Şimdi Ara

Philips 50PUS8505/12- PS5 icin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu modeli konsolda kullanan var mi arkadaslar? tavsiye edilir mi Philips 50PUS8505/12 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğiniz televizyona baktım televizyon 60 Hz ve bu fiyatı buna vereceğinize Sony xh 9096 - 120hz , playstation 5 için mükemmel bir şeçim olur. Fiyat farkı illaki var ama black Friday indirimlerinden ucuza alınabilir belki. Bu yaz 9K ya aldık zam gelmiş normal olarak

Karşılaştırma

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/580124-585321/sony-kd-55xh9096_philips-58pus8505/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 7 Kasım 2021; 15:57:13 >
  • Ben kullanıyorum 55 inch ve çok memnunum ..arkadaşın önerdiği Sony gayet güzel ama aradaki fark için değer mi bilemiyorum .

• Panel kalitesi olarak bir şey diyemem ama Ambilight her türlü seyir zevkini panel kalitesinden çok daha fazla etkileyen muhteşem bir şey. 4 yıldır normal tvye bakasım bile gelmiyor. 

• furandor kullanıcısına yanıt

Dediğim televizyon 120 Hz ve PlayStation 5 için mükemmel diyebilirim. 26 Kasım Black Friday belki fiyatı ucuzlayabilir

• arkadaslat philips pus 8505'i aldim. ambilight ve 4k ile gercekten uçuşa gecti deneyimim ama sanki hafif input laf var. ya da ben 42 inch'ten 50'ye gectigim icin alisana kadar oyle geliyor. goruntu vs her sey sahane ama sanki hafif saga sola donerken milisaniyelik gecikme var. dedigim gibi psikolojik de olabilir. hdr game mode'da oynuyorum

• Bu tv yi almayı düşünüyorum yorumlarınız neler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt

Ben ps4 pro da aynı tv yi kullanıyorum, hdr game modunda genel bi takılma problemi var bence, hdr canlı ya alınca akmaya başlıyor görüntü, bi deneyin derim.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız 62 mi 12 mi

• Tvde philipsten uzak durun 2 tv aldik ikisi de çöp

Panel dedin mi samsung lg yada sony aga bunlardan sasmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65PUS9206 Modelini PS5 için kullanıyorum. Bir çok televizyon kullandık seyir zevki en iyisi olan bu diyebilirim. Philips için nasıl bir çırpıda çöp diyorlar anlamış değilim.

• 1.5 senedir kullanıyorum, hiç bir problem yaşamadım …

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.