Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.226
Cevap
39
Favori
202.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 25 olanı kullanıyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozgurdogrul O kullanıcısına yanıt
    Ok teşekkürler

• Arkadaşlar merhabalar,

Çok severek bir umutla aldığım televizyonu, kutusunu dahi açmadan özel sebeplerden dolayı satmak zorundayım..
    Daha garantisi başlamadı. Kurulumu yaptırtıp garantisini siz başlatacaksınız. Faturası vs. Herşey mevcuttur.
    5000tlye satıyorum. İlgilenen olursa buyursun beklerim.
    İstanbulda oturuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhostScreen G kullanıcısına yanıt
    Şaka mı yapıyorsun, amazonda haftada bir 4500 civarına düşüyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

Şaka mı yapıyorsun, amazonda haftada bir 4500 civarına düşüyor,
    1 mesajla aşşırı güven telkin eden bir arkadaş zaten.

buranın dh olduğunu da unutmamak lazım. adamın aklını alırlar.
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Bence sen git İstanbul bilişimden al, orda daha ucuz..
    Bu durumun güvenle hiç bir alakası yok, TV ile ilgili istediğiniz bilgiyi verebilirim. 3 ay önce aldım, olumsuz ve özel sebeplerden dolayı satmam gerekiyor. Kutusu açılmadı. Kurulum yaptırmasıyla garantisi başlayacaktır. Alacak kişiye faturanın altına sattığıma dair yazı, kimlik fotokopisi vs verebilirim. GÜVEN İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN.

• Arkadaş haklı , ben amazon dan 4.700tl ye aldım biri gelip sizden neden 5bin tl ye alsın? Benim aldığım ürünü MNG kırdı yada kaybetti aynı fiyattan yine aldım farkını geri verecekler
    bana. Amazon şu an türkiyenin en güvenilir sitesidir bence,sony 55 inc aldım telefon aldım,harikalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 29 Mayıs 2020; 8:16:8 >
  • Siz bu konuyu belli ki iyi takip edememişsiniz. Amazon dan en son kazık yiyen arkadaşı görmediniz sanırım. Amazon veya bilmem hangi site babanızın oğlu değil bunu unutmayın. Bende bana güvenin demiyorum ki, aynı zıkkımı bende satıyorum şuanda piyasanında altına veriyorum. İşte okadar. Almak isteyen yazsın dedim muhalefet olun demedim ki..

• GhostScreen G kullanıcısına yanıt
    Siz şimdi kendinize göre doğru yazıyorsunuzdur. Ama şöyle bakın. Tv yi biri almış servis çağırmamış ve kendi kurmuş. 1 hafta 10 gün kullanmış yada iade süreci geçmiş diyelim. Ve yeni bir üye kaydı açıp burdan kutusunu açmadım satıyorum diyor. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Kaldı ki konuyu takip eden birisiniz. Amazondan zarar gören birinden bahsetmişsiniz. Yani 3. bir göz olarak okuyunca 'hımm forumda ama mesajı yok. Demekki daha önce burdan paylaşımda bulundu. Belki de sorun vardı çözemedi' gibi bir durum oluşuyor.

İnsanlara anlayışla yaklaşmak gerekli diye düşünüyorum. Siz de karşı tarafta güvenerek olacak bir iş bu. Açıksası kendi açımdan söylemek gerekirse zor bi durum. Malum satış sitelerine de ekleyin bence. Resimlerini de çekin. En mantıklısı bu. Çünkü forumdaki arkadaşlar sıfır mağazadan alınan ürünün kutusu bile açılmış mı açılmamış mı diye resim çekip atıyor. Umarım sıkıntı yaşatan özel durumunuz istediğiniz şekilde çözülür.

• Arkadaşlar nedense bu akşam eve geldiğimde spotify’dan müzik dinleme konusunda problem yaşıyorum. Kullanan ve sorun yaşayan var mı ? Durduk yere tv’yi sıfırlamak da istemiyorum.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    Yeni yapılan güncelleme de sorun var sanırım mi box kullanıcılarına şikayet ediyor bende eski sürüm yüklü sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem038

Yeni yapılan güncelleme de sorun var sanırım mi box kullanıcılarına şikayet ediyor bende eski sürüm yüklü sorun yok
    Valla keşke otomatik güncellemeyi açmasaydım. Ps4 olmasa uğraşırdım da şu an fena üşendim. Apk indir eski sürümü at falan :) Teşekkürler bu arada.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    İnternetten eski sürüm apk yı bulup kurulu uygulama ile değiştirebilirsiniz, tv uygulamasına güncelleme biraz geç geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 26E4U

Aynı sorunu ben de farkettim. Bu zamana kadar bir çözüm bulabildiniz mi?

Alıntıları Göster
    Soruna biraz geç cevap verdiğim için öncelikle özür dilerim.

Bunun tv kaynaklı bi sorun olduğunu artık düşünmüyorum.

Şöyle bi test yaptım kendimce:
    1. Aynı filmin 480p den tutunda 4k olanına kadar tüm formatlarını indirdim, Harici diskten oynattığım filmin karşılaştığım bozuk sahneleri diğer formatlardada inceledim hepsinde var.
    2. Disk ten olabileceğini düşündüm ssd diskten oynattım yine aynı.
    3. Pc bağlayıp gtx 1080 ekran kartı ile denedim aynı.

