Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
240.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 42PFL4007K bu cihazın 4307K/12den ne farkı var arkadaşlar biri vatanda 1800 biri teknosada 1900
  • ben de 42pfl4307 var ve ikisi arasındaki en önemli fark diğeri 3d değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanbabam

ben de 42pfl4307 var ve ikisi arasındaki en önemli fark diğeri 3d değil

nasıl hocam memnunmusun tavsiye edermişin?
  • arkadaşlar nedir bu tv nin akıbeti? sd yayınlarda nasıldır acaba.sd performansı lw5500 le kıyaslarsak nasıldır?
    teşekkürler :D
  • LG yi çok arastırdım sonunda panaL42ET5E de karar kılmıştım ama bugün teknosada philips 42PFL4307K axess 20 taksit 2000 tl ye aldım pişman değilim bugünlük turuncu indirim kampanyası hd uydu alıcısı var dahili bence mükemmel
  • Bugün ben de turuncu indirimden aldım bunu. Umarım pişman olmayız :D
  • Ben Philips 42PFL4307Kmodelini aldım pazartesinden beri kullanıyorum . evde kablo tv vardı ona bağlattım SD yayınlarda gayet başarılı ben beğendim.Ayrıca Çnak antenimde vardı onunda ayarını yaptırıp uydusunu bağladım. Gayet başarılı Atv HD ve A haber HD yayınlarını kaliteli bir şekilde izliyorum TRT HD yayınlarını bulamadım sanırım sinyal zayıf... ayrıca turksat 3D HD yayınlarını da izledim ve de özel çekim yapılmış bir 3D değildi 23 nisan törenleri ve bir bisiklet yarışı vardı gayet güzel derinlik veriyor. Ama özel bir filmde denemek istiyorum. Aslında LG5500 modelini almak için gitmiştim fakat bu tvyi görünce fikir değiştirip bunu aldım. zaten marketlerde tvnin en parlak ayarlarını gösteriyorlar ev ortamında o şekilde izlemek göz sağlığı açısından pek uygun olmaz diye düşünüyorum. O kadar fazla tv yan yana iken ben çoğu arasında pek farka rastlamadım. Yani TV'den memnunum fakat kutu içinden çıkan TV standı sağa sola dönmelere izin vermiyor. Sanırım Philips elinde kalan standları bu şekilde tüketiyor bu biraz can sıkıcı ama çok problemde değil. 55 ekran tv den sonra ben beğendim.

• şimdi şöyle bir sorum olacak.nvdia 9800 gt ekran kartı olan pc yi bu televizyona bağlayıp film izleyebiliyorum.fakat 3d olayını nasıl halledeceğim?
  • Merhaba,

alan arkadarşlar ürün garanti belgesini kontrol etme şansınız oldumu, Philips Türkiye garantisindemi ürün.
  • merhaba arkadaşlar ben bu ürünü pazar (27 mayıs)günü sefaköy armani park da teknosa da 1899 tl ye aldım.ertesi gün öğlen servisden aradılar gelip hemen kurdular tv yi. 12 ay taksitle ve kampayalı kartlarla +3 ertelemeli aldım. kutu içinde 2 adet gözlük var.+4 tanede bayi verdi (2 tane yetişkinler için 2 tanede çocuklar için) toplam 6 gözlük. görüntü olarak çok iyi bundan önce 51 ekran beko tüplü tv(dürbünle izliyordum :))) vardı şimdi bu dağlar kadar fark var arada.yalnız benim salon (6*4)m 42'' biraz büyük yakından gözlerimi çok alıyor 40'' olsa daha da ii olurdu. hd recever kutu içinde var ama diğitürk kartı olmuyor içine sadece d-smart uyumlu artı türk-sat uydu kanallarını izleyebilirsin. bende diğitürk vardı kartı çıkartım takalım dedim tv ye olmaz dedi servisden gelenler yok diğitürk bilerek yapıyormuş şifre kırma olayları falan filan yani diğitürk kullanıcıysanız receverdan kurtulamıyorsunuz bilginize. smart tv olayına gelince internet kablosunu bağladım tv ye çok güzel çalıştı smart tv sorunsuz you tube face book twitter ve daha bi sürü kanallar var hepsinide tek tek denedim çalıştılar. harici hard diskim vardı(taşınabilir 750 gb) usb den bağladım müziklerimi filmlerimi (mp4 filmler ve daha bi sürü formatta indirdiğim filmleri hepsini açtı) fotoğraflarımı falan. sadece masa üstü bilgisayarımı bağlamadım onuda yarın akşam deneyeceğim ve kablo gerekli onu içinde bakalım nasıl olacak o .. şimdilik bütün beklentilerime hepsine cevap verdi tv görüntüsü sesi çok ii beğendim ben . garantisi 2 yıl bakırköyde philips yetkili servisi geldi kurdu . şimdilik bu kadar öğrendikçe tv yi yazarım buradan yine görüşmek üzere

