşekkür ederim...
    Samsun Teknosa'dan aldım... 2600'e alacağım diye gittim. Sürpriz oldu 2400'e aldım.
    Bir gün önce burada MedyaMark açılmış, sanırım onun etkisi oldu. Üç adet vardı...

bende haftasonu teknosa.com dan 2399tl+200tl hediye çeki ile 12 taksite aldım. 2199tl ye gelmiş oldu. bu fiyat sadece teknosa.com daydı. mağazalarda hafta sonu 2399tl ydi. hediye çeki yoktu.
    200tl çekide başka bi şeyde kullandım.

Güle güle kullanınız...

teşekkürler.

• Merhaba Arkadaşlar,
    Bende 55 6007 var,
    Star TV, TRT1, CNBC-E, TRT HD Gibi kanallar hava bozuk olduğunda çekmiyor, Sinyal yok uyarısı aliyorum,
    Sizlerde de aynı problem olan varmıdır ?
    Çözüm olarak ne yapmalıyım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep1blues

Merhaba Arkadaşlar,
    Bende 55 6007 var,
    Star TV, TRT1, CNBC-E, TRT HD Gibi kanallar hava bozuk olduğunda çekmiyor, Sinyal yok uyarısı aliyorum,
    Sizlerde de aynı problem olan varmıdır ?
    Çözüm olarak ne yapmalıyım,

bendede benzer sorun var. sorunun tv den değilde binaya ait merkezi sistem antenin ayarsızlığından olduğunu düşünüyorum. özellikle hava kapalı ve bozuk iken bazı kanallar gidiyor, bazı kanallar ise (trt1 hd,trt hd) normal zamandada yok, aratıyorum bulmuyor. bide balkondaki kendi çanak antenime bağlayıp deneyeceğim, onun ayarı düzgün ve diğer odadaki tv de kullanıyorum. bütün kanallar var. eğer kendi antenime bağladığımda bütün kanalları çekiyorsa tv de sorun yok demektir. eğer kendi antenimi bağladığımdada bazı kanalları çekmiyorsa bu tv nin dahili uydu alıcısını tuneri zayıf demektir.

• Cevabınız için teşekkür ederim,
    Philipsi aradığımda çanaktan gelen sinyal gücünü ölçtürün demişlerdi,
    Harici uydu cihazı aktiğimda kanallar gösteriyor sorun yok, Ama çözünürlüğü iyi değil,
    Tahminimce Televizyon yüksek kalitede göstermek istediği için görüntü alamiyorum,
  • quote:

Cevabınız için teşekkür ederim,
    Harici uydu cihazı aktiğimda kanallar gösteriyor sorun yok, Ama çözünürlüğü iyi değil,
    Tahminimce Televizyon yüksek kalitede göstermek istediği için görüntü alamiyorum,

Tv lerin içindeki receiverler özelliği olmayan kalitesiz, basit alıcılardır.Muhtemelen sinyal alım gücüde zayıf kalıyor.Mümkünse çok iyi olmasada orta kalite bir harici hd uydu alıcısı kullanmak daha iyi sonuçlar verecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cevabınız için teşekkür ederim,

akşam denedim. şöyleki; harici hd uydu alıcımı merkezi sistemden gelen anten kablosuna bağladım. durum yine aynı, sinyal kalitesi düşük, trt hd, trt1 hd ve bazı başka sd yayınlar yok, bazıları gidip geliyor. daha sonra balkondaki kendi çanağımdan gelen anten kablosunu tv nin anten girişine bağladım, bütün kanallar geldi ve görüntü çok iyi.
    kısaca tv nin dahili uydu alıcısında sorun yok, bizim binanın merkezi sistem anteni ayarsız veya merkezden binaya dağıtımdan dolayı gelen kabloda sinyal kalitesi düşüyor.
    sizde kendi anteninizin sinyal kalitesini ölçtürün ve lnb/anten vs. ayar yaptırın.

• http://www.teknosa.com/urunler/110011896/philips-55pfl6097k12-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv?term=110011896

55" 6097 K..Teknosada 3.199 ve 300 Tl hediye çeki var..
    Bu modelin wifi özelliği var mı arkadaşlar?

Smartla pek işim olmaz..Arada sırada youtube ile kızıma çizgi film açarım. Zaten D smart HD ile izleyeceğim için de dahili uydu alıcısının performansı da benim için elzem değil..

