Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.704
Cevap
37
Favori
121.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tvde youtube de popüler kısmında almanya gosterıyor nasıl duzeltebılırım?
  • ARKADAŞLAR 7101 MODELİNİ ALALI 8 AY OLDU TV nin en büyük sorunu natural perfect mation özelliği aktif olunca görüntülerde bozulmalar kpatıncada titreme. MÜŞTERİ HİZMETLERİ ONLARCA EPOSTA ATTIM GÖRÜŞTÜM SERVİS GELDİ GİTTİ. ŞİKAYET ETTİM BANA MISIN DEMEDİLER. VERİLEN CEVAR TV NİN STANDART DAHİLİNDE ÇALIŞTIĞI . NE YAPABİLİRİZ BENİM GİBİ DÜŞÜNENLER VARSA BİRLİK OLALIM LÜTFEN 4000 TL VERİLEN TV NİN HAKKI BU OLMAMALI .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dydalgic D kullanıcısına yanıt
    Eğer kullanım kılavuzunda, özellik aktif yada pasif yapıldığında oluşan olumsuzluklar, standartlar içinde olduğu beyan edilmiş ise yaşadıklarınızın normal olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bunu servis size sözlü beyan ediyor ise bunun için Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunabilirsiniz. Rahatsız edici durum olduğu kolaylıkla gözleniyorsa, haklı görüleceksiniz ve ürün iade olacaktır. Bunun için biraz çaba şart.

Bu üründen şimdilik vazgeçme nedenim, alt kısmının ısınması ve androidin takılmasıdır.
  • Bu televizyonun artık 7101 yerine türkiyeye 7181 modeli gelmeye başladı. Bunların aralarında ciddi derecede bir fark var mı? bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi. Ses kalitesi dışında bir fark göremedim ben.

Bu cihazı almayı düşünüyorum artık bugün
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Tek fark altı kısmındaki subwoofer olarak görünüyor.
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Ama internet üzerinde henüz ürün Yok. Media markette denk geldim. Almadan çıktım netten alırım diye ama ürün daha nete girmemiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Aynen hocam. Ama internet üzerinde henüz ürün Yok. Media markette denk geldim. Almadan çıktım netten alırım diye ama ürün daha nete girmemiş

Uzun süredir philips ürünlerini takip ediyorum 7181 modeli yalnızca medimarkt a gelmişti. 4298 çıkış fiyatıydı iki ay önce sonra 4398 e çıktı. Yılbaşına bir hafta kala 3798 e düşürdüler. Ben mesaj atmıştım geçen hafta bir tanede kendime aldım zaten gayet memnunum. Ama şuan yok daha da gelir mi bilmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidrocu H kullanıcısına yanıt
    Bende dün İstanbul buyaka da gördüm. Aklıma tüküreyim ürünü almadım netten alırım diye. Şimdi de ürün nette yok. Orada duruyor ise almak lazım.

Teşekkürler bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Bende dün İstanbul buyaka da gördüm. Aklıma tüküreyim ürünü almadım netten alırım diye. Şimdi de ürün nette yok. Orada duruyor ise almak lazım.

Teşekkürler bilgi için

Hiç sorunla karşılaşmadım aldığım tvlerde ama okuduğum araştırdığım kadarıyla tvyi internetten almak lazımmış mağazadan değil zaten iyi yapmışsın almamakla, ha ben mağazadan aldım ama öğrendim ki değiştirmek istesem beğenmedim desem, ha deyince olmuyormuş ya servis gelip değişim onayı verecek ki bunun için sanırım ciddi problemler olması lazım ya da tüketici mahkemesi. Ama netten alsam cayma hakkı vs paketle gönder. Magazadan alinca cayma hakkin olmuyormus. Cidden riskli. Sen yine de guvenilir bir internet magazasindan al bence de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    O konuda haklısınız evet fakat ürün internet mağazalarında yok. İnternet mağazalarına girmemiş henüz. Girse sipariş vereceğim:/

Bende 49 inç olanını almayı düşünüyorum meşhur sorunlarla ( banding, ölü piksel , ışık sızması) ilgili bir düzeltme yapılmıştır biraz daha iyidir önceki panellere göre gibi kanı oluştu nedense bende detaylı inceleme fırsatınız oldu mu ?

Edit: TV yi 3900 liraya çektiler hönk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilianie -- 3 Ocak 2017; 17:50:24 >
  • Elektronik şans işi bende 2 tane philips var bir 55pus7181 diğeri 49pus6501. 49 inch olanını teknosadan 2699 a aldım 3 ay oluyor. Tavsiye ederim renkler çok canlı ve herhangi bir testten kalmadı(banding, clouding, ışık sızması, ölü piksel) benim gözümde ama play station falan bağlayacaksan samsung öneriyorlar. Onun dışında bana göre mükemmel bir görüntüsü var ve söylenenin aksine kanal geçişleri olsun android tv olsun bence gayet başarılı.