• Bugün park bornova Teknosada Philips 42PFL4307 modelini inceledim yanında LG ve Samsung vardı. Hepsinde aynı görüntü dönüyürdu. Philips 42PFL4307'ninki büyük farkla öndeydi. Çok canlı ve muazzam bir derinlik duygusu var. Ayrıca görüntü ekranın hem arkasına hem önüne doğru uzuyordu. Diğer tv'lerde öne doğru uzama yani odanın içine doğru gelme Philips 42PFL4307'ninki kadar başarılı değil. Üzerinde uydu varmı yokmu sormayı unuttum. Arkadaki bağlantıları tam göremedim. Ancak görüntü netlik ve 3D başarısı bariz şekilde öndeydi. Yarın vaktim yok ancak çarşamba gidip almayı düşünüyorum.
  • ben memnunum alacak arkadaşlara tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay23

merhaba arkadaşlar ben bu ürünü pazar (27 mayıs)günü sefaköy armani park da teknosa da 1899 tl ye aldım.ertesi gün öğlen servisden aradılar gelip hemen kurdular tv yi. 12 ay taksitle ve kampayalı kartlarla +3 ertelemeli aldım. kutu içinde 2 adet gözlük var.+4 tanede bayi verdi (2 tane yetişkinler için 2 tanede çocuklar için) toplam 6 gözlük. görüntü olarak çok iyi bundan önce 51 ekran beko tüplü tv(dürbünle izliyordum :))) vardı şimdi bu dağlar kadar fark var arada.yalnız benim salon (6*4)m 42'' biraz büyük yakından gözlerimi çok alıyor 40'' olsa daha da ii olurdu. hd recever kutu içinde var ama diğitürk kartı olmuyor içine sadece d-smart uyumlu artı türk-sat uydu kanallarını izleyebilirsin. bende diğitürk vardı kartı çıkartım takalım dedim tv ye olmaz dedi servisden gelenler yok diğitürk bilerek yapıyormuş şifre kırma olayları falan filan yani diğitürk kullanıcıysanız receverdan kurtulamıyorsunuz bilginize. smart tv olayına gelince internet kablosunu bağladım tv ye çok güzel çalıştı smart tv sorunsuz you tube face book twitter ve daha bi sürü kanallar var hepsinide tek tek denedim çalıştılar. harici hard diskim vardı(taşınabilir 750 gb) usb den bağladım müziklerimi filmlerimi (mp4 filmler ve daha bi sürü formatta indirdiğim filmleri hepsini açtı) fotoğraflarımı falan. sadece masa üstü bilgisayarımı bağlamadım onuda yarın akşam deneyeceğim ve kablo gerekli onu içinde bakalım nasıl olacak o .. şimdilik bütün beklentilerime hepsine cevap verdi tv görüntüsü sesi çok ii beğendim ben . garantisi 2 yıl bakırköyde philips yetkili servisi geldi kurdu . şimdilik bu kadar öğrendikçe tv yi yazarım buradan yine görüşmek üzere

hayırlı olsun 3d performansı nasıl birde fotograf paylaşabilir misiniz?

• imax'ın under the sea 3d belgeselini seyrettim tv ile oturduğum mesafe 5 m.balık ayağımın dibine kadar geldi 3d olayı mükemmel
  • kanal editör progamını bulabilen var mı?
  • Gizli adaya yolculuk 3D yi manyak gösteriyor
  • bende birşey sorucam bizde bugün 42PFL4307K/12 almayı düşünüyoruz teknosa turuncu indirimden... alanlar cihazda pixel sıkıntısı ya da bulutlanma sıkıntısı var mı bilgi verebilirler mi... çok kararsız kaldık samsung 46es6140 ile phılıps arasında.. birde phılıpsı normal sinema gözlüğü ile (lg lerdeki gibi) izleyebiliyor muyuz... teşekkürler...
  • hiç çekinmeden al tavsiye ederim shaman evet aktif shutter gözlüklerle çok iyi 3d görüntü alınıyor
  • biri bu televizyonla pc arasında 3d olayını nasıl hallettiğini yazabilir mi?
  • biri bu televizyonla pc arasında 3d olayını nasıl hallettiğini yazabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.