Şimdi Ara

PHILIPS 3D/FPR GÖZLÜK PFL7696/7666/7606 MODELLERİ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.338
Cevap
6
Favori
188.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

philips 7000 serisinde hangi modellerde hd uydu alıcısı var?kullanan arkadaşlar bir bilgi verirse sevinirim

sonu k ile biten modellerde hd uydu alıcısı var. örnek: 42fpl7696k
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Bu gece de karfur ve teknosa da usb deki dandik mp4 bir belgeseli, 47 pfl 7606 ve 50pt351 (1024 çözünürlük) de denedik.:( sonuç: dandik plazma 50pt351 daha iyi kesinlikleee.tavsiyem ağırlıkta SD yayın izleyecekler 42 inç üstünde asla led yada lcd almasınlar. 42 inç ve altı nispeten iyi çünkü.50pw450 ye yazılıcam yarın.

arkadaşım anladığım kadarı ile denediğiniz mp4 belgesel dandik demişsiniz. zaten mp4 sıkışıtırlmış düşük çözünürlükte bi görüntü formatıdır. bunu en kral tv de denesende bu mp4 dur sonuçta. hiç bir zaman iyi bir görüntü alamazsın. denemeyi mp4 videolarla yaparsa bi sonuca varamazsın.
  • iyi ya hocam işte, en kral tv de değil, en dandik plazmada denedik çok güzeldi:) elbette HD değildi ama Led den kat be kat güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

http://www.electroworld.com.tr/urunler/philips-42pfl7676k-led-tv.aspx

nasil fiyat ?

fiyat fena değil gibi ben turuncu indiriminden cumartesi günü 42 fpl7696k modelini aldım tv güzel onu söyelyebilirim. ama 7676k modeli benim adlığım ile ne farkı var bilmiyorum. baktım özellikler hemen hemen aynı.
  • arkadaşlar biri bana 3d 1080p tr dublaj ağırlıklı film indirebileceğim bi torent site adresi verebilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice41

quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

philips 7000 serisinde hangi modellerde hd uydu alıcısı var?kullanan arkadaşlar bir bilgi verirse sevinirim

sonu k ile biten modellerde hd uydu alıcısı var. örnek: 42fpl7696k

bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam.sağolasın
  • quote:

arkadaşlar biri bana 3d 1080p tr dublaj ağırlıklı film indirebileceğim bi torent site adresi verebilirmi?

torrent olarak türkçe düblaj pek bulamazsın.ama normal indirme istiyorsan hdarsivi.com var oraya bir bak istersen ben ordan indiriyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cowboy

quote:

evet bende uzun bir araştırmadan sonra dün turuncu indiriminden 42 fpl7696k modelini aldım.
    akşam kendim açtım ve kurdum. uydu anten kablosunu tv ye bağladım. uydu araması yaptırdım. 400 kusur türksatta kanal buldu. beklediğimden daha kolay çıktı kullanması ve kurması web browser var internete girebiliyorsun sanal klavye açıldığı için kolay oluyor tabi bilgisayar gibi olamaz.
    interneti beğendim uydu cihazının performansını beğendim. (sadece kanal taraması 1 saat sürdü)
    2 d den 3 d ye çevirmiyor (ama çok önemli bişe değil çeviren tv lere baktım pek bi fark yok o baş ve göz ağrısını çekmeye değmez gerçek çeviri değil yani)
    3 dy türksat 3 d test kanalıyla test ettim hoşuma gitti. şimdide işyerindeyim 56 gb torent dosyası 6 tane 3d karışık film indiriyorum. gece harici disk ile izlemeye çalışıcam gerekirse yazılımını güncellicem. çalışmıyor diyorlar harici diskte ama görecez gece. şimdilik izlenimlerim bunlar. çok yeniyim ama tv ile kafanıza takılan bişe varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim. benimde eksiklerim olabilir. bildiğimiz özellikleri burada paylaşalım.
    uzun lafın kısası ilk defa aldığım bir ürün içime sindi. içim rahat.samsungtan vazgeçtiğime değdi.

