Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.834
Cevap
23
Favori
240.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercanbabam

hiç çekinmeden al tavsiye ederim shaman evet aktif shutter gözlüklerle çok iyi 3d görüntü alınıyor

tşk ederim... alırken gözlük hediye ettiler mi sana acaba.. gözlük fiyatları ortalama nedir? sende teknosadan mı aldın...
  • quote:

hiç çekinmeden al tavsiye ederim shaman evet aktif shutter gözlüklerle çok iyi 3d görüntü alınıyor

aktif değilde sanırım pasif (fpr)panel kullanılıyor değilmi kataloğunda oyle yazıyor ama
  • quote:

aktif değilde pasif gözlk teknolojisi kullanılıyor sanırım oyle değilmi şarzsız pilsiz hafif ve ucuz gözlükler
  • biri bu televizyonla pc arasında 3d olayını nasıl hallettiğini yazabilir mi?
  • biri bu televizyonla pc arasında 3d olayını nasıl hallettiğini yazabilir mi?
  • evet düzeltiyorum pasif gözlük kullanılıyor
  • quote:

biri bu televizyonla pc arasında 3d olayını nasıl hallettiğini yazabilir mi?

şu konuya bi bak istersen belki yardımcı olur http://forum.donanimhaber.com/m_59602812/tm.htm
  • Ürün Nasıl acabı bir de fiyatı düşermi
  • Sector 7 3d yi tanımadı acaba kodec falan mı yükleniyor
  • uydu da ya da filmlerde insanların ani hareketlerin de hafif piksel bozulmaları yaşıyan var mı acaba bu tv de?
  • İyi akşamlar ve iyi günler.30 Mayısta teknosadan aldım bu televizyonu kurulumunuda 31 de yapıldı televiszyon iyi gözüküyor sıkıntıları yok gibi olsada ben şu 3D olayını çözemedim daha önce yazılan mesajlardaki 3d(imax'ın under the sea) videosunun bir kısmını youtubeden indirdim birde gene aynı siteden 3-4 farklı 3d video indirdim usb me kopyalayıp yerine taktım bir türlü mağazadaki gibi 3d çalışmıyor .Ayarlardan 2d.3d yanyana ve 3d alt altaya bakıyorum sanki sadece 2d aktif gibi diğerleri aktif olmuyor.3d izlemek için ayrıca bir ayar varmı yada bana 3d deneyebileceğim bir 3d görüntünün internet adresini verirmisiniz.Bana şu 3d olayını iyice bir anlatırsanız sevinirim.

UNUTMADAN NORMAL TEL YAYININI YADA BAŞKA BİR YAYINI NASIL 2D DEN 3D YE GEÇİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamahato

İyi akşamlar ve iyi günler.30 Mayısta teknosadan aldım bu televizyonu kurulumunuda 31 de yapıldı televiszyon iyi gözüküyor sıkıntıları yok gibi olsada ben şu 3D olayını çözemedim daha önce yazılan mesajlardaki 3d(imax'ın under the sea) videosunun bir kısmını youtubeden indirdim birde gene aynı siteden 3-4 farklı 3d video indirdim usb me kopyalayıp yerine taktım bir türlü mağazadaki gibi 3d çalışmıyor .Ayarlardan 2d.3d yanyana ve 3d alt altaya bakıyorum sanki sadece 2d aktif gibi diğerleri aktif olmuyor.3d izlemek için ayrıca bir ayar varmı yada bana 3d deneyebileceğim bir 3d görüntünün internet adresini verirmisiniz.Bana şu 3d olayını iyice bir anlatırsanız sevinirim.

