Şimdi Ara

Philips 40pfk5500 Çıldırttı, Yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Philips 40pfk5500 tv aldık. Sözde androidli akıllı ama tabiri caizse çıldırttı. Mouse bağlıyorum tanımıyor, kumandadan kontrolde mouse imleci yok, tarayıcı ile film izlenmiyor kapanıyor. Çok nadir sitelerden izleniyor ama bu seferde imleç olmadığı için tam ekran yapamıyorum.
    Ben de ayrıca lg smart tv var. Android bile değil ama bu philipsten çok daha kullanışlı. Taktığım mouseların hepsini şak diye tanıyor.
    Bu lanet 40pfk5500 tv'den anlayan varsa lütfen yardımcı olsun. Mouse nasıl tanıtabilirim, adam akıllı hangi siteden film izleyebilirim bu tv ile ?
    TEŞEKKÜRLER.

• Yeni şeriflerde mouse desteği fiziksel olarak yokabul Android web broweser indirin marketten normal.kumandayı da mouse.olarak kullanabilirsiniz ok tuşları ile her siteyi açmaması doğal genelde tüm. Akıllı Tvler her siteyi açamayabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nedwish

Yeni şeriflerde mouse desteği fiziksel olarak yokabul Android web broweser indirin marketten normal.kumandayı da mouse.olarak kullanabilirsiniz ok tuşları ile her siteyi açmaması doğal genelde tüm. Akıllı Tvler her siteyi açamayabiliyor

Teşekkür ederim cevabın için Üstad.

Mouse desteği olmaması çok kötü. Bilseydim almazdım. Normal tv alıp android box ile kullanırdım.
    Biraz daha kurcalayayım.
  • aynısından aldım geçen hafta ekranda yeşil renkli bir nokta var. oyun konsolu için aldım. hayatımda oynadığım en kötü pes görüntüsü. nefret ettim insanın hevesini kursağında bırakıyorlar. tv de donmalar ve ps4 ü dinlenme moduna aldıktan sonra yeniden başlatmalar var. geri vermenin iade fişi almanın peşindeyim. kimseye tavsiye etmiyorum bu tv adroid 5 para etmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.