Bütçem daha yüksek olsa samsung 60ks8000 falan alırdım ama o tvye vereceğim parayla harika 2 adet tv aldım. Ambilight da gereksiz olsa da alışınca başka tv istemez oluyor insan.

Ayrıca benim kişisel görüşüm 49 inch - 55 inch karşılaştırması yapacak olursam 49 inchin görüntüsü azıcık daha net bendeki cihazlara göre. İzleme mesafemle alakalı da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrocu -- 3 Ocak 2017; 22:2:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrocu

Elektronik şans işi bende 2 tane philips var bir 55pus7181 diğeri 49pus6501. 49 inch olanını teknosadan 2699 a aldım 3 ay oluyor. Tavsiye ederim renkler çok canlı ve herhangi bir testten kalmadı(banding, clouding, ışık sızması, ölü piksel) benim gözümde ama play station falan bağlayacaksan samsung öneriyorlar. Onun dışında bana göre mükemmel bir görüntüsü var ve söylenenin aksine kanal geçişleri olsun android tv olsun bence gayet başarılı.

Bütçem daha yüksek olsa samsung 60ks8000 falan alırdım ama o tvye vereceğim parayla harika 2 adet tv aldım. Ambilight da gereksiz olsa da alışınca başka tv istemez oluyor insan.

Ayrıca benim kişisel görüşüm 49 inch - 55 inch karşılaştırması yapacak olursam 49 inchin görüntüsü azıcık daha net bendeki cihazlara göre. İzleme mesafemle alakalı da olabilir.

55pus7181 nereden kaça aldınız acaba.Bu tvyi son günlerde bende incelemeye aldım.Aralığın son günlerinde mediamarkta 3800 satılmış.Farkına varsaydım alırdım.

http://www.epey.com/televizyon/philips-55pus7181.html

Mediamarktta tükenmiş.Başka bi yerdede satışı yok galiba.Yeni yıldada tv lerin fiyatları baya bi artmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliok1 -- 4 Ocak 2017; 0:2:15 >

• Mediamarkt hocam, 3798'e. İnternette gezerken bulmuştum, başka da bir elektronik mağazada veya internette satılan bir yer görmedim. Geçen hafta stok varken mesaj atmıştım burada ama denk gelmemiş demekki. Muhtemelen yurtdışı stoğunu eritmedik için getirdiler, daha önce mediamarkta da yoktu son 3 aydır geldi bitti. ( son 5 aydır tv araştırıyorum oradan biliyorum). Soundbar çok kuvvetli değil ama normal tvden çok daha iyi. Stand olayını değiştirmişler bence 7101 in stand ayakları çok daha şık ancak bu yeni stand hem kalite olarak sağlam ağır bir metal ve tv dönebiliyor sağa sola
  • Evet mesajınızı görmedim.Bazen vestel falan alayım mı diyorum ,sonra vazgeçiyorum.Bu 7181 in şekli hoşuma gitti.100hz panel frekansıda var.Ses sistemide güzel bişeye benziyor.İlerki günlerde belki bulabilirim.Ama fiyat olarak pahalı olur gibime geliyor.
  • 55 Pus7181 4498 TL
    49 Pus7181 3899 TL
    Media Markt'ta fiyatlar aboww denecek cinsten eski fiyatlara göre.
  • Bende uzun araştırmalar ve takip sonucunda yıl başından önce Vatan'dan 3699 TL ye 55PUS7101 aldım. Çok şık. Ambilight olayı muazzam. Odaya ve televizyon izlemeye ayrı bir hava katıyor. En önemlisi Android. Kurdum KODİ yi çatır çatır diziler filmler hepsi elinin altında. çok kolay. Açıkçası banding, ölü pixel muhabbetlerini bilmeme rağmen bilerek hiç test etmedim. Baktım görüntüye çok güzel, ekranda sorun yok, teste gerek yok dedim ve izlemeye başladım. Ben alacaklara öneririm. Hiç düşünmeyin.
  • youumlara baklırlısa memnun herkez
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestiktk

Bende uzun araştırmalar ve takip sonucunda yıl başından önce Vatan'dan 3699 TL ye 55PUS7101 aldım. Çok şık. Ambilight olayı muazzam. Odaya ve televizyon izlemeye ayrı bir hava katıyor. En önemlisi Android. Kurdum KODİ yi çatır çatır diziler filmler hepsi elinin altında. çok kolay. Açıkçası banding, ölü pixel muhabbetlerini bilmeme rağmen bilerek hiç test etmedim. Baktım görüntüye çok güzel, ekranda sorun yok, teste gerek yok dedim ve izlemeye başladım. Ben alacaklara öneririm. Hiç düşünmeyin.

iphone ipad vs kullanıyorsan airscreen diye bir uygulama var kesin yüklemelisin. Telefonun televizyonda. Bir de popcorn time apk var film için de favori uygulamam bu.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.