Alayım mı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

http://www.teknosa.com/urunler/110011896/philips-55pfl6097k12-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv?term=110011896

Smartla pek işim olmaz..Arada sırada youtube ile kızıma çizgi film açarım. Zaten D smart HD ile izleyeceğim için de dahili uydu alıcısının performansı da benim için elzem değil..

Alayım mı beyler?

Evet arkadaşlar teknosadayım.
    55" 6097 k 3199.

Bimex te 55" LG LM 640 S 2999 tl 299 tl hediye ceki de var.

Hangisi beyler yardım edin bugün alıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

http://www.teknosa.com/urunler/110011896/philips-55pfl6097k12-dvb-s-fhd-3d-led-lcd-tv?term=110011896

Alayım mı beyler?

55" 6097 k 3199.

6097 alacağına 7007 al fazla fark yok arada

• quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

quote:

Alayım mı beyler?

55" 6097 k 3199.

6097 alacağına 7007 al fazla fark yok arada

7007 deki aktif gozluk olayi dusunduruyo beni..

• 6887 için ideal ayarları deneyimli arkadaşlar burada paylaşabilir mi?

Teşekkürler...
  • wifi smartscreen'deki kanal listesi ile tv'deki favori kanal listesini esitlemeyi bilen var mi?

digital tv guide'da da ayni sikinti mevcut, abuk subuk kanllarin hepsi listede geliyor ama tv'deki favori kanallarim gibi bir duzenleme yapmayi beceremedim. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 6067k modelini almış bulunmaktayım genel olarak tv den memnunum fakat bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.
    laptobu twonky ile tv ye bağlamak istiyorum fakat yapamadım tv de görünmüyor.
    tv yi her kapatıp açışımızda wifi şifresini tekrar girmemiz mi gerekiyor hatırlama gibi bir seçenek yok mu?
  • Alt yazı sorununu ben şöyle çözdüm. Online film izleme sitelerinden 720p ve 1080p altyazılı filmleri indirip izliyorum. Alt yazı zaten filmlerde entegre olduğu için herhangi bir alt yazı tanıtma türkçe karakter desteği gibi bir sıkıntım olmuyor. Direk filmi açıp izliyorum. Görüntü kalitesinde hiç bir kayıp da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

Alt yazı sorununu ben şöyle çözdüm. Online film izleme sitelerinden 720p ve 1080p altyazılı filmleri indirip izliyorum. Alt yazı zaten filmlerde entegre olduğu için herhangi bir alt yazı tanıtma türkçe karakter desteği gibi bir sıkıntım olmuyor. Direk filmi açıp izliyorum. Görüntü kalitesinde hiç bir kayıp da yok.

Hangi marka ve modelde???
  • 6000 serilere yeni yazılım gelmiş hayırlı olsun, Sürüm: 000.150.087.000, Zip dosyası, 146.31 MB, Yayımlanma günü: 2013-04-29
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

Alt yazı sorununu ben şöyle çözdüm. Online film izleme sitelerinden 720p ve 1080p altyazılı filmleri indirip izliyorum. Alt yazı zaten filmlerde entegre olduğu için herhangi bir alt yazı tanıtma türkçe karakter desteği gibi bir sıkıntım olmuyor. Direk filmi açıp izliyorum. Görüntü kalitesinde hiç bir kayıp da yok.

Hangi marka ve modelde???

6687k/12 ancak benim durumumun marka ve modelle ilgisi yok. ben internet sitesindeki hazır altyazılı görüntüyü indiriyorum direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

6000 serilere yeni yazılım gelmiş hayırlı olsun, Sürüm: 000.150.087.000, Zip dosyası, 146.31 MB, Yayımlanma günü: 2013-04-29

Yükleyen var mı, nedir durum???
  • 6007

http://tweakers.mobi/reviews/2822/2
     PHİLİPS 6000 Serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 1 Mayıs 2013; 15:56:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

6000 serilere yeni yazılım gelmiş hayırlı olsun, Sürüm: 000.150.087.000, Zip dosyası, 146.31 MB, Yayımlanma günü: 2013-04-29

Yükleyen var mı, nedir durum???

Ben yükledim sanki biraz daha hızlı açılıp kapanıyor.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.