Şimdi Ara

Phanteks Evolv X Kasa Rgb Fan Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kasamı ( Rampage Spectrum ) daha profesyonel bir kasaya geçiş için değiştiriyorum. Son anda Corsair Obsidian 500D den vazgeçip Phanteks Evolv X satın aldım. Kasanın standart fanları ışıksız ama gayet kaliteli görünüyor. Fanlarda rgb yi seviyorum sizce yine phanteks in fanları rgb ye seviren halos kitlerindenmi alayım yoksa komple rgb fan kitimi almalıyım ? Kasanın standart fanları 140mm ben rgb fan kiti alırken 120mm tercih edersem soğutma anlamında ciddi bir kayıp yaşarmıyım ?

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halos Lux kullanıyorum ve memnunum.

Nzxt Aer kullanabilirsin lakin ekonomik olarak müsaitsen. 2xFan Kit (Hue+ ile birlikte) + 1xFan yaklaşık 700TL tutmaktadır.

Halos alırsan 3 fan için yaklaşık 180TL tutar.

Ben 6 adet fanımda Halos Lux kullanıyorum. Kablo kalabalığı bir yana bence güzel duruyor. Heleki benim fanlarım siyah
    Evolv X fanları beyaz olduğu için daha güzel duracaktır.

Zaten satış pazarlama politikası siyah fanları da beyaz yapmışlar ve tanıtımlarda hep Halos var. :)

Lakin Halos'ta başıma değişik birşey geldi ve çözümünü çok çok cüzi bir rakama hallettim.
    https://forum.donanimhaber.com/phanteks-halos-lux-rgb-fan-cerceveleri-senkronizasyon-problemi-hakkinda--138108760#138108760

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 17 Mayıs 2019; 1:34:54 >

• bende evolv x siparişi verdim kasa ile birlikte 3 tanede Halos Lux aldım şimdilik idare eder diye düşünüyorum.

aklımda corsair ll140 fan var ama 3 tane almak istersem 1200 küsür lira fiyat çıkıyor fana o kadar para vermek istemiyorum en azından şimdilik.

ikinci el uygun yollu bulursam değerlendirim ancak sıfırına para vermem
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Halos Lux lerin doğru sıralama da yanıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • standart halos değil kesinlikle halos digital kullanıyorum sıralamaları düzgün

Phanteks Evolv X Kasa Rgb Fan Yardım
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    👍👍 DGRB 'de sıkıntı yoktur zaten. Bağlantı şeması tek şekilde teknolojinin.

Eskiden Rgb dizilim varken en son zamanlarda dizilim Grb oldu.
    Bu yüzden phanteksin aradan çıkan bazı ürünlerinde dizilim RGB çıkabiliyor yasa harbi Rgb diziyorlar kablo sırasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 14 Eylül 2019; 10:39:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.