Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
14
Favori
66.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeRun

arkadaşlar pfl6007k modelelerinde ışık sızması gibi sorunlar varmı, edge led falan varmı bunlardada yanlardan köşelerden ışık sızdırıyormu yoksa full arka aydınlatmalımı?

55pfl6097 kullanıyorum. zerre kadar ışık sızması, bulutlanma vs... sorunu yok panelin . S-IPS panel , edge led . ama dediğim gibi zerre kadar ışık sızması yok panelde .... Önceki panelim d8000 idi onda rahatsız edici olmasa da ışık sızması mevcuttu ama bunda hiç yok ... Benimkinde mi yok yoksa genel olarak bu konuda sıkıntısız mı bu paneller bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

quote:

arkadaşlar pfl6007k modelelerinde ışık sızması gibi sorunlar varmı, edge led falan varmı bunlardada yanlardan köşelerden ışık sızdırıyormu yoksa full arka aydınlatmalımı?

55pfl6097 kullanıyorum. zerre kadar ışık sızması, bulutlanma vs... sorunu yok panelin . S-IPS panel , edge led . ama dediğim gibi zerre kadar ışık sızması yok panelde .... Önceki panelim d8000 idi onda rahatsız edici olmasa da ışık sızması mevcuttu ama bunda hiç yok ... Benimkinde mi yok yoksa genel olarak bu konuda sıkıntısız mı bu paneller bilemiyorum.

bende lg lm660s aldım özellikle büyük boyutlu panellerde var galiba bu sorun benimki 55'' sol yanladan ve üsten ışık sızması var siyahta belli oluyor, philips 6007 arasında kalmıştım lg aldım, keşke philips alsaydım diyorum şimdi canımı sıkıyor çünkü, aslında ben philips alcaktımda film vs oynatırken sıkıntı menuler yavaş dendi, lg dende memlunum sadece ışık sızması olayı beni soğuttu acıkcası ama film altyazı vs olarak lg daha rahat en azından ordan kurtarıyor.

• quote:

quote:

quote:

bende lg lm660s aldım özellikle büyük boyutlu panellerde var galiba bu sorun benimki 55'' sol yanladan ve üsten ışık sızması var siyahta belli oluyor, philips 6007 arasında kalmıştım lg aldım, keşke philips alsaydım diyorum şimdi canımı sıkıyor çünkü, aslında ben philips alcaktımda film vs oynatırken sıkıntı menuler yavaş dendi, lg dende memlunum sadece ışık sızması olayı beni soğuttu acıkcası ama film altyazı vs olarak lg daha rahat en azından ordan kurtarıyor.

isik sizmasi tam olarak ne oluyor.
    Foto koyma sansiniz var mi?

47PFL6097

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

quote:

quote:

isik sizmasi tam olarak ne oluyor.
    Foto koyma sansiniz var mi?

47PFL6097

google görsellere yazın ışık sızması cıkar siyahta daha cok anlaşılıyor.

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın ... aşırı derecede rahatsızlık vermiyorsa ve de diğer hususlarda memnunsanız bence kafanıza takmayın . Her yönden 4-4 lük panel de yok zaten , maksat artılarının çok olması ve artılarını götürecek büyüüüük bir eksisinin olmaması diye düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın ... aşırı derecede rahatsızlık vermiyorsa ve de diğer hususlarda memnunsanız bence kafanıza takmayın . Her yönden 4-4 lük panel de yok zaten , maksat artılarının çok olması ve artılarını götürecek büyüüüük bir eksisinin olmaması diye düşünüyorum

sağolasın aynen katılıyorum.

• Bende 42pfl6097k12 aldım. Pek memnun kaldım diyemem. Başlıca şikayetlerim şöyle.