Hocam yanlış anlama da televizyonu gece 12 de falan mı kurdular? Saat daha 8 dün aldınız bugün nasıl kuruldu ? Kafam karıştı ? Almayı düşünüyorum televizyonu.Ama performansı hakkında bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheckVizoR -- 31 Mayıs 2012; 11:00:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yamahato

İyi akşamlar ve iyi günler.30 Mayısta teknosadan aldım bu televizyonu kurulumunuda 31 de yapıldı televiszyon iyi gözüküyor sıkıntıları yok gibi olsada ben şu 3D olayını çözemedim daha önce yazılan mesajlardaki 3d(imax'ın under the sea) videosunun bir kısmını youtubeden indirdim birde gene aynı siteden 3-4 farklı 3d video indirdim usb me kopyalayıp yerine taktım bir türlü mağazadaki gibi 3d çalışmıyor .Ayarlardan 2d.3d yanyana ve 3d alt altaya bakıyorum sanki sadece 2d aktif gibi diğerleri aktif olmuyor.3d izlemek için ayrıca bir ayar varmı yada bana 3d deneyebileceğim bir 3d görüntünün internet adresini verirmisiniz.Bana şu 3d olayını iyice bir anlatırsanız sevinirim.

youtue den indirdiginiz dosyanın formatı ne ? under the sea belgeselinin tamamını bulun indirin birde oyle deneyin bence

• Merhabalar bende 30 mayısta yani dün teknosadan 1899 tl ye ürünü satın aldım. a+ elektrik tasarufu var ve 43 watt elektrik tüketiyor. 2 milisaniye tepkime süresi ve 200 hz görüntüsüyle aklımı aldı diyebilirim.dün gece hd kanalları izledim. Ses ve görüntü Çok başarılı. Sadece 3d özelligi pasif durumda gözüküyor. Nasıl aktif hale gelir bilen arkadaş varmı? birde magzalarda gösterilen 3d demo görüntülerin formatı nedir, nerden indirebilirim. Şimdiden Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunar

Merhabalar bende 30 mayısta yani dün teknosadan 1899 tl ye ürünü satın aldım. a+ elektrik tasarufu var ve 43 watt elektrik tüketiyor. 2 milisaniye tepkime süresi ve 200 hz görüntüsüyle aklımı aldı diyebilirim.dün gece hd kanalları izledim. Ses ve görüntü Çok başarılı. Sadece 3d özelligi pasif durumda gözüküyor. Nasıl aktif hale gelir bilen arkadaş varmı? birde magzalarda gösterilen 3d demo görüntülerin formatı nedir, nerden indirebilirim. Şimdiden Teşekkürler

hayırlı olsun incelemelerinizi paylşırsanız sevinirim fotograf video falan sanırım mkv. formatında demolar google a top girl 3d yazarsanız işinize yarayacak demo bulabilirsiniz test etme bakımından
  • merhabalar.
    ben de 19 mayısta aldım 1899 TL ye.3D ye geçmek için Adjust tuşuna basın derinliği açın ve üst üste yazan yeri seçin sonra adjust tuşuna basın çıkın.
    demo ararsanız smart tv den youtuba geçip 3d yazın karşınıza demo çıkacak.ben televizyondan memnunum ama bir şeyi hoşuma gitmedi.
    otomatik tarama yaptırırken dökülen kanallardan istemediğiniz +18 gibi kanalları silemiyorsunuz.yada istemediğiniz bir kanal var mesela satış kanalı
    onu silmek istiyorsunuz silinmiyor.ona şifre koyacakmışız.Philips böyle diyor.ozaman kuru kalabalıktan başka birşey değil o kanalları taşıyıp şifreliyorsunuz ama ne farkederki 10 yaşında kızım var ve teknoloji meraklısı kızlar benim bildiğim bebekleri ile oynar bizimkisi elektronik meraklısı internet meraklısı cihazları bozayım tamir edeyim şifre kırayım bunlarla uğraşıyor ben şifre kodum mecburen silinmediği için benim kız merak edip neden bunlar şifreli diye oturmuş internetten manuelini indirmiş okuyup master codun 8888 olduğunu bulmuş ve bana hava atıyor baba sen şifre koymuşsun ama bak bu çözüm değil diye bana hava atıyor.Ben philipse bunu yakıştıramadım ne demek silemiyorsun böyle saçmalıkmı olur.Ayrıca smart tv de üzerin deki kayıtlı net tv sitelerini açıyor.internet sayfasındaki web ara yüzüne adres yazınca açıyor ama çoğu sayfaları göremiyorsunuz örneğin kayıtlı siteler haricindeki videolar oynamıyor.mesele internetten kaçırdığım dizi olduğunda bigisayardan izliyorum ama o dizi youtube de yok ise başka sitede televizyon üzerinden izleyemiyorum gerçi onda çözüm buldum dizüstü bilgisayarımı bağladım televizyona öyle izliyorum .diyeceklerim şimdilik bukadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dafy

