Şimdi Ara

PHILIPS 27' 273E3LHSB/00 Led Kullanıcı İncelemesi ve Kullanıcıları (137Kişi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
20
Favori
136.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

Vatanda stoklara girmiş.

Güzel haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

quote:

Orijinalden alıntı: psychotron_

Monitörü kullananlar kervanına katıldım bende oyun performansı çok iyi tam istediğim gibi...

Hayırlı olsun stoktalara girmişmi? Nerden aldınız?

Philipste çalışıyorum ben sorun olmuyor tabi :D
  • Konsol kullanıyormusunuz hocam?Xbox veya ps3 varsa braz bahsetseniz performasından
  • quote:

Philips Türkiye, Sonicman'e ve bana bi güzellik yapması lazım. Burada bu inceleme olmasa ve o motitörü bu kadar önermemiş olsak, hiç bu kadar kısa sürede biter miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Philips Türkiye, Sonicman'e ve bana bi güzellik yapması lazım. Burada bu inceleme olmasa ve o motitörü bu kadar önermemiş olsak, hiç bu kadar kısa sürede biter miydi?

Aynen ben gerçi enerji kısmında çalışıyorum ama genel olarak baya satıyor sanırım bu ürün çok zor buldum bende...
  • Eeeee. "Forumda birkaç üyeye denk geldim. Birisi (imzamdaki konuda) açtığı konuyla, diğeri de Türkiye'de yaptığı ilk inceleme ile satışlarımıza pik yaptırmışlar." gibisinden birşey demeyi düşünüyor musunuz?
  • Smartcontrol programı bende düzgün çalışmıyor aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Smartcontrol programı bende düzgün çalışmıyor aynı sorunu yaşayan var mı?

orjinal cddenmi kurdun?

Smart control 2 çıkmış onu kur ince ayarların alayı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 17 Ağustos 2012; 5:03:04 >
  • Yakın zamanda Philips SmartControl II programı ile monitörün tüm özelliklerini ayarlamayı göstericem.SmartControl II 'yi kullanıyorum hiç soruna rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 20 Ağustos 2012; 3:55:23 >
  • Gidip alsam mı ne yapsam ya, Aralık ayı gibi alacağım bilgisayarı, o zamana kadar fiyat çok fark eder mi? Beklesem mi yoksa ilk %25 indirim günün de gidip alsam mı?
  • çok iyi inceleme olmuş, emeğinize sağlık, ben bu monitörü aldığımda ps3 ve pc' nin yanında bir de digitürk ile kullanmayı düşünüyorum, nasıl bir tv performansı alırım acaba merak ediyorum, kafamdaki tek soru işareti bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mTm

çok iyi inceleme olmuş, emeğinize sağlık, ben bu monitörü aldığımda ps3 ve pc' nin yanında bir de digitürk ile kullanmayı düşünüyorum, nasıl bir tv performansı alırım acaba merak ediyorum, kafamdaki tek soru işareti bu...

Teşekkürler.Hd box'a hdmi ile bagladım , hd kanallara baktım çok güzeldi görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 20 Ağustos 2012; 2:40:12 >
  • ben bu monitörü haziran ayında aldım. kesinlikle harika bir ürün. oldukça memnunum forumdan bir arkadaş daha başlık açmıştı almak istiyorum nasıldır diye, inceleme bulamamıştı bu iyi oldu. hem tasarımı hem de özellikleri bakımından gayet etkileyici bence. vatandan almıştım şimdi indirimli satıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

ben bu monitörü haziran ayında aldım. kesinlikle harika bir ürün. oldukça memnunum forumdan bir arkadaş daha başlık açmıştı almak istiyorum nasıldır diye, inceleme bulamamıştı bu iyi oldu. hem tasarımı hem de özellikleri bakımından gayet etkileyici bence. vatandan almıştım şimdi indirimli satıyorlar

Eskiden alanlar 800-900tl arasında aldılar sanırım.Şu andaki fiyatı baya düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 20 Ağustos 2012; 6:02:31 >
  • @Sonicman daha öncede sormuştum ancak son kez soruyorum, pc, digitürk hdtv ve ps3 ile birlikte kullanılabilecek ve max.800 tl civarı bundan daha iyi bir monitör var mıdır?, ayrıca
    ekran boyutu 24'' ten küçük olmamak kaydıyla, bugün iş çıkışı monitör için Vatan a gitmek istiyorum.
  • Arkadaşlar bende 24 ve 27 inç seçim arasında kararsız kaldım 60 ila 100 cm aralığında oyun film internet kullanımında ekranın büyüklüğü sorun teşkil edermi 27 almak istiyorum ama kullanımı yorarmı diyede tereddütteyim kullanan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var
  • quote:

@Sonicman daha öncede sormuştum ancak son kez soruyorum, pc, digitürk hdtv ve ps3 ile birlikte kullanılabilecek ve max.800 tl civarı bundan daha iyi bir monitör var mıdır?, ayrıca
    ekran boyutu 24'' ten küçük olmamak kaydıyla, bugün iş çıkışı monitör için Vatan a gitmek istiyorum.

Ben 27 inç monitörü pc'de kullanıyorum hdtv veya ps3'te kullanan varsa onlar yanıtlasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 22 Ağustos 2012; 16:36:02 >
  • quote:

quote:

@Sonicman daha öncede sormuştum ancak son kez soruyorum, pc, digitürk hdtv ve ps3 ile birlikte kullanılabilecek ve max.800 tl civarı bundan daha iyi bir monitör var mıdır?, ayrıca

Ben 27 inç monitörü pc'de kullanıyorum hdtv veya ps3'te kullanan varsa onlar yanıtlasınlar.

Hocam daha fazla bekleyemedim ve bu aksam vatan dan monitörü aldım. Hafta sonu teslim alicam.Artık hdtv performansınida ben eklerim buraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hocam daha fazla bekleyemedim ve bu aksam vatan dan monitörü aldım. Hafta sonu teslim alicam.Artık hdtv performansınida ben eklerim buraya

Hayırlı olsun.Hdmi kablonuz varmı peki?

• Tesekkurler, kablom yok, bir adet hdmi switch te almak istiyorum, ikisini bir arada halletcem bu hafta sonu inşallah...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.