Şimdi Ara

PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.337
Cevap
6
Favori
188.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni philips sahibi olan arkadaşlara hayırlı olsun zaman içinde doğru karar verdiğinizi ve philips farkını anlayacaksınız
  • arkadaslar acilen 47pfl 7606 hakkında bilgi ve tavsiyeye ihtiyacım var. usb de ki mkv belgeselimi 1024 50 inç plazma , 47 Led 3D li tv lerden daha güzel gösterdi ne yazıkki. Bu durumda hala SD yayın konusunda şüphelerim var bu ledler hakkında. valla ne yapacağımı şaşırdım. birde bu 7606 yı kullanan varmı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

philips alacak arkadaslar almisken -600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) olanlarindan alin pc de ve ps3 de input lag konusunda 400 hz PMR modellerine göre biraz daha iyi diyorlar bendeki philips de 6oo hz olanindan, gercekden hizli
    400 hz olan modeller -7606 - 7666-7406- dir, geri kalan 7000 serisi 600 hz dir

ben bu işi hiç anlamıyorum zaten pc de max. 60 hz degilmi
  • eeee?? kimseden cevap yok mu?? nerdesiniz millet?
  • evet bende uzun bir araştırmadan sonra dün turuncu indiriminden 42 fpl7696k modelini aldım.
    akşam kendim açtım ve kurdum. uydu anten kablosunu tv ye bağladım. uydu araması yaptırdım. 400 kusur türksatta kanal buldu. beklediğimden daha kolay çıktı kullanması ve kurması web browser var internete girebiliyorsun sanal klavye açıldığı için kolay oluyor tabi bilgisayar gibi olamaz.
    interneti beğendim uydu cihazının performansını beğendim. (sadece kanal taraması 1 saat sürdü)
    2 d den 3 d ye çevirmiyor (ama çok önemli bişe değil çeviren tv lere baktım pek bi fark yok o baş ve göz ağrısını çekmeye değmez gerçek çeviri değil yani)
    3 dy türksat 3 d test kanalıyla test ettim hoşuma gitti. şimdide işyerindeyim 56 gb torent dosyası 6 tane 3d karışık film indiriyorum. gece harici disk ile izlemeye çalışıcam gerekirse yazılımını güncellicem. çalışmıyor diyorlar harici diskte ama görecez gece. şimdilik izlenimlerim bunlar. çok yeniyim ama tv ile kafanıza takılan bişe varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim. benimde eksiklerim olabilir. bildiğimiz özellikleri burada paylaşalım.
    uzun lafın kısası ilk defa aldığım bir ürün içime sindi. içim rahat.samsungtan vazgeçtiğime değdi.

• bu tv yi alanlar izlenimlerini paylaşırmı lg lw5500 ve phlıps 7000 serisi arasında gidip geliyorum sizce hangisi
  • lg lw5500 da iyi bir tv dir kullandigim icin bilirim, ama philips sd ve hd yayinlarda bir adim önde ayrica 3d performansi takdire deger aslinda gecmis bölümleri okusaniz detaylica yazdik, adam önceki sayfalara bakmadan gelip yazip geciyor, bizde bozuk plak gibi ayni seyleri yaziyoruz

• Arkadaşlar hdd yi tvnin usb girişine takarak 3d half sbs filmleri izlemek mümkün mü?
  • mümkün degil, ben media player le bakiyorum 3d filmlere philipsde ve dts sorunu da olmuyor
  • arkadaşlar 42 pfl7696k/02 modelini bu akşamda kurcaladım. usb hdd ten bluray mikv 3d v.s film tanımıyor okumuyor. yukarıda bazı arkadaşlar son yazılım güncellemesinden sonra bu sorunu çözdüğünü ve izlediklerini yazmışlar. ama onlarınki farklı 7696 değilde diğer modellerden. bende yazılım güncellemesi ile sorunu deniyip çözeyim dedim. ilginç olan bu modelin philipsin sitesinde yazılımı yok. böyle bir model ne yaptıysam bulamadım. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

lg lw5500 da iyi bir tv dir kullandigim icin bilirim, ama philips sd ve hd yayinlarda bir adim önde ayrica 3d performansi takdire deger aslinda gecmis bölümleri okusaniz detaylica yazdik, adam önceki sayfalara bakmadan gelip yazip geciyor, bizde bozuk plak gibi ayni seyleri yaziyoruz

tşkler herkes kendi aldığı tv yi iyi olduğunu söylüyor herkesin kafasından farklı bir model cıkıyor bu tv eleri karşılaştıran tarfsız biri olsa anlıycaz hangisinin iyi olduğunu mesela daha önceden sizde lg almıştınız ozaman lg iyidi sonradan arıza cıkarınca phlıps aldınız şimdi phılıps iyi hangisi iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: caprice41

