Şimdi Ara

PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.337
Cevap
6
Favori
188.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fattu29

Ama dün münih maçını bugünde son durak 4 izledim 3d mükemmeldi gerçekten.

munıh macını 3d ye cevırıp mı ızledın philipslerde o ozelık yok bıldıgım kadarıyla da yanı guncellendı falan mı..? benı philips(7696)den sogutan bı ozellık o yuzden almıyorum:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: mslr

quote:

munıh macını 3d ye cevırıp mı ızledın philipslerde o ozelık yok bıldıgım kadarıyla da yanı guncellendı falan mı..? benı philips(7696)den sogutan bı ozellık o yuzden almıyorum:((

yok ya dsmartda smart 3d diye kanal var orda 3d veriyolar arasıra maç orda izledim.
    2d yi 3d çevirince iyi bi performans alınmıyormuş öle duydum haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: longcafe

quote:

Orijinalden alıntı: Ç_yl_k

son güncellemeden sonra usb den 3d film oynatıyormu varmı aslı... yarın almayı dusünüyrum

oynatıyorrr

gerçekten oynatıyormu ya ben denedim bi tane demo ses var görüntü yok.Belkide demodandır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: longcafe

quote:

son güncellemeden sonra usb den 3d film oynatıyormu varmı aslı... yarın almayı dusünüyrum

oynatıyorrr

gerçekten oynatıyormu ya ben denedim bi tane demo ses var görüntü yok.Belkide demodandır.

son update i yaptım ve bendeki tüm 3d leri usb den oynatıyor mkv mp4 vs...
  • quote:

quote:

quote:

yok ya dsmartda smart 3d diye kanal var orda 3d veriyolar arasıra maç orda izledim.
    2d yi 3d çevirince iyi bi performans alınmıyormuş öle duydum haberin olsun.

evet oyle denıyor aslında ama sırf macları ızlemek ıcın, okadar para vermısken oda olsun ıstıyorum

• ***ARKADASLAR teknosada 47inc 7696H 2749TL BUGUNE OZELMIS ACIL KARAR VERMEM LAZIM BUGUN BITECEK BU IS NE DERSINIZ ALINIR MI
    bıde 7606 ıle arasında ne fark var bunun...
  • quote:

***ARKADASLAR teknosada 47inc 7696H 2749TL BUGUNE OZELMIS ACIL KARAR VERMEM LAZIM BUGUN BITECEK BU IS NE DERSINIZ ALINIR MI
    bıde 7606 ıle arasında ne fark var bunun...

Ben kaçırma derim,bu fiyat her zaman bulunmaz.tv nin görüntüsünü beğendiysen bütçende yeterliyse al.
  • pfl7696k modelını bugun aldım teknosadan yapmam gereken guncelleme varmı yardımcı olursanız sevınırım..
  • kartal real teknosada K modeli yoktu 47 nin. 47lw5500 leri 4500 fiyatına veriyorlardı galiba 2499 .du. o kadar çeşit vardıki pek akılda kalmıyor.

Ç_yl_k :) hayırlı olsun güle güle kullan:) hemen alıp eve getirebildinmi ???
  • arkadaşlar bi kaçgündür takip ediyorum 3d led tv alıcam bende. yaptığım araştırmalarda fpr gözlük ve dahili uydu olduğu için 42 pfl 7696k philisp modeli ağır basıyor. fakat kafama takılan bu modelde web browser varmı yami mynet v.b sitelere giriliyormu? 2, si de 2d yi 3 d ye çeviriyormu?
  • quote:

pfl7696k modelını bugun aldım teknosadan yapmam gereken guncelleme varmı yardımcı olursanız sevınırım..

42inç sanırım?
    dostum aramakla bulamazsın buyur sana link
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=42PFL7696K/02&slg=tr&scy=TR
    güncel yazılım var.
    bende bu linki müşteri hizmetlerine yazarak aldım.site içinde arasan bulunmuyor..

