Şimdi Ara

Philips 55PUS8602 (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.038
Cevap
25
Favori
83.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
Giriş

Philips 55PUS8602

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @matetech Tv'nin artık android kısmı güncelleme almayı durdurdu philips markasının kötü yanı, misal bildiğim kadarıyla donanım bazlı yeterli olsa bile yazılım bazlı eski sürüm olduğundan ilk çıkış zamanı Disney+ desteklemiyordu ama takip ettiğim yabancı philips toplulukları ile birlikte toplu birkaç şikayette bulunduk daha sonra bu sorunun da küçük güncellemeler alması sonrası düzelmesine şahit oldum.

Yaşadığınız sıkıntı ambilight yan etkileri, ambilight özel ayarlardan size en rahatsız olacak seçenekleri bir ayarlamaya bakın bu rahatsızlığınızı belki azda olsa çözecektir. Ayrıca en az görüntü kaybı ve güzel bir tv deneyimi amaçlıyor iseniz 2-3 sayfa geride paylaştığım hem normal hem de hdr için görüntü ayarlarını paylaştım bir deneyiniz belki işinizi görür. Bu tv hala benim oyun odamda verdiği görüntü kalitesi ve panelinin sorunsuzluğu ile yoluna devam ediyor daha sonra çıkan yeni seri modeller ve rakip modeller bundan çok daha rezil olduğu halde istediği para 15 bin tl ve üsttü daha ne diyeyim. Ses kalitesi olsun, görüntü bazlı olsun zamanın ötesinde bir tv değerini bilin derim. Yakın zamanda Samsung 55S95B geçeceğim o zaman belki yan odalara transfer olur.

• Philips 55PUS8602

Philips 55PUS8602

Philips 55PUS8602

Philips 55PUS8602

Maalesef ekranda böyle mavi gölge gibi çizgiler çıktı. Geçmiyor. Sorun ne olabilir nasıl çözülür sizce?

• xqwertyx21 X kullanıcısına yanıt

Çocuk var mı ?

Bezle biraz sert silersen bile böyle şeylerle karşılaşılabiliniyor.

Muhtemelen darbe almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 18 Aralık 2022; 12:46:40 >
  • çocuk yok hocam ama silerken doğru olabilir. Çözümü nasıl peki.

• Ne yaptıysam olmuyor YouTube açılmıyor ?

Philips 55PUS8602
  • xqwertyx21 X kullanıcısına yanıt

Muhtemelen baskıdan dolayi camın arkasındaki katkat katmanlar var onlar o bolgede olması gerekenden fazla yaklaşmış zarar vermiş olabilir. Sİzim yapabileceğiniz birsey değil o iş . Servis bakmalı, onlarda anakart der size masrafı çıkarırlar. Servis için en fak arıza bile Anakart arızası, git servise fotoyu göster getir bakalım ama anakartın değişmesi gerekebilir diye yol yaparlar.

Sendeki durum en fazla panel değişir. Onu da tedarik edebilirlerse.

• ADMİRAL41 kullanıcısına yanıt

Zamanında başıma gelmişti buna benzer bir durum. TV nin network ayarlarından DNS kısmını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak girmeyi dene. Benim sıkıntı böyle çözülmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 22 Aralık 2022; 14:36:20 >
  • arkadaşlar ben tv mi satmaya karar verdim, sahinindende ilanda İstanbul sultangazi, 15500 yanında 400 tlik ışıklı mikrofonlu klavyeli air kumanda vericem,

• ADMİRAL41 kullanıcısına yanıt

saat tarih ayarlarına bakın bozulmuştur update edememiştir doğru değeri sağlarsanız düzelir.

• Varmı TV yi yenileyen arızadan dolayı yada herhangi bir sorundan dolayı ?

Bundan sonra ne aldınız yada ?

6 Yıl olmuş konuyu açalı. Benim Tv de sağ üstte ekran yanığı oluşmuş Browser in Kare v X tuşu. Dikkat etmessen sorun değil ama var işte biliyorsun orda olduğunu.

Mini LED teknolojisine bakıyorum bu aralar Philips in de var, bu amblight muhabbetinden dolayı ilk baktığım yer. Muhtemelen bu sene olmassa bile 2024 te TV yi yenileceyeğim Ekonomik olarak iflas ettirme durumu olmazsa fiyatından dolayı.

• Ben değiştirmedim.
    Kumanda kafayı yedi pili 2 dkda bitiriyor, o yüzden yeni kumanda aldım 80 liraya çin malı. İş görüyor.
    Çoğunlukla Apple TV ve ps4pro ile kullanıyorum. Uydu falan yok tamamen streaming servislerde takılıyorum.

Daha gideri var benim gözümde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben de genelde ps5 oynuyorum ancak şunu farkettim 120Hz HDMI desteği olmadığı için bir işe yaramıyor. Sadece yayinlarda 120Hz destekliyor gibi geldi. HDMI bağlantılarına 120Hz destegi yok yazıyor epeyde. Bu konu hakkında bilgisi olan var mi?

Ayrıca ekranda bir sıkıntım olmadı. 2018 Mart'tan beri kullanıyorum. Geliştirici seçeneklerinden animasyon ölçekleriki kapali yaptim tv biraz daha hızlandı.

Bir diger soru da TV'yi tamamen nasıl kapatabilirim? Kumandadan kapatma tuşuna basınca bekleme moduna alıyor. Arada sırada yeniden başlat yapıyorum ancak tamamen kapatma olsa hiç uğraşmaya gerek kalmayacak.

• arkadaşlar merhaba bir şey danışmak istiyorum, tv de uzun süredir kullandığım adaptörlü 3,5 inç usb 3 hdd bozulmaya başladı videoları okumuyor, aliexpressden resimdeki yeni model katı ssd almak istiyorum , bizim tvler kaç tb kadar destekler acaba , sabit diskli hdd 4tb tanımamıştı 8602 ,bilen varsa cevaplarsa sevinirim tşkler 🤗
    Philips 55PUS8602

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt

2TB destekliyor diye biliyorum. 4 ü görmezse 2TB lik partition lara bölüp öyle kontrol et.

• merhaba arkadaşlar 8602 tv Bluetooth kulaklık bağlayan varmı acaba ne yaptımsa kaçtane kulaklık denedimse bağlanmıyor.?

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt

Tv nin bluetooth mouse klavye için. Kulaklık bağlanmıyor.

Bluetooth Transmitter alman lazım.

Örnek

Philips 55PUS8602
    Philips 55PUS8602amazon
    UGREEN Bluetooth Alıcısı 3.5mm Jack ve Dahili Mikrofonlu Araba Bluetooth, Araba ve Ev Ses Sistemi, Hoparlörler, Akıllı Telefon vb. Ile Uyumlu.(Gri)
    https://www.amazon.com.tr/UGREEN-Bluetooth-Adapt%C3%B6r%C3%BC-Kablosuz-Mikrofon/dp/B081GGB53R?th=1
  • 6 yıl sonra TCL nin 65C845 modeline dün terfi ettim. Philips de diğer odaya taşıdım, benim için Philips defteri şimdilik kapandı.

It's been a good run.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.