-Menülerin ekranın yarısını kaplaması ..İğrenç bişey
    -Menü geçişlerinin yavaşlığı.. Eski 37 ekran crt tv de cart cart 1 sn bile sürmeden geçerdi. Bu herhalde ekran bütüdüğü için görüntüyü oluşturacak elektronların
    daha fazla yol almasından kynaklanıyor kesin :D
    -Bi ara TV Kapatıyorum 15- 20 Dakka sonra açılıyo tamda uyumuş oluyordum kumandadan kapatıyorum 20 dakika sonra tekrar açılıyo bi gece 5-6 kere sabahladım tv ile. Ya bari rüyaların en güzel
    yerinde açılma. :P Kasa arkasındaki düğmeden kapattım açarkende ordan açtım. Şimdilik bi daha açılma problemi çıkmadı.
    -Bide kumandayı elime her alışımda nasıl ters tutturuyorum arkadaş.. Bas bas düğmeye bişey olmuyo. Rezil bir kumanda tasarımı ve tuş kombinasyonu var.
    -Kumanda şekilsel olarak yönünü belli eder bir tasarıma sahip olmalıydı. Kanal değişimi göbek joystiği ile yapmaya alıştığımız kumandalardan olsa gerek, akıllı kumanda kullanma niyetim var.
    -Ağdan bilgisayar kablosuz olarak bağlanabiliyormuş, bunu bu forumdan öğrendim en kısa zamanda deneyeceğim.
    -HDD Marka model aktarım hızın kablo tipi uzunluğu kıyası yapmaksızın bi süre sonra filmi izlerken TV Kapanıp açılıyor.
    -TV nin menüleri çok kullanışsız. Bazı sekmelere geçmek için müneccim olmak lazım.

Bu kadar şikayetim var ama görüntü hatırına kullanmaya devam. Zaten dedimya 37 Crt den 102 Ye geçiş pat diye olunca.. Ve ekstra bir beklentim olmadığı için bozulana kadar yada 2500 HZ Neo plazma alana kadar
    kullanıcam.

• 42PFL6067K kullanıyorum 2 sorum olacak.....

1.Hareketli sahnelerde fululaşma güncelleme sonrasıda devam ediyor sizde de aynı mı?

2.TV çözemediğim bir nedenden standbay dan bir türlü açılmıyor.Fişi takıp çıkarmak gerekiyor.BU SORUNLA KARŞILAŞIP ÇÖZEN OLDU MU? Genel olarak HDD takıp 3D moduna alınca oluyor.
  • 47PFL6057K Kullanıyorum. USB'ye kayıt yapamıyorum menüden kayıtlara gir dediğimde disk yok yazıyor. 2 usb bellek, 1 hdd denedim hiçbirini bulamadı. Neden kayıt etmez sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuattoksoy

bende social tv açılmıyor.menü olarak var ama tıklayınca tv ye geri dönüyor. philips yetkili servisi geldi.televizyonunuz taş gibi düzelir inşallah o sorun dedi gitti.adnan hocanın müritleri gibi işimiz inşallaha kaldı.ayrıca ben philips türkiye ile mailleşiyorum.elimde bikaçtane mail var.biriktiriyorum.bana verdikleri cevapları duyduğunuzda beni anlayacaksınız.bu mailleri toplu olarak burada ve çeşitli mecralarda paylaşmayı düşünüyorum

Aynı sorun bende de var. Çözümünü bulabildiniz mi? Twittera girince de aynısını yapıyor.
  • arkadaşlar herkese merhaba öncelikle herkez heyırlı uğurlu güzel günlerde güle güle kullanır incallah cihazlarını bende kısmet olursa bu gece yada yarın pfl 47 6877 almaya niyetliyim ciddi ciddi.omu bumu şumu derken içinden çıkılmaz bi hal alıyo bu teknoloji takibi bıktım resmen ve yıldım. bu televizyon tavsiye edermisiniz arkadaşlar.çok basit olara örnek vereyim mesela tv den internete girip film yada izlemek istediğim herhangi bişeyi izleyebilirmiyim çok fazla dts ve alt yazı sorunuyla işim yok çünkü fazla film izleme imkanım yok olduğu zaman sağolsun bazı arkadaşlar çözüm yollarını göstermişler eksik olmasınlar kısacası benim fiyat ve performans olarak cezbetti diyebiliri en nihayetinde her güzeli kusuru olacaktır birde benim için önemli olan şu istediğim kanalları sıralamak yada sıralayamamak gibi bi durum sözkonusumu yaaslında o kadar çok sormak istediğim şey varki fazla uzun uzadıya yazıp okurken sıkılmanızıda istemiyorum fikirlerini paylaşacak arkadaşlarada şimdiden teşekkür ediyorum bu arada kliksada fiyat indirimiyle beraber 2400 e geliyor buda daha önceki satış fiyatları ve şu andaki eşdeğer marka ve modeller açısından baktığımızda gayet uygun bi seviye gibi geldi bana siz ne dersiniz alayımmı yoksa başka zamanlara mı bırakayım yada başka marka lardamı devam edeyim herkese teşekkürler