• tşk. kardeş pfls ınt. sıtesınden buldum saolsaın..
  • tşk. kardeş pfls ınt. sıtesınden buldum saolsaın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

kartal real teknosada K modeli yoktu 47 nin. 47lw5500 leri 4500 fiyatına veriyorlardı galiba 2499 .du. o kadar çeşit vardıki pek akılda kalmıyor.

Ç_yl_k :) hayırlı olsun güle güle kullan:) hemen alıp eve getirebildinmi ???

aynen aldım eve gıdene kadar servıs benden once gelmış beklıyodu:)
  • Bende bugun teknosaya lg 42lw5500 ve philips 42pfl7696 yı karsılastırmaya gıttım ama 42lw5500 tukenmıs philips ise 2 tane kalmıstı ve philpsi aldım aslında 7696k modelını dusunmuyordum h dusunuyordum h olmadıgı ıcın k aldım(2300tl) bunda bıraz terreddutlerım var ıcındekı uydu alıcısının performansı nasıl ve tv performansını dusururmu kullananların goruslerını merak edıyorum sımdıden tsk ederim
  • herkese selam bende araniza katildim..

pfl 7696k modelini teknosadan aldim.. 2300 tl.. oyle soylendigi gibi %30 indirim gostermelik evet piyasadan biraz ucuz ama once bindirip sonrada indirdik demeleri kandirmaca.. en iyi fiyatlari d6000 37 inc samsung idi fakat gozluk yoktu.... sirf gozluk olayindan dolayi philipsci olduk..

neyse sali gunu servis gelecekmis .. acmayin dediler.. oyle kutulu duruyor.. Kullanan arkadaslardan bir kac sorum var..
    1- Philipsler`de masa ustu ayagi terse donerek duvara monte etme aparatina donustugu soyleniyordu bu modelde bu var mi ?
    2- yazilim guncellenmesi deniyor forumda bunu bizim yapmamiz dogrumu , servisin yapmasi gerekmezmi ? Olasi hatada sorumluluk kime ait ?
    3- Sevise usb wi-fi `yi de sordum, bizde bulunmaz dedi.. nerden alinacak veya mevcut usb wi-filerle olmaz mi?
    4- USB mouse - klavye deneyen varmi.. bu kablosuz usb -klavye ve mouse ile olur mu? Sahsen tercih sebeplerimden biri buydu.. Samsung vede sonyde o internet adreslerini yazmak olum gibi bir sey..
    5- 2 aylik d-smart paketi verdiler.. denemeye dege rmi ? sonradan yapiskan gibi yapisirlar mi ?

simdiden tesekkurler, herkese iyi seyirler..

• bugün ben de ümraniye teknosa dan aldım 42pfl7696 K/02 (2300TL).
    hiç aklımda yoktu philips.
    aslında lw570s ya da lw650s almaya gitmiştim.
    Yanyana duruyorlardı LG ile philips.
    Bi ara gözüm yana kaydı ve philips in çok daha net 3D verdiğini gördüm.
    belki ayarlardandı bilmiyorum ama o an Almaya karar verdim.
    tek takıldığım nokta 500.000 :1 olann dinamik kontrast oranı.
    bununla alakalı bilgisi olan var mı?
  • 7696k 3d/fpr ıçin demo varmı 3d daha deneyemedım evdekıler baskı yapıp duruyor bılgısayardan denerım
  • quote:

7696k 3d/fpr ıçin demo varmı 3d daha deneyemedım evdekıler baskı yapıp duruyor bılgısayardan denerım

öcelikle hayırlı olsun abisi.pc ye u torrent proğramını kur ve google 3d sbs torrent diye arattır.bi dünya 3d film çıkacaktır.ama dikkat et sbs olanları indir.veya en basiti lg 3d demo diye yaz torrent olarak.daha hızlı ve kolay indirme yaparsın.hayırlı olsun tekrardan..
  • philips alacak arkadaslar almisken -600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) olanlarindan alin pc de ve ps3 de input lag konusunda 400 hz PMR modellerine göre biraz daha iyi diyorlar bendeki philips de 6oo hz olanindan, gercekden hizli
    400 hz olan modeller -7606 - 7666-7406- dir, geri kalan 7000 serisi 600 hz dir
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.