Dostum hayırlısı olsun ;) bende hafta sonu bunun 7696K modelini aldım çok hoşuma gitti tv daha kurmadım yarın gelip kuracaklar, özellikle sd yayınlarda ve oyunlarda çok başarılı olduğu söyleniyor, ayrıca internette bi tanıtım videosu izledim oyun modunda 2 kişilik oyunlarda ekranı ortadan bölmek yerine sağ ve solda her kullanıcı kendi ekranını tam olarak görebiliyor bir özelliği var çok güzeldi adam çekim yapmış kamerayı iki farklı gözlüğe tutuyor iki her oyuncu kendi ekranını görüyor harikaydı doğrusu, bende bekliyorum servis gelsin yazılım güncellemesi ile film oynatma sorununu çözeriz gibime geliyor sanki..

Tv güncellemesi yaptıysanız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

sağol seninkide hayırlı olsun. inan doğru seçimi yaptık rahat ol. sd yayınlarda gayet iyi oyunlarda denemedim oyun makinam yok ama oyun destekliyorsa her oyuncuya gözlükle ayrı ekran menusu var yani 2 kişilik oyun diye bir menu var izlediğin görüntü doğru yani. benim servis yarın gelip kuracak ama ben kurdum aradım söyledim :)) ben son yazılımınıda burdan bi arkadaş paylaşmış indirip güncelledim. ondan sonra netten bi 3d demo indirdim ses verdi görüntü bozuk çıktı. farklı bir demo indirdim usb flash bellekten açtı ve gözlükle izledim. son yazılımla mkv olayı bitmiş gibi dvix film vardı kv pusu son bölüm flashta usb den açtı onuda. asıl problem yani en bomba problemi bu gece bakacam. 3d altyazılı film indirdim. 5 adet filmi gece eve gidince deniyecem görüntü alcağımı umuyorum. ama altyazıyı görürmü görmezmi onda şüpheliyim. gelişmeleri burdan yazacam. tekrar hayırlı olsun.

Benim cihazı dün servis gelip kurmuş akşam denedim görüntü süper ;) hiç güncelleme yapmadan harici diskteki hd mkv uzantılı filmleri denedim bazılarını açtı bazılarını açmadı, sanırım dts ses kodlu olanlarda sorun çıkardı galiba tam emin değilim, sonra sitedeki update dosyasını flas diske atıp güncelledim. indirdiğim 3d demolar çok güzel 3 boyut harika.. 3D altyazılı filmleri denedinizmi açıyormu cihaz ??? 1080p çözünürlüktemi filmler ?? şimdilik görüntüsüne hayran kaldım, teledünyacılar tesisatı çeksin hd ve sd yayın kalitesinide paylaşırım..Yanlız kafama tkılan bir nokta var cihaza HDMI üzerinden laptopu bağlayıp görüntüyü aktardım ama sesi tvden değil bilgisayarın üzerinden veriyordu normalde tvden ses gelmesi gerekmiyormu ?? biyerde yanlışmı yaptım acaba ???? Birde altyazılı filmlerde türkçe karakterler berbat görünüyor yokmu bi çaresi bunun ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cowboy -- 28 Aralık 2011; 10:15:42 >

• ***ARKADASLAR BI SORUM OLCAK***
    Samsungun su an kı kullandıgı 3d teknolojısı ve sarjlı pahalı gozluklerıyle 2012 ye kadar anlasması oldugu,
    hatta o yuzden LG ve Philipsin kullandıgı 3d sıstemıne, o ucuz pratık gozluklere gecemedıgı soylenıyordu ve 2012 nın ılk ceyregınde samsung da
    fpr gozluklere gecıs yapıcakmıs...Bunun dogruluk payı nedır var mı oyle bısey yanı bana cok mantıklı gelmedı cunku bazı arkadaslar samsungun,
    lg ve philips ın 3d sıyle dalga gectıgını
    hatta vıdeolarla ezmeye calıstıgını ortaya atmıstı hatta lınklerıde vardı...anlamadım hangısı dogru...
  • samsung yenilerde aciklama yapti ,passive 3d ile ugrasmayacaklarini äcikladi

