Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardım lütfen internet film izlerken nett browser durdu diyor ve sürekli atıyor ...film izleyemiyorum. Başka browser varmı veya bu hastayı nasıl iyileştirir . Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun ıtıbarıyle 55pus7101 kullanıcıyım.Bu forumu 3 gundur takıp edıyorum gittim 2gun sadece yorum okudum ve ıkna oldum:) Uzun zamandır laptoptan halledıyordum tv işlerini.TV 'm yoktu..Ve farkettımkı okadar uzak kalmışım ki bu teknolojılerden yok kobisi yok uydu tarama yok cepten remote control yapılabılecekler okadar cokki suan hıcbırı kafam almıyor biri bana neler yapabılecegımızı ve stabıl nasıl kullanabılırız ayarlarınızı rıca edicem.Fılm sıtelerınden fılm nasıl ızlenır o konudada bılgısı olan yardımcı olursa sevınırım.
    Bu arada urun cok guzel laptoptan 7101 e gecmek cilalı tas devrınden cıkmıs gıbıyım.Adanada 3950 Gizerlerden aldın.Vatanda 4200 Teknosada 4500 liraydı.Almak isteyenlerın bılgısıne.
  • karavanasam1989 K kullanıcısına yanıt
    Online film konusu için , herhangi bir siteye kendi tarayıcı üzerinden giririp açabiliyorsunuz takılma veya donma hiç bir sorun olmadan 1080p kalitede izleyebilirsiniz. Burda bir tavsiye kablolu veya kablosuz bir mouse bağlayın sitede gezerken rahat edersiniz yoksa kendi kumandası ile sitede film aramak sayfa atlamak zahmetli.
    Philips Tv remote uygulamasını indirin telefonunuza oradan br çok şeyi rahatça yapabilir telefon içeriğini kolayca ekrana yansıtabilirsiniz.
    Bir çok uygulamayı google crome cast özelliği ile de yansıtmak mümkün gerek telefondan gerek pc veya mac ten
  • Aldık tv yi ancak nimeti nasıl kullanacagım hakkında bılgım yok sadece tv ızlemek ıstemıyorum androıd de neler yapabılıyoruz sız tv nizi nasıl kullanıyorsunuz hdmı cı girişlerine hangı cihazları baglıyorsunuz..
    Kısacası ben 7101 i en verımlı sekılde nasıl kullanabilirim.
    Farklı bı konu ama Dsmart Digiturk hangı paketlerı kullanıyorsunuz.TV mi nasıl donatırım tam anlamıyla tadını cıkartırım Önerılerınızı merak ettım.Saygılar
  • efesb kullanıcısına yanıt
    phılıps tv remotenin google casttan bir farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karavanasam1989

Aldık tv yi ancak nimeti nasıl kullanacagım hakkında bılgım yok sadece tv ızlemek ıstemıyorum androıd de neler yapabılıyoruz sız tv nizi nasıl kullanıyorsunuz hdmı cı girişlerine hangı cihazları baglıyorsunuz..
    Farklı bı konu ama Dsmart Digiturk hangı paketlerı kullanıyorsunuz.TV mi nasıl donatırım tam anlamıyla tadını cıkartırım Önerılerınızı merak ettım.Saygılar

valla maç falan izliyosan bağla digitürk falan. ama size tavsiyem şiddetle tavsiye ederim. forumdan 4 kişi bulun netflix üye olun 8 liraya geliyor şuan 4k. tv yide eternet kablosuyla bağla internete 4k film izle :D
  • Netflix turkce altyazi ve dublaj destegi yok nasil kullaniyorsunuz ki.digiturku baglaticam gb.4k yi internetten seyretmekte zor kotayi iciyor 4k kanal bulmam lazim..

Yinede guzel bi oneriydi eyw :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix turkce altyazi ve dublaj destegi yok diye biliyorum..digiturku baglaticam gb 4k yi internetten cekmek mantikli gelmedi kanal bulmam lazim.ama tavsiyen mantikli eyw :)

Kodi uygulamasini merak ediyorum birde film sitelerinden film izleyemiyorum bir yolu varmi.