merhabalar.
    ben de 19 mayısta aldım 1899 TL ye.3D ye geçmek için Adjust tuşuna basın derinliği açın ve üst üste yazan yeri seçin sonra adjust tuşuna basın çıkın.
    demo ararsanız smart tv den youtuba geçip 3d yazın karşınıza demo çıkacak.ben televizyondan memnunum ama bir şeyi hoşuma gitmedi.
    otomatik tarama yaptırırken dökülen kanallardan istemediğiniz +18 gibi kanalları silemiyorsunuz.yada istemediğiniz bir kanal var mesela satış kanalı
    onu silmek istiyorsunuz silinmiyor.ona şifre koyacakmışız.Philips böyle diyor.ozaman kuru kalabalıktan başka birşey değil o kanalları taşıyıp şifreliyorsunuz ama ne farkederki 10 yaşında kızım var ve teknoloji meraklısı kızlar benim bildiğim bebekleri ile oynar bizimkisi elektronik meraklısı internet meraklısı cihazları bozayım tamir edeyim şifre kırayım bunlarla uğraşıyor ben şifre kodum mecburen silinmediği için benim kız merak edip neden bunlar şifreli diye oturmuş internetten manuelini indirmiş okuyup master codun 8888 olduğunu bulmuş ve bana hava atıyor baba sen şifre koymuşsun ama bak bu çözüm değil diye bana hava atıyor.Ben philipse bunu yakıştıramadım ne demek silemiyorsun böyle saçmalıkmı olur.Ayrıca smart tv de üzerin deki kayıtlı net tv sitelerini açıyor.internet sayfasındaki web ara yüzüne adres yazınca açıyor ama çoğu sayfaları göremiyorsunuz örneğin kayıtlı siteler haricindeki videolar oynamıyor.mesele internetten kaçırdığım dizi olduğunda bigisayardan izliyorum ama o dizi youtube de yok ise başka sitede televizyon üzerinden izleyemiyorum gerçi onda çözüm buldum dizüstü bilgisayarımı bağladım televizyona öyle izliyorum .diyeceklerim şimdilik bukadar.

Kanalın ismi değiştirilmiyor mu?Oluyorsa değiştir hocam.tv nin orjinal şifresini de kendine göre değiştir.İllaki bunlar değişiyordur.

• quote:

merhabalar.

Hocam benim adjust tuşuna basınca derinlik ve alt alta bölümleri pasif durumda ve aktifleşmiyor. Gerçi henüz servis gelmedi ama acaba servis gelince bir kaç işlemmi yapacak. Bilginiz varsa paylaşırmısınız. soruma cevap yazan arkadaşlara çok Teşekkür ediyorum

• LG42LM620s ile Philips 42PFL4307 arasında kararsız kaldım. Her iki modeli bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunar

quote:

merhabalar.

Hocam benim adjust tuşuna basınca derinlik ve alt alta bölümleri pasif durumda ve aktifleşmiyor. Gerçi henüz servis gelmedi ama acaba servis gelince bir kaç işlemmi yapacak. Bilginiz varsa paylaşırmısınız. soruma cevap yazan arkadaşlara çok Teşekkür ediyorum

3d destekleyen bir format izlemiyor olabilirmisiniz ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.