• 7606 aldım ancak usbden makineyle çektiğim filmleri oynatamadım.youtube daki filmlerin çoğunu oynatmıyor.flash player istiyor.ne yapmam lazım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet bende uzun bir araştırmadan sonra dün turuncu indiriminden 42 fpl7696k modelini aldım.
    akşam kendim açtım ve kurdum. uydu anten kablosunu tv ye bağladım. uydu araması yaptırdım. 400 kusur türksatta kanal buldu. beklediğimden daha kolay çıktı kullanması ve kurması web browser var internete girebiliyorsun sanal klavye açıldığı için kolay oluyor tabi bilgisayar gibi olamaz.
    interneti beğendim uydu cihazının performansını beğendim. (sadece kanal taraması 1 saat sürdü)
    2 d den 3 d ye çevirmiyor (ama çok önemli bişe değil çeviren tv lere baktım pek bi fark yok o baş ve göz ağrısını çekmeye değmez gerçek çeviri değil yani)
    3 dy türksat 3 d test kanalıyla test ettim hoşuma gitti. şimdide işyerindeyim 56 gb torent dosyası 6 tane 3d karışık film indiriyorum. gece harici disk ile izlemeye çalışıcam gerekirse yazılımını güncellicem. çalışmıyor diyorlar harici diskte ama görecez gece. şimdilik izlenimlerim bunlar. çok yeniyim ama tv ile kafanıza takılan bişe varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim. benimde eksiklerim olabilir. bildiğimiz özellikleri burada paylaşalım.
    uzun lafın kısası ilk defa aldığım bir ürün içime sindi. içim rahat.samsungtan vazgeçtiğime değdi.

Dostum hayırlısı olsun ;) bende hafta sonu bunun 7696K modelini aldım çok hoşuma gitti tv daha kurmadım yarın gelip kuracaklar, özellikle sd yayınlarda ve oyunlarda çok başarılı olduğu söyleniyor, ayrıca internette bi tanıtım videosu izledim oyun modunda 2 kişilik oyunlarda ekranı ortadan bölmek yerine sağ ve solda her kullanıcı kendi ekranını tam olarak görebiliyor bir özelliği var çok güzeldi adam çekim yapmış kamerayı iki farklı gözlüğe tutuyor iki her oyuncu kendi ekranını görüyor harikaydı doğrusu, bende bekliyorum servis gelsin yazılım güncellemesi ile film oynatma sorununu çözeriz gibime geliyor sanki..

sağol seninkide hayırlı olsun. inan doğru seçimi yaptık rahat ol. sd yayınlarda gayet iyi oyunlarda denemedim oyun makinam yok ama oyun destekliyorsa her oyuncuya gözlükle ayrı ekran menusu var yani 2 kişilik oyun diye bir menu var izlediğin görüntü doğru yani. benim servis yarın gelip kuracak ama ben kurdum aradım söyledim :)) ben son yazılımınıda burdan bi arkadaş paylaşmış indirip güncelledim. ondan sonra netten bi 3d demo indirdim ses verdi görüntü bozuk çıktı. farklı bir demo indirdim usb flash bellekten açtı ve gözlükle izledim. son yazılımla mkv olayı bitmiş gibi dvix film vardı kv pusu son bölüm flashta usb den açtı onuda. asıl problem yani en bomba problemi bu gece bakacam. 3d altyazılı film indirdim. 5 adet filmi gece eve gidince deniyecem görüntü alcağımı umuyorum. ama altyazıyı görürmü görmezmi onda şüpheliyim. gelişmeleri burdan yazacam. tekrar hayırlı olsun.

