Şimdi Ara

Philips 58PUS7304 İNCELEME. (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
77
Favori
281.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bir bant olması lazım görseli var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmgr01

Nasıl bir bant olması lazım görseli var mı
    Bilmiyorum ki hocam. Konu sahibinin mesajında görmüştüm. Bana gelen tv'nin paketi sanki sonradan toplanmış gibi.
  • Slmlr
    Dolby Atmos sesi TV nin mevcut hoparlörlerinden alamayiz sevgili arkadaşlar. Bu TV ve bunun gibi Atmos codec iletebilen tekrar yazıyorum "iletebilen" TVler sadece eğer kaynak Atmos ses codec sunuyor ise ( örneğin Netflix teki Atmos codecli filmler yada Blu-ray filmler gibi) bu sesi ilgili AVR yada soundbar gibi cihazlara sadece iletebilir. Hiçbir TV Atmos sesi kendi hoparlorlerinden veremez. Sadece Atmos codecli sesi ilgili alıcıya iletir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shagg S kullanıcısına yanıt
    hocam LG 'nin bir tvsini deneyimlemiştim. ses bildiğiniz saran sesti çok şaşırmıştım. tvye 1,5 metre mesafeden 3d sesi hissetmiştim. bu tvde de denedim ama alakası yok. dediğiniz gibi bu tvdeki iletebilen ama lg de tv üzerinde de atmos olan modeller var.
  • ©hosen kullanıcısına yanıt
    Sevgili arkadaşlar
    Dünya üzerindeki hiçbir TV kendi basina Atmos yada Dolby Digital ses veremez. Sadece iletebilir. Sanırım sizin tecrübe ettiğiniz LG TV daha iyi bir hoparlörlere sahipti ve sizi etkiledi. Muhtemeldir ki birçok TV'nin hoparlörleri bu 58pus... TV'den daha iyi olabilir. Zira bizim bu Tv'de sadece 2*10 watt sürücüler var. Halbuki bu ölçüde başka.marka tvlerde 2+1 yada 2+2 sürücüler bulunuyor.
    Saygılarımla

• byrmgr01 B kullanıcısına yanıt
    Bugün geldi benim tv de
    Philips 58PUS7304 İNCELEME.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 6 Aralık 2019; 2:47:11 >

• Valla kötü niyetli olduktan sonra 0 kutuya koyarlar farkına bile varmayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Ben kurulumunu yaptırıp sıkıntı görmessem kullanırım ama servise baktırırım kaç saattir çalıştığını yüksekse iade direk .

• quote:

Orijinalden alıntı: shagg

Sevgili arkadaşlar
    Dünya üzerindeki hiçbir TV kendi basina Atmos yada Dolby Digital ses veremez. Sadece iletebilir. Sanırım sizin tecrübe ettiğiniz LG TV daha iyi bir hoparlörlere sahipti ve sizi etkiledi. Muhtemeldir ki birçok TV'nin hoparlörleri bu 58pus... TV'den daha iyi olabilir. Zira bizim bu Tv'de sadece 2*10 watt sürücüler var. Halbuki bu ölçüde başka.marka tvlerde 2+1 yada 2+2 sürücüler bulunuyor.
    Saygılarımla
    Peki bu ayrı satılan soundbarlar sinemadakine benzer bir deneyim yaşatabiliyorlar mı? Hiç kullanmadığım için soruyorum. Dolby Atmos'un keyfine varmak filmlerde, insanı çevreleyen bir ses deneyimi yaşamak için ne tür bir cihaz almalıyız?
  • alcatraz07 A kullanıcısına yanıt
    Kendi kumandası ile çıkmıyor mu bu bilgiler. Bende de arada çıkıyo kendiliğinden kapatamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: üç f

Peki bu ayrı satılan soundbarlar sinemadakine benzer bir deneyim yaşatabiliyorlar mı? Hiç kullanmadığım için soruyorum. Dolby Atmos'un keyfine varmak filmlerde, insanı çevreleyen bir ses deneyimi yaşamak için ne tür bir cihaz almalıyız?

Alıntıları Göster
    Sinemadaki atmosferi yaratmaz. 5.1 alıcaksınız bakıcaksınız keyfinize..
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Tabi ki TV den aldığınız sesten çok çok daha iyisini alacaksınız. Ancak gerçek bir sinema deneyimi için soundbar alırken arka hoparlörleri olan bir soundbar almanız gerekmektedir. Örneğin LG sk10y soundbar ve ek arka hop.olarak spk8 kit alırsanız ki bu set yaklaşık 4000tlye mal olur sinema efektine çok çok yakın ses alırsınız. Bunun için forum içindeki "SOUNDBAR ARTILARI VE EKSİLERİ İLE" başlıklı konuya göz atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: shagg

Merhabalar
    Tabi ki TV den aldığınız sesten çok çok daha iyisini alacaksınız. Ancak gerçek bir sinema deneyimi için soundbar alırken arka hoparlörleri olan bir soundbar almanız gerekmektedir. Örneğin LG sk10y soundbar ve ek arka hop.olarak spk8 kit alırsanız ki bu set yaklaşık 4000tlye mal olur sinema efektine çok çok yakın ses alırsınız. Bunun için forum içindeki "SOUNDBAR ARTILARI VE EKSİLERİ İLE" başlıklı konuya göz atabilirsiniz.
    O kadar parayı verdikten sonra uygun fiyatlı çok güzel receiverlar var. Bilinen adıyla Home Cinema.
  • Tv'nin kaç saat çalıştığını nasıl görebiliriz? Servis alelacele çekti gitti. Hızlıca gölge sorunu, ölü pixel testi falan yaptık da detaylı konuşamadık. Sıkıntı bulursam uğraştırırım sizi dedim.
  • 58pus almayi planliyordum ama hicbiryerde yok. 55pus ips panel miydi?

• Arkadaşlar Avengers Endgame filmini indirip deneme yapmak istedim. Netflix vision içeriklerde renkler çok iyi hiçbir sıkıntı yok ancak diğer indirdiğim ve bazı Netflix film-dizilerinde siyahlar bazen mavi gibi, insan suratları olduğundan daha değişik renkte gibi geliyor. Problem var mı yok mu anlamış değilim. Örnek olarak fotoğraf ekliyorum. (Bu arada tv nin kendi görüntü ayarlarından Film seçeneğinde izliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan0003 -- 6 Aralık 2019; 20:23:7 >

• Benim gelen kargoda yeni farkettim bir kesik yer var sanki ordan açıp bir şey alınmış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceremy -- 6 Aralık 2019; 20:44:58 >
  • Ne alınmış olabilir hocam daha önce kurulum yaptıran arkadaşlar da bakabilir mi kutu yırtık mıydı

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.