Şimdi Ara

Phenom II X4 965 için kullanabileceğim en yüksek ekran karti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hımm çok ilginç. Teşekkürler veriler için. O zaman kendi sorumu cevaplayayım. AMD 7950 - R9 280-280X'e kadar pekalada takılabilir benim gibi işlemci 4Ghz'e NB 2.5Ghz üstüne overclocklu ise. Nvidia tarafında ise GTX 770 sanırım en üst kart olur. Stock frekanslar için yeşil tarafta 750Ti, Kırmızı tarafta R7 260-260X-265 gibi alternatifler mantıklı sanırım güç tüketimleride düşünülürse. Bi 280 Dual X + bide Hybrid Physx mi yapsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 18 Haziran 2014; 1:42:07 >
  • HaypurTiryading kullanıcısına yanıt
    GTX780 ile darboğaz yaşıyor musunuz? İşlemcide o.c. var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingarthasilker

Arkadaşlar bidaki jenerasyon fx ve ddr4e kadar islemci degistirmek istemiyorum phenoma darbogaz yapmicak en yuksek ekran karti nedir?

en fazla r9 270 veya x serısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairLighty

quote:

Arkadaşlar bidaki jenerasyon fx ve ddr4e kadar islemci degistirmek istemiyorum phenoma darbogaz yapmicak en yuksek ekran karti nedir?

arkadaş post kasıcam diye 17 haziranda açılan konuyu ve mesajı alıntılamışsın.yazık yazık biraz emek ver bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairLighty

quote:

bu adama çok gülüyorum ya. 17 hazirandaki mesaja cevap veriyor.post kasarken ne yapacağını şaşırdı iyice
  • bende anlamadım normalde yeni katılan arkadaşlar böyle yapıyor ama baktım 2000 mesaj
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.