Şimdi Ara

Phanteks EVOLV ATX Tempered Glass Edition (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
3.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kasanız hayırlı olsun olağanüstü karizmatik. Sormak istediklerim var kasa hakkında cevaplarsanız sevinirim.
    -Kasanın TR ye gelişi kaç gün sürdü ve gümrük işlemlerini nasıl yaptınız?Özellikle gümrük işlemleri için neler yaptınız, neler istendi sizden,nereden teslim aldınız kasayı?
    -Kasanın ön kapağı fanlara çok yakın öndeki iki fan içeriye fazla hava iletimi yapıyor mu? Sistemi kurmadan önce kasanın içine 15-20 cm uzağına bi mum yakıp denermisiniz yada ölçüm cihazıyla fanlar ne kadar uzağa hava iletiyor.Kasanın ön tarafını merak ediyorum açıkcası 750D deki gibi içeriye hava almıyor olabilir mi?
    -Sistem yük altında iken fanların ses seviye ne durumda ve kasada titreşim varmı?
  • Arkadaşlar ben bu kasanın fan kontrolcüsünün mantığını anlamadım. Bende 3 adet NZXT AER Rgb fan var. Bu fanları arkadaki kontrolcüye bağlasam tam anlamıyla kontrol sağlayabilir miyim fanlarda. Kasa fan girişleri 3 pin, fanlar 4 pin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Arkadaşlar ben bu kasanın fan kontrolcüsünün mantığını anlamadım. Bende 3 adet NZXT AER Rgb fan var. Bu fanları arkadaki kontrolcüye bağlasam tam anlamıyla kontrol sağlayabilir miyim fanlarda. Kasa fan girişleri 3 pin, fanlar 4 pin
    bu kasada fan kontrolcü yok.http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-ATX-TemperedGlass.html yada ben göremedim.

• bende bu kasayla NZXT Manta arasında gidip geliyorum. nzxt mantanın yan tarafı plexi herhalde. oda üflesen çiziliyo. o yüzden gönlüm bu kasaya kayıyor. bakalım.
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    kasadaki fan hub anakartta pwm sinyal desteği olmayan fan bağlatısı olması halinde 3 ve 4 pinli fanları kontrol etmek için.

4 pinli olanları direk anakarta da takabilirsiniz yer varsa
  • Evolv Atx TG almayı düşünüyorum.

Üst kısma h100i v2 radyatörümü takacağım. Push/Pull için üst kapak altında yer mevcut gibi. Ama emin olamadım. Destek olabilecek biri var mı?

Alt kapağın altına 2 tane 120'lik fan sığar mı?
  • Arkadaşlar Phanteks Evolv X ürününü tedarik eden oldu mu ?
  • Arkadaşlar benim kasanın önünde 280 lik radyatör takılı. Bu nedenle HDD kafesini sökmek zorunda kaldım. Bugüne kadar mekanik disk kullanmadım bu kasada ancak şu anda elimde 2.5' bir HDD mevcut ve bunu değerlendirmek istiyorum. SSD braketlerin her ikisi de dolu. Nereye takabileceğim ile ilgili fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum. İyi forumlar.
    Arkaya 2 ssd öne 1 ssd destekliyor. 2.5 diskler ssd yerine uymaz mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Arkaya 2 ssd öne 1 ssd destekliyor. 2.5 diskler ssd yerine uymaz mı?
    Hocam uyuyor ancak kasa 2 adet ssd yuvası ile geliyor. Ekstradan sipariş vermeyi düşündüm ancak ssd yuvarları metal olduğu için tereddütte kaldım. Normalde HDD yuvaları hep plastik oluyor. Malum Hdd de mekanik aksam var altta, soun çıkarır mı bilemedim.
    Yanlış hatırlamıyorsam benim kasanın kutusunda bir tane daha ssd yuvası vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Yanlış hatırlamıyorsam benim kasanın kutusunda bir tane daha ssd yuvası vardı.
    Pompa bağlantı braketi ile karışırıyor olabilirsiniz hocam.
    ssd lerden birini sabitlemeden atıl bir şekilde arka tarafa koyabilirsiniz. oradan boşalan yere 2.5 inç mekanik diskinizi takabilirsiniz. ssd lerin mekanik diskler gibi sabit durmasına gerek yok.

herhangi bir mekanik aksama sahip olmadıkları için herhangi bir konumda durabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.