• merhaba arkadaşlar, 42pfl6687k için sehpa ayaklığı arıyorum ihtiyaç fazlası olandan bedeli karşılığında temin etmek istiyorum. bu seriden tv ye sahip olan ve sehpa ayaklığını kullanmayanlar iletişime geçebilirler mi acaba. tskler. bozkus06@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymhepa

arkadaşlar herkese merhaba öncelikle herkez heyırlı uğurlu güzel günlerde güle güle kullanır incallah cihazlarını bende kısmet olursa bu gece yada yarın pfl 47 6877 almaya niyetliyim ciddi ciddi.omu bumu şumu derken içinden çıkılmaz bi hal alıyo bu teknoloji takibi bıktım resmen ve yıldım. bu televizyon tavsiye edermisiniz arkadaşlar.çok basit olara örnek vereyim mesela tv den internete girip film yada izlemek istediğim herhangi bişeyi izleyebilirmiyim çok fazla dts ve alt yazı sorunuyla işim yok çünkü fazla film izleme imkanım yok olduğu zaman sağolsun bazı arkadaşlar çözüm yollarını göstermişler eksik olmasınlar kısacası benim fiyat ve performans olarak cezbetti diyebiliri en nihayetinde her güzeli kusuru olacaktır birde benim için önemli olan şu istediğim kanalları sıralamak yada sıralayamamak gibi bi durum sözkonusumu yaaslında o kadar çok sormak istediğim şey varki fazla uzun uzadıya yazıp okurken sıkılmanızıda istemiyorum fikirlerini paylaşacak arkadaşlarada şimdiden teşekkür ediyorum bu arada kliksada fiyat indirimiyle beraber 2400 e geliyor buda daha önceki satış fiyatları ve şu andaki eşdeğer marka ve modeller açısından baktığımızda gayet uygun bi seviye gibi geldi bana siz ne dersiniz alayımmı yoksa başka zamanlara mı bırakayım yada başka marka lardamı devam edeyim herkese teşekkürler

Hocam selam, istediğini sorabilirsin özelden de buradan da seve seve yardımcı oluruz merak etme. Elbette her aletin kusuru bak, her şeyin artısı ve eksisi var ama önemli olan ihtiyaçlar doğrultusunda, istediklerin doğrultusunda en iyisini, f/p oranında en iyisini bulmak. Sorularına gelince fiyat gerçekten iyi, televizyon görüntü kalitesinde aşmış ve muhteşem bir telefon. 3 taraflı ambilight derinlik katan, ekranı büyüten, sinema deneyimi sunan muhteşem bir özellik.Ben bir kere kullandım, vazgeçemiyorum, siz de artık kullandığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Öte yandan sorunuza gelirsek tabii ki kanalları sıralayabiliyorsunuz. Philips.com.tr den 42PFL6877K/12 sayfasında "Destek" kısmı altında bunun için gerekli kılavuz ve programları bulabilir, istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.Buradan bu linke ulaşabilirsiniz;http://www.philips.com.tr/c/televizyonlar/6000-series-119-cm-47-inc-easy-3d-47pfl6877k_12/prd/?t=support Bir sorunu daha cevaplayayım, daha uygun seviyeye geleceğini düşünmüyorum ve 6877 ler için konuşursam stoklar her yerde hemen hemen tükendi Mart-Nisan ayında yeni serilerin gelmeye başlayacağını düşünürsek, 6877 de her an tükenebilir ve bir daha gelmeyebilir.

• erkan çok teşekkür ederim sağolasın valla allah utandırmasın siparişi verdim bi kaç saat önce inşallah iyi bişey yapmışımdır durumu şöyle özetlicek olursam sıradan basit bi televizyon izleyicisiyiz onun için ne kadar tatmin oluruz yada olmayız görücez artık ayrıca sorularımada yardımcı olabileceğini söylemişsin bunu içinde teşekkür ederim illaki olacaktır ama benim tv yi kurdurmam on günü falan bulacak çünkü ben evde değilim şehir dışındayım o zaman ne olup ne bittiğini daha detaylı anlatabilirim galiba tekrar teşekkürler görüşmek üzere
  • iyi günler arkadaşlar ben 42pfl6687 kullanıyorum da tv ile ilgili bikaç sorum olacaktı sana yanıtlayabilirseniz çok memnun olurum.

