Şimdi Ara

Philips 50pus6704 Amblight 4k tv 3599 MİGROS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sizce güvenilir mi kapalı kutu iade olma durumları da oluyor ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutudan anlaşılır diye düşünüyorum birde satıcı puanı yüksek

• Tv yi internetden almak hele son izlediğim kargo videolarından sonra herhalde servis gelip açana kadar uyuyamam. Bu sebeple nazikçe marketden alıp kutuyu eve kadar kendim kucakladım taşıdım.

Android olan modelleri bekleyin diyenler olmuş ancak, Android olanlar zayıflayacak ve zayıf kalacak bu seveple android kutu vs şart olacak. Bu sebeple stabil bir yazılım benim için tercih sebebi, Öyle apk falan kasan biri değilim. Netfliks ve youtone orjinal olsun. Beinsport desteği olsun gerisi kolay Oyun falan oynamayacağım için tvde ps4 var ondan takılıyorum

Ancak ses hopörlör çok kaliteli arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

Yeriniz de olsam geri verirdim, android olanı varken...dolar kuru ayniydi bence android için beklemeye değer

https://forum.donanimhaber.com/philips-50pus7304-4k-smart-tv-3-599-tl-amazon--143987369
    android olanını 3 yıl boyunca satan biri olarak söylüyorum. Kesinlikle almayın. Yazılımsal bir sürü hata çıkıyor. Televizyon kendi kendine kapanıyor, smart özelliği kullanırken ekran kitleniyor vs vs.

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    Aldığınız yerde başka var mıydı, hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mag13

Orta segment TV'lerde kanal geçişi hızlı olan cihaz görmedim hiç. Benzer fiyatlara hangi markayı alırsanız alın harici uydu kullanma ihtiyacı hissedersiniz.
    evde bir tane Philips 55PUS6703/12 55" var kanal geçişleri o kadar yavaş ki anlatamam, Allahtan kablo tv kullanıyorum.
    bir tane de samsung 40N5000 40" var kanalları uçarak geçiyor, harici uydu kullanma ihtiyacı kesinlikle hissettirmiyor
  • yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    android tvlerde iş yok, bnce samsunga yönel, 50inc ru7105 aldım. 10 numara ben bunca zaman tv izlemiyormuşum.

• Adaletli Türk kullanıcısına yanıt
    Hocam ben izmir içi sistemden baktırdığımda sadece optimum da 2 adet vardı ve 2 adet varsa 1 tanesi açılmamıştır. 1 adet yazanlar ise Teşhir reyondaki ürün oluyor dedi! Optimumu aradılar müşteri yönlendiriyoruz ayırın dediler, Gittiğimde danışmada bekliyordu kutusu ile beni İşlemi yapıp çıktım.

Ancak aramadım ama kesin manisa 5m migrosta vardır hocam. Bornovadan 18km mesafede gidip alınabilir!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.