Benim cihazı dün servis gelip kurmuş akşam denedim görüntü süper ;) hiç güncelleme yapmadan harici diskteki hd mkv uzantılı filmleri denedim bazılarını açtı bazılarını açmadı, sanırım dts ses kodlu olanlarda sorun çıkardı galiba tam emin değilim, sonra sitedeki update dosyasını flas diske atıp güncelledim. indirdiğim 3d demolar çok güzel 3 boyut harika.. 3D altyazılı filmleri denedinizmi açıyormu cihaz ??? 1080p çözünürlüktemi filmler ?? şimdilik görüntüsüne hayran kaldım, teledünyacılar tesisatı çeksin hd ve sd yayın kalitesinide paylaşırım..Yanlız kafama tkılan bir nokta var cihaza HDMI üzerinden laptopu bağlayıp görüntüyü aktardım ama sesi tvden değil bilgisayarın üzerinden veriyordu normalde tvden ses gelmesi gerekmiyormu ?? biyerde yanlışmı yaptım acaba ???? Birde altyazılı filmlerde türkçe karakterler berbat görünüyor yokmu bi çaresi bunun ??

evt bende 5 film indirdim 1 ini açtı usb hdd ten 4 ünü açmadı. açılanda altyazı türkçe karakter sorunu var ama okunuyor. laptopu hdmi ile bağladım sesi tv den vermiyor demişsin. laptopun ekran kartını güncelle düzelir. tv ile alakası yok ekran kartının ses driveri ile alakalı bir durum.benim laptop ile ses tv ye aktarılıyor sıkıntı yok. pc teknik servis hizmeti veriyorum. ordan biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evt bende 5 film indirdim 1 ini açtı usb hdd ten 4 ünü açmadı. açılanda altyazı türkçe karakter sorunu var ama okunuyor. laptopu hdmi ile bağladım sesi tv den vermiyor demişsin. laptopun ekran kartını güncelle düzelir. tv ile alakası yok ekran kartının ses driveri ile alakalı bir durum.benim laptop ile ses tv ye aktarılıyor sıkıntı yok. pc teknik servis hizmeti veriyorum. ordan biliyorum.

5 filmden 4 ünü neden açmadı DTS kodlumuydu filmler ?? altyazıları zorlarsan okunuyor ama küçük ve düzensiz vede çok sesli harf varsa karman çorman :( .. Laptopun ekran kartı ile sesin alakası nedir ? anlayamadım biraz açarmısın ne yapmam lazım tam olarak ??

• laptopdan ses almak için, örneğin nvidia denetim masasını açın ordan izin verin. nvidia denetim masası(veya ati control center) yoksa, driveri günceleyin hem onlarda gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhtakif -- 28 Aralık 2011; 17:29:25 >
  • ekran kartları hdmi den görüntü aktarırken birde ses aktarımı yaparlar bu atilerde driveri kurdunmu sorunsuzdur. desktop pclerde. desktop pc lerde nvdia ekran kartlarında bir kablo vardır o kabloyu anakart üzerinden ekran kartına takarsan nvdia o zaman sesli aktarır. laptoplarda ise driverini güncel kurduğun zaman sesli görüntü aktarımı yapması lazım. 15 gün önce bi müşterim lcd aldı. laptopunu hdmi kablosu ile bağladık görüntü var tv de ses yok. ekran kartınının orjinal driveri veya son sürüm driverini kurdum sorun düzeldi. büyük bir ihtimal senin de düzelecektir.
    filmlere gelince 1 film açtı altyazısı okunuyor ama türkçe karakter hatası veriyor. diper 4 fimlere baktım hepsi aynı formatta mkv. uzantılı
    açan filmin dosya adını veriyorum ( G Force 3D 2009 1080p Half-SBS BluRay DTS x264-z-man.mkv)
    bunlarda açmayan filmler (Avatar 3D 2009 1080p Half-SBS BluRay DTS x264-3D4ALL.mkv)
    (Clash Of The Titans 3D 2010 1080p Half-SBS BluRay DTS x264-z-man.mkv)
    (The Polar Express 3D 2004 1080p Half-SBS BluRay DTS x264-superduper.mkv)
    (Alice in Wonderland 3D 2010 1080p Half-SBS BluRay DTS x264-z-man.mkv)
    not: filmler pc de açıyor.
    ayrıca bugün servis geldi kurulumu kontrol etti onayladı. bu filmin açtığını görünce şaşırdı filmi bende istediler verdim. :))
    açmaz diyorlar medya oynatıcı ile sıkıntı yaşamazsın dediler. ama ben bi takım düzenlemelerle açılacağını umuyorum. sonuçta üstteki film açtı.
    diğerleri açmadı kafasına göre yani tek fark açan film 4,6 gb diğerleri 6, 9, 12 gb kadar boyutunun etkisi olacağını sanmıyorum ama bilgi olsun diye yazdım.

