Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.226
Cevap
39
Favori
202.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

Bi tane yukleyebildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet8989 A kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun o zaman. İnş sorun çıkmaz keyifle kullanırsınız. İşi bilen bakınca bi başka oluyor işte. Bence montaj aşamasında Mehmet e gelince güzel Osman a gelince kötü ürün çıkıyor gibi bir durum olabilir.

• ahmet8989 A kullanıcısına yanıt

Şimdi olması gerektiği gibi :)

• Kumanda eşleştirme problemi yaşayan varmı acaba kumanda bir türlü eslesmiyor TV yi sıfırladım pilleri vs değiştim ama sonuç yok karşılaşan ve sonuç alan oldumu acaba ?

• Bu model ile 7805 arasında ne gibi farklar var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Bu model ile 7805 arasında ne gibi farklar var?

Sadece model yılı farkı ve sanırım ayak kısımında bir fark var onun harici panel vs aynı herhangi bir fark bulunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Bu model ile 7805 arasında ne gibi farklar var?

7805 Saphi işletim sistemli olması lazım. 7304 Android. En önemli fark bu olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 inc olan seride 55 ve 58 inc olan modellere göre daha mı az problem var ? Yoksa daha az satıldığı için daha az problem mi çıkıyor

• Bu philips kadar sorun çıkaran ve çıkardığı sorunu mağduriyeti gideremeyen başka bir marka var mıdır?

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)www.sikayetvar.com
    Philips Tv Ekranı Kötü Durumda Ama Servis Her Şey Normal Diyor
    https://www.sikayetvar.com/philips-tv/philips-tv-ekrani-kotu-durumda-ama-servis-her-sey-normal-diyor
  • 55 inclik modelini almıştım az önce birden kendiliğinden ekran söndü dibini girince anca görüyoruz netten araştırdım biraz ledleri ölmüş sanırım, böyle bir denyoluk görmedim. 2019 yılında almıştım 2 yılda olacak şey mi bu yarın servisi çağıracağız ihaleye tersten aldık

Edit: Daha 2 senesi dolmamış neyse ki garanti kapsamına girecek ücretten kurtulacam sanırım, gelişmeleri haber ederim.

Şu zamana kadar tv'den çok memnundum ama cidden can sıkıcı bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 4 Ekim 2021; 1:2:50 >
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun tüm ledler değişecek. Bende de aynı durum oluştu. İddia ile söylüyorum ki kimse benim hiç bir problem yok iyi çıktı demesin. Ne zaman ne arıza vereceği belli olmayan bir seriden mi yoksa markanın iyice boşlamasından mı yoksa Türkiye'deki montajlamada mı bir sorun var? Öncelikle bu sorunların daha ağırlıklı olarak buradaki montajlamada olduğunu düşünüyorum. 3 Addet panel bir kez de tüm ledlerin değiştirmiş bir kişi olarak tecrübelerimi söylüyorum.

İyi panelde çıkıyor mu çıkıyor. Ancak o da ne zaman arıza verecek diye bekler oldum.

• Pandeminin başından beri kullanıyorum hiç memnun değilim. Daha öncesi Panasonic kullanıyordum, Philips Panasonic yanında tv falan değil. Tek göze hoş gelen ambilight olayıdır. Alel acele almıştık, çok pişmanım.

• Badi Ekrem kullanıcısına yanıt

Ne gibi bir problem yaşıyorsunuz efendim

• merhaba arkadaşlar bir sorum olacak;

kanallar yaklaşık 1-2 aydır tek tek çekmemeye başladı, son günlerde neredeyse çekmeyen kanal 10-15 kanalı buldu,

kabloları kontrol ettim bir sıkıntı yok gözüküyor,

böyle birşey başına gelen var mı? Neden oldu anlamadım. Yazılımı güncel bu arada.

ayrıca tekrar fabrika ayarlarına döndürüp, kurulum mu yapmam mı lazım

yoksa direk uydu kurulumdan kanal aramamı yapmalıyım.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_z -- 2 Kasım 2021; 10:53:8 >
  • fatih_z kullanıcısına yanıt

Sanırım bireysel çanak anten. Büyük ihtimalle çanakta oynama var. Zamanla hava şartları nedeniyle çanak yönünden biraz sapma yapabiliyor. Onu bir kontrol ettirin derim.

• sesem S kullanıcısına yanıt

bireysel değil, binada ortak çanak var,

diğer komşulara sordum sıkıntı yok dediler, kablolarda da sıkıntı yok.

geçende tekrar kanal kurulumu yaptım yine aynı kanallar eksik, (beyaz tv, tv100, halk tv, ulusal tv ....)

sadece fabrika ayarlarına döndürüp denemedim, onuda yüklediğim tüm programların yedeğini alınca yapacağım artık.

1,5 yıldır kullanıyorum ama ilk kez bu şekilde bir sıkıntı oldu.

• selam. bu tvlerde çalışan bildiğiniz usb gigabit ethernet yada usb wifi aparatı varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Series x cihacımızı dün bu tv'ye bağladım. Otomatik olarak hdr oyun ayarlandı görüntü. Ancak çok karanlık geliyor oyunlar. Hangi ayarı düzeltmeliyim? En optimum görüntüyü nasıl alabilirim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar

Yeni yazılım çıkmış

TPM191E _ 101.002.144.000 – Date: 2021/11/26 -

Fix for unexpected launch of screen saver -

Fix for unexpected lost sound on HDMI ARC device -

Fix for not muted speakers when switched to HDMI ARC device -

Fix for too long time of screen saver launch on particular OSD -

Fix for Ambilight issues when Ambiair speaker is configured with TV -

Fix for audio heard on TV speakers when TV is putting in standby and audio out is HDMI - Improvements for navigation via PTA app (iOS version) -

Fix for no picture with some STB’s - Fix for unexpected wake up of TV from standby -

Fix for not waking up from standby with RC - Stability improvements - Other general improvements

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.