Şimdi Ara

Phenom II x4 955 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu işlemci am3 tür değil mi? bir de bu serinin tamamı black edition mı? black editionların çarpan kilitleri açık oluyor bildiğim kadarıyla, başka farkları var mı?

• Evet AM3 ve Black olduğu için çarpan kilidi açık gelir.
  • çok teşekkür ederim t3
  • tamamı black değil..
    amd en yüksek işlemcisini black edition yapıyor..
    yani x4 965 çıktıktan sonra üretilen x4 955 ler balck değil..
  • peki be olmayan işlemci için anakartın çarpan kilidini açması gibi bir özelliği olabilir mi?
  • O yok. Ancak c3 revizyon çiplerin hepsi serin çalışıp iyi hız aşırttığı için yeni çıkan benim bildiğim x2 555be, x3 720(be olmayanı), x4 945-955'de dikkate alınası seçenekler olur. x4 925'in c3 revizyonu çıktıysa haberim yok, eklenebilir listeye.
  • arkadaşım 955 lerin hepsi black merak etme çarpanları açık oluyo ama alıcaksan 965 in c3 rev.olanı al.uzun bir süre işlemciye ihtiyaç duymassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: palermo

peki be olmayan işlemci için anakartın çarpan kilidini açması gibi bir özelliği olabilir mi?

acc enable edilerek carpani kapali athlonun carpani acmislardi ya da sempron muydu ama devami gelmedi yok gozuyle bak sen o ise.955 almak istiyorsan 965 ile arasinda 30 lira var olabilir senin tercihin ona bir sey demem ancak siyah kutulu alirsan sorun kalmaz siyah kutular black oluyor.
  • Şu anda kullanıyorum 955 BE,sadece AMD overdrive dan açarak 3.4 te stabil kullanıyorum,oldukça memnunum ortalama 3.4te sıcaklığımda 42 43 derecelerde..Tavsiye ediyorum ama üstüne biraz daha koyabilirsen 965 al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.