Tabi bunları yaparken bu tv ye odaklandığım için aklıma bundan başka ekranda denemek gelmiyor. Tabi sonra denedim sorun olarak gördüğümüz şeyler o ekranlarda da var.

ilk resim galaxy a50 cep telefonu ekran görüntüsü
    sonraki samsung pc monitörü

Tabi bunu her video da yapmıyor Pc den 4k çözünürlükte oyun oynarken böyle şeylerle hiç karşılaşmadım. Videonun kaydı ile ilgili yada aldığımız yayın ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Tabi piksel sayısı arttıkça kayıttaki hatalarında göze daha fazla yansıdığını söyleyebilirim kendimce.
    Resimdeki videoyu sizde deneyebilirsiniz farklı ekranlarda. dağılmayı ençok gösteren kayıt buydu benim için.https://www.youtube.com/watch?v=WiIFPdtKHq0&amp;t=33s

Bi kaç resim yakaladım daha iyi anlayacaksınız...
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapso

Soruna biraz geç cevap verdiğim için öncelikle özür dilerim.

Bunun tv kaynaklı bi sorun olduğunu artık düşünmüyorum.

Şöyle bi test yaptım kendimce:
    1. Aynı filmin 480p den tutunda 4k olanına kadar tüm formatlarını indirdim, Harici diskten oynattığım filmin karşılaştığım bozuk sahneleri diğer formatlardada inceledim hepsinde var.
    2. Disk ten olabileceğini düşündüm ssd diskten oynattım yine aynı.
    3. Pc bağlayıp gtx 1080 ekran kartı ile denedim aynı.

Tabi bunları yaparken bu tv ye odaklandığım için aklıma bundan başka ekranda denemek gelmiyor. Tabi sonra denedim sorun olarak gördüğümüz şeyler o ekranlarda da var.

ilk resim galaxy a50 cep telefonu ekran görüntüsü
    sonraki samsung pc monitörü

Tabi bunu her video da yapmıyor Pc den 4k çözünürlükte oyun oynarken böyle şeylerle hiç karşılaşmadım. Videonun kaydı ile ilgili yada aldığımız yayın ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Tabi piksel sayısı arttıkça kayıttaki hatalarında göze daha fazla yansıdığını söyleyebilirim kendimce.
    Resimdeki videoyu sizde deneyebilirsiniz farklı ekranlarda. dağılmayı ençok gösteren kayıt buydu benim için.https://www.youtube.com/watch?v=WiIFPdtKHq0&amp;t=33s

Bi kaç resim yakaladım daha iyi anlayacaksınız...

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Mesaj ve örnekler için teşekkür ederim. Bu gönderdiğiniz örnek videoyu başka yerlerde de izledim ve evet dediğiniz gibi aynı problem mevcut.
    Fakat bendeki sorun belli videolarda değil, neredeyse bütün yayınlarda oluyor. Ani hareketlerde, gösterdiğiniz örnekteki gibi hareketli nesne etrafında bozulmalar meydana geliyor.
    Ayrıca internetten izlediğim çoğu videoda(youtube, netflix) flicker sorunu da mevcut. Belli zaman aralıklarında akıcılık duruyor ve yer yer titremeler meydana geliyor, 1-2 saniye içinde akıcılık devam ediyor. Başka bir problem de uzak plan çekimlerde karışık/kalabalık çizgizel şekillerde titreme oluyor.(oyunlarda anti aliasing kapalıyken olan durum gibi.)
    Bunların dışında ekranda bulutlanma ve yatay banding de söz konusu.
    Eski 4k tv'imde bu problemlerin hiçbirini yaşamadım.
    Yabancı forumlarda da bu saydığım problemlerle ilgili çokça paylaşım olmuş.
    Sanırım Philips bu performans serisinde hepsini bir araya toplamak isterken bazı major şeylerden vazgeçmek zorunda kalmış.
    Yoksa zaten daha pahalı olurdu diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26E4U -- 31 Mayıs 2020; 19:21:2 >

• 26E4U 2 kullanıcısına yanıt
    Benim görüntü ile yaşadığım tek sorun bu idi. Sizin saydıklarınız bende yok.
    Tv nin dahili uydu alıcısı ile izlediğiniz yayında ve USB ile izlediğiniz içeriklerdede mi bu sorunlar var?

• Merhaba arkadaşlar. 55pus8204 modelini aldım. Kumandası çok hassas bu tvlerin.o yüzden hem yedek olarak kullanmak, hemde mouse özelliğinden faydalanmak için kumanda arıyorum. . Bana tv de sorunsuz bir şekilde kullananileceğim air mouse önerisinde bulunabilirmisiniz?

• Mac 5k retina ekranda da bu yırtılmayı yaptı kardeş.
    Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar benim Tv de geldi evde kurulmuş ben daha göremedim,ayrıca reklam yapmak gibi olmasın amazon gerçekten iyi bir site,4.700 tl aldığım tv 13 gün bekleyim amazona
    geri iade gitti. Koronadan şube kapalıymış sonradan öğrendim.Tekrar sipariş verdim 5.193 liraya ,aradaki farkı vereceğiz dedi,tv 2 günde bana geldi ve farkı yatırdılar mağdur
    etmediler.Birde 55 sony almıştık babama oradan.Tv ile incelemeleri yapacağım bakalım evim de ki 2.ci philips olacak.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.