Şimdi Ara

PHILIPS 50PFP5532D NEDEN UCUZ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Philips 50PFP5532D 50'' ve fiyatıwww.estore.com.tr de 3653 ytl ve dvd player hediyeli.Boyutuna göre diğer markalarla kıyaslayınca fiyat çok çok ucuz.Bakabilir misiniz,gözümden kaçan eksileri mi var...

• Söylemeyi unuttum.Teknik özellikler estorede yanlış verilmiş gibi.www.philips.com.tr den bakarsanız daha iyi olur.
  • Konya Vatan 2.400 YTL'den Sony 46V2000 sattıktan sonra artık bana bu kampanya bile olağan dışı gelmemeye başladı.
    Demek ki olağanüstü bir şey olmazsa 2 hafta içinde çok özel fiyatlar göreceğiz. Bu haberleri paylaşmak çok faydalı diye düşünüyorum. Teşekkürler.
  • Teşekkür sserin.
  • pioneer 507xa 5000ytl altına düştü. Normaldir bu fiyat.. Estore pahalıdır belki piyasada bu ürün daha uygun alınabilir.
  • Fiyatların zaten düşmesi gerekiyor.Dolar ve Euro çok düşük seviyelerde.....
  • Electroworld'de bu plazmayı inceledim. 3 tane görüntü ayarı var Normal/Sıcak/ birde bi tane daha vardı unuttum. Hertürlü ayarını kurcaladım. Benim hoşuma gitti. Ayarlarıyla oynamak çok fazla birşey farkettirmese de genel olarak yaklaşık 100 adet lcd/plazmanın baglı olduğu bir çoklayıcı da ne bir titreme ne bir pixelleşme gördüm. Parasına göre 50 inç bir plazma olarak gayet güzel bence. 3650 de çok iyi bir fiyat...
  • Sıradan bir plazma iyi bağlantılarla bağlarsanız sırf büyük ekranı için alınabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.