1- dts ses formatı desteklemiyor ve altyazılar da miniminnacık, herhangi bir mkv oynatıcı alsam bu dertlerime derman olur mu?

2-tv ile laptopumu kablosuz olarak ilişkilendirme özelliği olduğu söyleniyor bunu nasıl kullanabiliyoruz? demek istediğim ağa gözat diye bi secenek var source da ama burada her dosya görünmüyor veya altyazılar açılmıyor, ne ayak?

3-smart tv de twitter app si yok mesela ya da bende görünmüyor app galery de. zaten app galery de çok az uygulama var da onu geçiyorum; bu tv nin başka bi app store u var mıdır?

4-yine smart tv de flash player desteği olmaması çok can sıkıcı. html5 leri açar falan filan bi şeyler duydum ama pek de anlayamadım nedir bu?

5-bildiğin üzere apple da da flash desteği yok ama iphone a puffin browser yükleyince o browser bütün flash içeriğini açıyor - nasıl yapıyor bilmiyorum - bu tv ye de farklı bir browser yükleyip bu desteği alma şansımız var mı?

6- ağa gözat seçeneğini az çok öğrendim ancak açtığım videolarda alt yazı olmuyor bu sorunu çözmenin bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpercem70 -- 8 Şubat 2013; 13:51:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercem70

iyi günler arkadaşlar ben 42pfl6687 kullanıyorum da tv ile ilgili bikaç sorum olacaktı sana yanıtlayabilirseniz çok memnun olurum.

1- dts ses formatı desteklemiyor ve altyazılar da miniminnacık, herhangi bir mkv oynatıcı alsam bu dertlerime derman olur mu?

2-tv ile laptopumu kablosuz olarak ilişkilendirme özelliği olduğu söyleniyor bunu nasıl kullanabiliyoruz? demek istediğim ağa gözat diye bi secenek var source da ama burada her dosya görünmüyor veya altyazılar açılmıyor, ne ayak?

3-smart tv de twitter app si yok mesela ya da bende görünmüyor app galery de. zaten app galery de çok az uygulama var da onu geçiyorum; bu tv nin başka bi app store u var mıdır?

4-yine smart tv de flash player desteği olmaması çok can sıkıcı. html5 leri açar falan filan bi şeyler duydum ama pek de anlayamadım nedir bu?

5-bildiğin üzere apple da da flash desteği yok ama iphone a puffin browser yükleyince o browser bütün flash içeriğini açıyor - nasıl yapıyor bilmiyorum - bu tv ye de farklı bir browser yükleyip bu desteği alma şansımız var mı?

1-http://www.vatanbilgisayar.com/Ses%20ve%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC%20sistemleri/philips-hmp3000-hmp3000-mkv-media-player/productdetails.aspx?I_ID=54738
    Şimdi evden çıkıyorum diğerlerine dönünce bakarız eğer ben gelene kadar cevap gelmezse.umarım yardımcı olabileceğim konulardır

• Dev gibi ekranda küçücük altyazı... Altyazıyı nasıl büyütebiliriz?
  • bende electroworld'den 47" 6067 aldım arkadaşlar, herhangi bir sorun var mı? güncelleme gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 10 Şubat 2013; 12:11:12 >
  • arkadaşlar 47 6877 için nerden ve ne tür bir duvar askı aparatı almamı tavsiye edersiniz antalyadayım şehir olarak kullanışlı ve uygun fiyatlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymhepa

arkadaşlar 47 6877 için nerden ve ne tür bir duvar askı aparatı almamı tavsiye edersiniz antalyadayım şehir olarak kullanışlı ve uygun fiyatlı

Hayırlı olsun dostum.sonorous markalar iyidir diye biliyorum ama astığın zaman girişlere ulaşmak zor olur diye düşünüyorum.ben linktekini aldım geri iade ettim vazgeçtim asmaktan.
    http://www.kliksa.com/urun/sonorous-surefix-142-40-42-47-plazma-lcd-aski-aparati/900121168
    http://www.electroworld.com.tr/p/sonorous-surefix-230-aski-aparatii/?ref=akakce&v=1.92

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.