Şimdi Ara

Philips 49pus7909/12 Kumanda Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belirtili televizyonda kumanda çalışıyor fakat işlemiyor arkadaşlar. Yani ok imleci çalışıyor pilleride değiştirdim ama tuşlar çalışmıyor. Yere veya herhangi bir yere de düşmedi, belki tuş basık kalmıştır dedim, tüm tuşları da kontrol ettim onda da sıkıntı yok. Eğer kumanda kilidi varsa bu kilidi nasıl açabilirim?

• ayni problem bende olmustu kumandayi actim sildim taktim olmustu 😂 problem ayni cozumde aynidir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barebelyum

ayni problem bende olmustu kumandayi actim sildim taktim olmustu 😂 problem ayni cozumde aynidir herhalde

Aynen öyle yaptım çalıştı ama kumandayı parçalayarak açtım ben hocam şuan kullanıyorum. Yazılım çok berbat; Philips Android güncellemesi verebilirdi, şimdi sesli aramayı da kaldırmışlar. TV ile ilgili bir sorunum yok ama
  • None52 kullanıcısına yanıt
    Evet sesli aramayı kaldırdılar ama gerek yok zaten 😂 güncelleme inan ihtiyaç hissetmiyorum playstore hatası alıyorsanız APK sini kur şu an satılan birçok TV LG Samsung halen önbellek hatası ile uğraşıyorlar film izlerken yardımcı olacagim birşey olursa haber ver 😁

• quote:

Evet sesli aramayı kaldırdılar ama gerek yok zaten 😂 güncelleme inan ihtiyaç hissetmiyorum playstore hatası alıyorsanız APK sini kur şu an satılan birçok TV LG Samsung halen önbellek hatası ile uğraşıyorlar film izlerken yardımcı olacagim birşey olursa haber ver 😁

Filmleri de rahat websiteler üzerinden izleyemiyorum hocam, feci donuyor saçma sapan reklamlardan dolayı onun için yardımcı olursan çok sevinirim. İndirmek zorunda kalıyorum :/ APK yklüyorum hep, ama Root edemedim bi' türlü
  • Fulfilmizle fulhdfilmiizle gibi sitelerden bu zamana kadar hiçbir problem çekmedim uygulama yükleme yapamiyorsaniz cihazınızı sıfirlayarak bir deneyin olmuyorsa formda bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ile ilgili yazılar var yönlendirici olur eğer halen cozemediyseniz size seve seve yardımcı olurum bu arada filmlerdeki takılma internet hızınızı alakalı olabilir bunun içinde hızınızı göre 480p 720p aralığında çözünürlüğe seçerek rahat bir şekilde izlersiniz filmler ilk başta açtığınızda büyük bir ihtimalle 1080p olarak yüklemeye çalışıyordur

• 100 Mbps hocam hızda sorun yokta, TV dehşet donuyor. Youtube'da video takılıyor bazen restart atıyorum TV'ye o zaman düzeliyor. Çok fazla uygulamada yüklü değil ama sanırım Android versiyonundan :/ bildiğin Custom Rom falan var mı hocam TV için ben Xda dahilinde bile bulamadım

• None52 kullanıcısına yanıt
    Youtube tv uygulamasi ilk zamandan beri problemli ben normal youtube kullaniyorum sifir sorun crome alternatif olarak memnun degilsen Mozilla Firefox kullanabilirsin yada uc browser custom rom hic bilmiyorum ihtiyacta duymadim

Tv imde uygulamalarim

Youtube tablet

Youtube Tv

Netflix

Puhutv

Tivibu smart

Digiturk play

Spotify

Mxplayer

Mozilla

Ucbrowser

Ve takilma yok ve bunlari aktif bir şekilde kullaniyorum.

Ayrica sunuda deneyebilirsin hizli bir usb bellek min 32 gb lik versiyon olsun bunu hem uygulama ve kayit icin bicimlendir. İstedigin uygulamalari da buraya tasi hatta bazen vaktim yok mac filan seyrederken internetten film filan indiriyorum sonra seyretmek icin 🤣😁🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barebelyum -- 30 Ocak 2018; 1:40:37 >
  • quote:

Youtube tv uygulamasi ilk zamandan beri problemli ben normal youtube kullaniyorum sifir sorun crome alternatif olarak memnun degilsen Mozilla Firefox kullanabilirsin yada uc browser custom rom hic bilmiyorum ihtiyacta duymadim

Tv imde uygulamalarim

Youtube tablet

Youtube Tv

Netflix

Puhutv

Tivibu smart

Digiturk play

Spotify

Mxplayer

Mozilla

Ucbrowser

Ve takilma yok ve bunlari aktif bir şekilde kullaniyorum.

Ayrica sunuda deneyebilirsin hizli bir usb bellek min 32 gb lik versiyon olsun bunu hem uygulama ve kayit icin bicimlendir. İstedigin uygulamalari da buraya tasi hatta bazen vaktim yok mac filan seyrederken internetten film filan indiriyorum sonra seyretmek icin 🤣😁🤣

Mozilla yükleyince bildiğin kilitleniyor hocam TV Komple Reset mi atsam acaba?

• Bence direct fabrika ayarlarina dön playstore da tum uygulamalari görmek icin cihazini nasil ayarlaman gerektigini biliyorsun dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barebelyum -- 6 Şubat 2018; 0:45:12 >
  • quote:

Bence direct fabrika ayarlarina dön playstore da tum uygulamalari görmek icin cihazini nasil ayarlaman gerektigini biliyorsun dimi

APK yüklemek zorunda kalıyorum Emulator'dan tüm uygulamaları nasıl görebiliyoruz Google Playden hocam?

@barebelyum

• Forumdan draco 1987 adlı arkadaştan alıntı

Adim adim asagida bu filtrelemeyi nasil kaldiracaginizi anlatiyorum.

1) Google Play store uzerinden `Developer Tools` uygulamasini indirin

2) TV'nin ayarlarindan Fabrika ayarlarina don yapin!! (Bu madde kritik)

3) Az once indirmis oldugunuz 'Developer Tools' uygulamasini calistirin

4)Bu uygulamada en asagida 'developer settings' tiklayin

5)Bu menunun icersinde en asagida 'Show more apps in Google Play' secenegine tik koyun.

TV niz yeniden baslayacak ve Google Play'de bulunan filtreleme kalmis olacak artik her turlu icerigi indirebilirsiniz..

TV yeniden basladiktan sonra Google Play baglanti hatasi verebilir tekrar dene diyince bu hata kayboluyor.

Not: Siralamada anlatilan gibi yapmazsaniz Google Play baglanti hatasi vermeye devam eder. Bu hatayi gidermek icin TV ayarlarindan 'Yeniden TV Kur' secenegini secmeniz ve butun ayarlari sifirlamaniz gerekmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barebelyum -- 8 Şubat 2018; 7:9:44 >

• Bilgisayarınızda telefonunuzda daha önce indirdiğiniz apk ları kurabilmek için :

1) "terminal emulator" uygulamasını Google playstorede indirin.

2) terminal emulator açın ve tırnak işaretleri olmadan "am start --user 0 -n com.android.settings/.SecuritySettings" kopyalayıp yapıştırın .

3) Bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.