arkadaşlar 42 pfl7696k/02 modelini bu akşamda kurcaladım. usb hdd ten bluray mikv 3d v.s film tanımıyor okumuyor. yukarıda bazı arkadaşlar son yazılım güncellemesinden sonra bu sorunu çözdüğünü ve izlediklerini yazmışlar. ama onlarınki farklı 7696 değilde diğer modellerden. bende yazılım güncellemesi ile sorunu deniyip çözeyim dedim. ilginç olan bu modelin philipsin sitesinde yazılımı yok. böyle bir model ne yaptıysam bulamadım. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=42PFL7696K/02&slg=tr&scy=TR yukarda bir arkadaş paylaşmış işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

quote:

lg lw5500 da iyi bir tv dir kullandigim icin bilirim, ama philips sd ve hd yayinlarda bir adim önde ayrica 3d performansi takdire deger aslinda gecmis bölümleri okusaniz detaylica yazdik, adam önceki sayfalara bakmadan gelip yazip geciyor, bizde bozuk plak gibi ayni seyleri yaziyoruz

tşkler herkes kendi aldığı tv yi iyi olduğunu söylüyor herkesin kafasından farklı bir model cıkıyor bu tv eleri karşılaştıran tarfsız biri olsa anlıycaz hangisinin iyi olduğunu mesela daha önceden sizde lg almıştınız ozaman lg iyidi sonradan arıza cıkarınca phlıps aldınız şimdi phılıps iyi hangisi iyi

En iyisi bir tekno gidip kendiniz karşılaştırın ve bizlerle de paylaşın.

• Mağazalara gittiğinizde genelde Uydu bağlantıları olmuyor nedense ve tv leri hep bluray disk görüntüleriyle izlemek zorunda kalıyoruz.Sonrada evde sd yayınlarda hüsrana uğrarız diye korkuyoruz. müthiş kararsızlık içindeyim:(
  • mağazada ki pfl7606 mkv ve mp4 filmleri usb den gördü ve oynattı.Yalnız görüntü 1024 lük LG 50pt351 den daha kötüydü :(
  • aynen mağazalarda kendi kurdukaları demoları gösteriyorlar sanki phlıps görüntü olarak daha iyi gibi ama player almak lazım gibi duruyor

tvleri inceleyip test yapan karşılaştıran siteler varmı acaba
  • aha bu yüzden bir türlü kafamı sabitleyemiyorum bir panele. hala plazma mı led mi????
  • dt,, görüntüleri hepsinde güzel hakkaten full HD yayın yaptığında . bana sorarsan hepsi güzel. lakin iş, evde uydu izlemeye gelince,, hastiiirrrrrr , bu görüntü içinmi bu kadar para verdik bunaaa,,,, demekten korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice41

evet bende uzun bir araştırmadan sonra dün turuncu indiriminden 42 fpl7696k modelini aldım.
    akşam kendim açtım ve kurdum. uydu anten kablosunu tv ye bağladım. uydu araması yaptırdım. 400 kusur türksatta kanal buldu. beklediğimden daha kolay çıktı kullanması ve kurması web browser var internete girebiliyorsun sanal klavye açıldığı için kolay oluyor tabi bilgisayar gibi olamaz.
    interneti beğendim uydu cihazının performansını beğendim. (sadece kanal taraması 1 saat sürdü)
    2 d den 3 d ye çevirmiyor (ama çok önemli bişe değil çeviren tv lere baktım pek bi fark yok o baş ve göz ağrısını çekmeye değmez gerçek çeviri değil yani)
    3 dy türksat 3 d test kanalıyla test ettim hoşuma gitti. şimdide işyerindeyim 56 gb torent dosyası 6 tane 3d karışık film indiriyorum. gece harici disk ile izlemeye çalışıcam gerekirse yazılımını güncellicem. çalışmıyor diyorlar harici diskte ama görecez gece. şimdilik izlenimlerim bunlar. çok yeniyim ama tv ile kafanıza takılan bişe varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim. benimde eksiklerim olabilir. bildiğimiz özellikleri burada paylaşalım.
    uzun lafın kısası ilk defa aldığım bir ürün içime sindi. içim rahat.samsungtan vazgeçtiğime değdi.

Dostum hayırlısı olsun ;) bende hafta sonu bunun 7696K modelini aldım çok hoşuma gitti tv daha kurmadım yarın gelip kuracaklar, özellikle sd yayınlarda ve oyunlarda çok başarılı olduğu söyleniyor, ayrıca internette bi tanıtım videosu izledim oyun modunda 2 kişilik oyunlarda ekranı ortadan bölmek yerine sağ ve solda her kullanıcı kendi ekranını tam olarak görebiliyor bir özelliği var çok güzeldi adam çekim yapmış kamerayı iki farklı gözlüğe tutuyor iki her oyuncu kendi ekranını görüyor harikaydı doğrusu, bende bekliyorum servis gelsin yazılım güncellemesi ile film oynatma sorununu çözeriz gibime geliyor sanki..

Tv güncellemesi yaptıysanız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.