• yada böyle uğraşıp durmaktansa philipse uyumlu iyi bir medya player önerisi olan varmı?
  • Arkadaşlar, philips uyumlu 3d ve hd filmleri görüntü,sesi ve alt yazıları sorunsuz oynatan bluray player yada media player tavsiyesi.özellikle kullanan arkadaşlardan yorum ve bilgilerini rica ediyorum.ilginize şimdiden teşekkürler.
  • quote:

yada böyle uğraşıp durmaktansa philipse uyumlu iyi bir medya player önerisi olan varmı?

selam maalesef bazı filmleri seçiyor tv aslında işi medya oynatmak değil ama insan hepsini yapsın istiyor tabii dts,li filmler açılmaz üstelik altyazılarda türkçe karakterler bozuk çıkıyor konu ile ilgili philips,e attığım mail,e bu konuda bir çalışmamız bulunmamaktadır yanıtı geldi yani şimdilik hayal bende hem filmleri orijinal dilinde türkçe altyazılı sevdiğimden hemde ev sinema sisteminin hakkını vermek istediğimden araştırmalarım sonucu ezcool hd box media player aldım o filmi açtı bunu açmadı derdim kalmadı altyazı boyutuyla rengiyle konumuyla istediğim gibi oynarken izlediğim filmlerden dts ses almanın keyfini yaşıyorum sizede tavsiye ederim hem şık ve ucuz hem fansız 0 db sessiz çalışan sorunsuz bir cihazdır.

http://www.bimeks.com.tr/urun/118718/ezcool-full-hd-box-1080p-media-player.aspx#specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergin967 -- 28 Aralık 2011; 21:58:48 >

• Arkadaşlar bir de bu phılıps 3d görüntü olarak sadece half sbs mi oynatıyor* yoksa full sbs demi oynatıyor.phılıps tv durumunu bilelim 42pfl7696 ona göre oynatıcı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

quote:

yada böyle uğraşıp durmaktansa philipse uyumlu iyi bir medya player önerisi olan varmı?

selam maalesef bazı filmleri seçiyor tv aslında işi medya oynatmak değil ama insan hepsini yapsın istiyor tabii dts,li filmler açılmaz üstelik altyazılarda türkçe karakterler bozuk çıkıyor konu ile ilgili philips,e attığım mail,e bu konuda bir çalışmamız bulunmamaktadır yanıtı geldi yani şimdilik hayal bende hem filmleri orijinal dilinde türkçe altyazılı sevdiğimden hemde ev sinema sisteminin hakkını vermek istediğimden araştırmalarım sonucu ezcool hd box media player aldım o filmi açtı bunu açmadı derdim kalmadı altyazı boyutuyla rengiyle konumuyla istediğim gibi oynarken izlediğim filmlerden dts ses almanın keyfini yaşıyorum sizede tavsiye ederim hem şık ve ucuz hem fansız 0 db sessiz çalışan sorunsuz bir cihazdır.

http://www.bimeks.com.tr/urun/118718/ezcool-full-hd-box-1080p-media-player.aspx#specs

çok sağol müdür bi inceleyelim bakalım. fazla pahalı değilse alıp kullanmak lazımki yok o açmadı bu açtı yazı bozuk v.s derdinden kurutuluruz.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.