Şimdi Ara

Phenom II x4 955 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • palermo (3 mesaj) sinanozk (1 mesaj) ooppss (1 mesaj) kRmpst (1 mesaj) Wilson Fisk (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Phenom II x4 955 hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar bu işlemci am3 tür değil mi? bir de bu serinin tamamı black edition mı? black editionların çarpan kilitleri açık oluyor bildiğim kadarıyla, başka farkları var mı?

|
    |
  • Yarbay
    5306 Mesaj
    Evet AM3 ve Black olduğu için çarpan kilidi açık gelir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    çok teşekkür ederim t3
    |
    |
  • Yarbay
    9752 Mesaj
    tamamı black değil..
    amd en yüksek işlemcisini black edition yapıyor..
    yani x4 965 çıktıktan sonra üretilen x4 955 ler balck değil..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    peki be olmayan işlemci için anakartın çarpan kilidini açması gibi bir özelliği olabilir mi?
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 17 saat 55 dakika kadarı kaldı.
    O yok. Ancak c3 revizyon çiplerin hepsi serin çalışıp iyi hız aşırttığı için yeni çıkan benim bildiğim x2 555be, x3 720(be olmayanı), x4 945-955'de dikkate alınası seçenekler olur. x4 925'in c3 revizyonu çıktıysa haberim yok, eklenebilir listeye.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    arkadaşım 955 lerin hepsi black merak etme çarpanları açık oluyo ama alıcaksan 965 in c3 rev.olanı al.uzun bir süre işlemciye ihtiyaç duymassın
    |
    |
  • Yarbay
    31381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: palermo

peki be olmayan işlemci için anakartın çarpan kilidini açması gibi bir özelliği olabilir mi?

acc enable edilerek carpani kapali athlonun carpani acmislardi ya da sempron muydu ama devami gelmedi yok gozuyle bak sen o ise.955 almak istiyorsan 965 ile arasinda 30 lira var olabilir senin tercihin ona bir sey demem ancak siyah kutulu alirsan sorun kalmaz siyah kutular black oluyor.
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Şu anda kullanıyorum 955 BE,sadece AMD overdrive dan açarak 3.4 te stabil kullanıyorum,oldukça memnunum ortalama 3.4te sıcaklığımda 42 43 derecelerde..Tavsiye ediyorum ama üstüne biraz daha koyabilirsen 965 al.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.