• onurguner kullanıcısına yanıt
    philips tv remote ill telefonda bulunan içerik video resim müzik dosyalarını yansıtabiliyorsun yada tv yi kumadan edebiliyorsun
    google crome cast ile bu özelliği destekleyen uygulamarı açıp direk yansıtma yapabiliyorsun örnek angry birds oyununu açıp tv ye yansıtp oynamak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Aldık tv yi ancak nimeti nasıl kullanacagım hakkında bılgım yok sadece tv ızlemek ıstemıyorum androıd de neler yapabılıyoruz sız tv nizi nasıl kullanıyorsunuz hdmı cı girişlerine hangı cihazları baglıyorsunuz..

valla maç falan izliyosan bağla digitürk falan. ama size tavsiyem şiddetle tavsiye ederim. forumdan 4 kişi bulun netflix üye olun 8 liraya geliyor şuan 4k. tv yide eternet kablosuyla bağla internete 4k film izle :D

ben bedava yapıyorum :)

Bankanın sitesinden sanal kart olustur limit 0 yap
    netflix üye ol 1 ay olmadan 29 gününde üyeliği iptal et.
    :)

• quote:

Netflix turkce altyazi ve dublaj destegi yok diye biliyorum..digiturku baglaticam gb 4k yi internetten cekmek mantikli gelmedi kanal bulmam lazim.ama tavsiyen mantikli eyw :)

Kodi uygulamasini merak ediyorum birde film sitelerinden film izleyemiyorum bir yolu varmi.

desteği yok olur mu türkçe alt yazı bütün filmlerde var. chrome apk 46 sürümünü kurmanı şiddetle tavsiye ederim. en sorunsuz çalışan tarayıcı chrome dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 21 Ocak 2017; 12:57:21 >
  • ayrıca tv ne bir mause al şart. yoksa herşey çin işkencesi. hatta klavyede şart. şöyle birşey alabilirsin ben çok memnununm.

http://www.teknosa.com/urunler/125200300/microsoft-n9z-00017-all-in-one-media-usb-port-turk?gclid=CjwKEAiAqozEBRDJrPem0fPKtX0SJAD5sAyHHogwmV6b_igcC_l1AHJZD_y2qs4uZt3dTAwVAIAQRxoCMRzw_wcB&gclsrc=aw.ds

• hayro.O H kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim orta ayarda çok nadir oluyor benim tv son güncelleme olarak 15 nisan 2016 da kalmış açınca kendini güncellemedi birde philips smart tv sunucusuna bağlanamıyor tv kaç kere denedim .
  • Dediklerini yaptim kardesim cok isime yaradi eyw..

• quote:

Orijinalden alıntı: civilianie

Tamamdır teşekkür ederim orta ayarda çok nadir oluyor benim tv son güncelleme olarak 15 nisan 2016 da kalmış açınca kendini güncellemedi birde philips smart tv sunucusuna bağlanamıyor tv kaç kere denedim .

tv yi yeniden kur. şuan o tv kasıyodur bile sizin. yağ gibi akıcak :D birde son güncellemeyi usb ye yükle kur. internetten bende sorun oldu ha bire güncelleme arıyor yazıyor. ama yapan 4-5 saat tv yi aç öyle güncelleme yap internetten diyorlar ben denemedim.
  • quote:

quote:

tv yi yeniden kur. şuan o tv kasıyodur bile sizin. yağ gibi akıcak :D birde son güncellemeyi usb ye yükle kur. internetten bende sorun oldu ha bire güncelleme arıyor yazıyor. ama yapan 4-5 saat tv yi aç öyle güncelleme yap internetten diyorlar ben denemedim.

TV nin internet apksindan yada lig TV apksindan maç özeti izlediğimde çok takiliyo internet hizimda 50 mps he smart ozelligide kasiyo biraz.. ama YouTube'dan müzik video izliyim hiç takılmadan devam ediyo bu neden olabilir acaba ?

• onurguner kullanıcısına yanıt
    İndirdim 11 kasım güncellemesini direk flasha atıp kursam kanalların gitmesi gibi bir problem falan olur mu ? güncellemeyi kurduktan sonra ne yapmam gerekir başka direk kanallar falan gelir mi ?
  • civilianie C kullanıcısına yanıt
    yok hocam kanallara birşey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayro.O

quote:

quote:

TV nin internet apksindan yada lig TV apksindan maç özeti izlediğimde çok takiliyo internet hizimda 50 mps he smart ozelligide kasiyo biraz.. ama YouTube'dan müzik video izliyim hiç takılmadan devam ediyo bu neden olabilir acaba ?

hocam tam bilmiyorum ama 50mbps olabilir ama tv modeme uzaksa wifi ile bağlanıyorsanız çok kaliteli internet almazsınız. ama youtubede sorun yok diyorsunuz, bilemiyorum.
    birde chrome apk indirin. indirenler hep memnun kendi apk si sıkıntılı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayro.O

quote:

quote:

hocam tam bilmiyorum ama 50mbps olabilir ama tv modeme uzaksa wifi ile bağlanıyorsanız çok kaliteli internet almazsınız. ama youtubede sorun yok diyorsunuz, bilemiyorum.
    birde chrome apk indirin. indirenler hep memnun kendi apk si sıkıntılı.

Chrome apk yıl indiremedim indi ama açılmıyor sanki ne bilim anlamadım bişey bundan :D nasıl yükleniyor TV ye bu ?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.