Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.226
Cevap
39
Favori
202.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimdeki 55pus7304 cihazımı iade etmeyip bu cihazla devam etme kararı aldım ve iademi iptal ettim arkadaşlar. İnşallah pişman olmam.
    Natural Motion özelliğini kapattığımda kasmalar olmuyor ancak açtığımda arada kasmalar meydana geliyor.
    Natural Motion özelliği açıkkende görüntü çok tatlı oluyor.
    Özellik iyi çalışmıyor mu yoksa benim TV'de bir problem mi var? Siz bu özelliği nasıl kullanıyorsunuz?

Edit : yanlış araştırmış olabilirim ama sanırım bu anlattığım şeyin adı Frame atlaması olarak geçiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfblugano35 -- 7 Ağustos 2020; 15:34:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alien2000a A kullanıcısına yanıt
    1 tb adaptörsüz ve 120 GB ssd kullanıyorum 50 60 GB 4k filmler için. Sorun yaşamadım.

• Arkadaşlar ben 65pus7304’ü menusunden yazılım güncelledim. Ancak bu nwm güncellemesi farklı birşey mi? Yapmak lazım mıdır? Bir riski bir zorluğu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alien2000a A kullanıcısına yanıt
    evet benim 55 inçlik 7304/62 tv NTFS formatlı 1 TBlik 2,5 inçlik harici diskimi çalıştırıyor. 2 TBde de sorun olacağını sanmıyorum.
  • USB içine android APK atıp yuklenmiyormu TV ye birde usb ye MP3 atınca TV görmüyor

• Bugün cihazim kuruldu. Gün boyu kullandım. Bir ara ekran titremeye başladı. Güncellemesi vardı yükledim düzeldi. Fakat ekranın alt kısmında hafif ışık sızması var ve moralimi bozdu. Eski yorumlarda bu sorunu yaşayan arkadaşlar yazılım ile çözmüş. Acaba teknis servisi aramalı mıyım? Aşırı değil ama yine de yeni bi cihazda moral bozuyor.

Onun dışında çok iyi. Ambilight mest etti. Teknosadan değilde amazondan alsam büyük ihtimalle iade ederdim. 30 gün şartsız koşulsuz iade hakkı oluyor amazonda.

• Arshi kullanıcısına yanıt
    Teknosa da da 30 gün musteri memnuniyeti degisimi diye birsey var. Para iadesi olmuyor ancak farkli bir cihaz alabiliyorsunuz.

• Bilgilendirme için teşekkürler. Yarın bi görüşeyim.

• Arshi kullanıcısına yanıt
    https://www.teknosa.com/memnuniyet-degisim urunden memnun kalmadiginizi soyleyin. Hatali derseniz servis raporu isterler. Kafanizo yormayin, degistirin gitsin

• Pus7304 modellerinde iptv kullanan var mi? Bir sorun teşkil ediyor mu?

• Merhaba vatanda bu ürün 4999 TL alınır mı?
  • Işık sızması diğer ips panellerde de var. O yüzden sanırım değişim yapmaktan vazgeçeceğim. Bugün farklı markaları inceledim. Ufak bir sızma olduğu için idare edeceğim. Başka problemi yok çünkü.

• Arkadaşlar menüdeyken ya da netflixteyken digiturk’ün bağlı olduğu hdmi3’e geçmek için tv-exit tuşuna basıyorum kumandadan ancak ısrarla google play filmleri açıyor.

Eski sony televizyonumda tv tuşuna bastığında nerede olursan ol tanımladığın hdmi’a gidiyordu.

Bunu düzeltmenin yolunu bilen var mı? Menüden ya da Netflix’ten tek tuşla tvye dönemiyorum. Google play filmler niye açıyor anlamadım.

• Harrylime01 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum hiç bir sıkıntıda yaşamıyorum şimdilik

• Selamün Aleyküm hocam bir soru soracağım bende Philips Ambilight 55PUS7304/62 almak istiyorum hala kullanıyormusunuz ?

Bazı yorumlar gördüm şikayet ediliyordu. Almak istiyorum amazon üzerinden hala öneriyormusunuz yoksa bir sıkıntı yaşadınızmı?

GÜncelleme ve yazılım sorunundan dolayı bazı renkler patlak gözüküyor deniyor. Bu düzeldimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doublehitpsn1907 -- 10 Ağustos 2020; 0:20:27 >
  • Ekranda uzun saatler oyun oynayınca yanma riski varmı ? mesela uzun saatler God Of War oynadıktan sonra ekranda belirlen hayalet simgeler.
  • Merhabalar,

55PUS7304 Tv ekranımda beliren sorun için tüketici hakem heyetine başvuracağım da kime dava açmam gerekiyor? Mediamark mı yoksa Yetkili servis mi? Hiç hukuk işlerinden anlamıyorum da o yüzden sormak istedim, teşekkürler.
  • musakamis M kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor sorunsuz bir şekilde. Fakat bazı APK'ların arm yapıları farklı olduğundan kurulum hata oluşmaktadır.Bu da normal bir durum.
  • HBKaan kullanıcısına yanıt
    Ekranınızda nasil bir sorun var fotoğraf atabilirmisiniz?

Bende almayı düşünüyorum ama karasız kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.