Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
37
Favori
121.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi uygulamalar yüklenmeli tv yi daha etkin kullanabilmek için ?
  • Merhaba chrome AKP nerden nasıl insiriceğiz detaylı yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam, 49pus7101 modeli şu an için mediamarktta 2999tl. düşünen varsa mutlaka bir baksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayro.O

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: hayro.O

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: civilianie

Tamamdır teşekkür ederim orta ayarda çok nadir oluyor benim tv son güncelleme olarak 15 nisan 2016 da kalmış açınca kendini güncellemedi birde philips smart tv sunucusuna bağlanamıyor tv kaç kere denedim .

tv yi yeniden kur. şuan o tv kasıyodur bile sizin. yağ gibi akıcak :D birde son güncellemeyi usb ye yükle kur. internetten bende sorun oldu ha bire güncelleme arıyor yazıyor. ama yapan 4-5 saat tv yi aç öyle güncelleme yap internetten diyorlar ben denemedim.

TV nin internet apksindan yada lig TV apksindan maç özeti izlediğimde çok takiliyo internet hizimda 50 mps he smart ozelligide kasiyo biraz.. ama YouTube'dan müzik video izliyim hiç takılmadan devam ediyo bu neden olabilir acaba ?

hocam tam bilmiyorum ama 50mbps olabilir ama tv modeme uzaksa wifi ile bağlanıyorsanız çok kaliteli internet almazsınız. ama youtubede sorun yok diyorsunuz, bilemiyorum.
    birde chrome apk indirin. indirenler hep memnun kendi apk si sıkıntılı.

Chrome apk yıl indiremedim indi ama açılmıyor sanki ne bilim anlamadım bişey bundan :D nasıl yükleniyor TV ye bu ?

Chrome apk Kodi üzerinden açılıyor direk açılmıyor
    play store dan Kodi yi yükleyin TV ye

• Merhaba chrome zor bela acemi işi internet browser den google play dan indirdim . Sürüm 46 mı vs anlamadım. Film açincada tam ekran olmuyor ekran tam ekran olmadan film izlemek güzel olmuyor. Ekran üst altında yazılar oluyor. Fakat diğer kendi tarayıcılar da tam ekran yapıldığında ekran alt ve üstünden siyah kesimler oluşmakta sadece film izliyoruz . Dönerseniz sevinirim

• Arkadaşlar angry birds indirdim. Gayet de mouse ile oynanıyor.Süpriz oldu .şasırdım

• Selam arkadaşlar bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.
    1) Tv'den internetten isdediğim diziyi nasıl açarım (google yaz çıkar demeyin çıkmıyor)
    2) Diziyi telefonda açıp tv'de nasıl izlerim (iphone ve samsung var)
    3)philips smart tv sunucusuna kaydolun diyor bu nasıl olacak?
  • NetBrowser durduruldu hatası alan arkdaslar bu hafta içi bir güncelleme gelecek ve philips bunu düzeltecekmiş duyurulur. Aynı sorun bende de var çünkü.
    Diğer arkadaslar nasıl yapıyorlar bilemiyorum fakat film sitelerinden online film izlemek hayal bu tv de çünkü flash player desteği yok
  • Bu TV'yi kullananlar memnun mu? Yillardir Philips HD Ready kullaniyorum ve artik yeni TV alma zamani geldi.

Menü nasil, Smart TV nasil? Cok mu yavas? Suan 94cm'lik TV var. 49" alsam cok mu büyük olur?

Sirf Input Lag [PS4/PS4 Pro] yüzünden Sony ve Philips arasinda gidip geliyorum ama Ambilight'da cok güzel duruyor.

Acikcasi kafam karisik. Bu arada yakinda ev tasiyacagim icin simdiden TV'lere bakmaya basladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 25 Ocak 2017; 21:9:31 >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Bende 49 inç var 1 hafta oldu kullanalı, 4,75x3,75 oda da duruyor 55inç alsam da olurmuş ben ilk başta 43 inç tv bakıyordum.

smart tv olayı iyi bence android olması çok büyük kolaylıklar sağlıyor.

oyunlarda Input Lag değeri düşük diyorlar denemedim ama PS4/PS4 pro'da sony daha iyi tepki verir bence.

Ambilight olayını şöyle söyleyim akşamları evde ışığı hiç açmadan tv izliyoruz ambilightın tadını çıkartalım diye benim seçmemdeki en büyük faktörlerden biriydi TV izlemeyi cok eğlenceli hale getiriyor oyun videolarına falan bakınca insan hayran kalıyor.

ışık sızması ve banding ben göremedim belkide benim göz seçmiyor.

En büyük sıkıntılı yanı perfect natural motion mu ne var özellik olarak onu kapatmak lazım titremeyi önlüyor bildiğim kadarıyla kapatmassak karelenmeler oluyor yazılım ile düzeltilebilecek bir durum gibi durmakla beraber henüz düzeltmemişler kapatınca bi titremede olmuyor.

ses deneyimimde iyi olsun diyorsan pus 7181 serisi ne bakabilirsin bunda 30w ses var onda 45w ben aradaki farkı ödemek yerine yakın zamanda bir soundbar ile desteklemeyi düşünüyorum.

• civilianie C kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumun icin tesekkürler. Ses sistemi olarak Bose Solo 5 düsünüyorum. Hemen Televizyonun altina (Duvara monte edilecek her ikisi de).

Banding olayi umarim benim alacagimda da olmaz. Cünkü genellikle Futbol izleyen birisiyim. Ayrica Futbol demisken, 100HZ olmasi da tam isabet diye düsünüyorum, akicilik yönünden.

Bu TV'yi düsünmemin neden benim %60-70 Ambilight olayi. Cok güzel duruyor.

Bende eger Sony alirsam 43" alacaktim, fakat Philips 7101'de 43" olmadigi icin 49" 'a yöneldim. Ve söyle birsey var, hemen hemen herkes 50-55" alsan bile zamanla insan alisiyor ve kücük gelmeye basliyor dediler.

Büyük ihtimal Philips'i alacagim, fakat tam olarak ne zaman olur belli degil. Suan icin ev ariyorum, tasindiktan sonra insaallah.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Ben günlerce araştırdım her TV hakkında dibe vuran da göğe çıkartanda yorumlar var benim tavsiyem git mağazada almak istediklerinde normal-hd-4k tv yayınları aç görmek istediğin videoları izle gözün hangisini istiyorsa seçimini öyle yap ben mağazanın birinde uzaktan izledim marka olayına girmeden en canlı modda bu tv birde Samsung'un TV si ks8500 çok parlak duruyordu o daha bi ayrı ama kavisli.. smartta hangi özellikleri kullanmak istiyorsan uzun uzun test et izleme mesafene göre istediğini al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilianie -- 25 Ocak 2017; 22:16:57 >
  • civilianie C kullanıcısına yanıt
    Öyle yapacagim artik büyük ihtimalle. Sagol

• https://youtu.be/TrTZ_KYqmRo

philips tv ile ilgilenen yeni satın almak isteyen tv araştırması içinde olan arkadaşlar için amatörce bir tanıtım videosu yayınladım umarım faydalı olur.modelimiz:philips 49"pus6581

• 65PUS7101 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Televizyonu Bimex den aldım. 6.300 TL fiyat ile. https://forum.donanimhaber.com/7500tl-max-butce-ile-led-tv-arasinda-kaldigim-tvler-yardimci-olur-musunuz--123516294#123516294 bu şekilde bir başlık açmıştım ama kimse yardımcı olmayınca kendi başıma ve forumdan okuduklarım kadarıyla kararımı verdim ve aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xiao-Xiao -- 26 Ocak 2017; 2:7:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setbyhuso

NetBrowser durduruldu hatası alan arkdaslar bu hafta içi bir güncelleme gelecek ve philips bunu düzeltecekmiş duyurulur. Aynı sorun bende de var çünkü.
    Diğer arkadaslar nasıl yapıyorlar bilemiyorum fakat film sitelerinden online film izlemek hayal bu tv de çünkü flash player desteği yok

Bu hata için bir güncelleme olacağı haberini nereden öğrendiniz?
    sitede destek bölümünde son güncelleme şuanda 11 Kasım yazılımı
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Bu online film izleme konusunda çok sorun yaşadık ve ben bundan sıkıldım genel merkeze kadar konustuk bulunduğum ildeki yetkili servise verdim 1 aylık TVyi 1 hafta incelediler ve en son verdiği cevap bu hafta için yeni güncelleme gelecek ve bu sorunu çözecekler demişti.

Benimde merak ettiğim chrome nerden ve nasıl indirip kuruyorsunuz store da yok cünkü. internet sekmesinden direk film acmıyor, kactane site denedim.
    Chrome ve kodi hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
  • setbyhuso kullanıcısına yanıt
    Google Chrome u buradan indirilirsinizhttp://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/

Televizyonun kendi menüsü üstünde play store dan Kodi yi indirip kurun. Aynı yerden es dosya yöneticisinide kurun indirdiğiniz chorme u tv ye yükledikten sonra programı sadece Kodi üzeriden açabiliyorsunuz normal menüde çıkmıyor.

Bunun dışında mevcut tarayıcısından şu siteyi deneyin buradan herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. http://www.fullhdfilmizlesene.org
    Tavsiyem sayfada rahat gezmek için kablolu veya kablosuz bir mouse bağlayın.

Buarada güncelleme geldimi, malum haftanın son günü bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 27 Ocak 2017; 16:31:51 >

• android 6.0 geldi beyler. güncellemelerinizi indirin yükleyin.
  • Arkadaşlar güncellemeyi yapıpta değişiklik farkeden buraya yazsın lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.