Şimdi Ara

Phanteks EVOLV ATX Tempered Glass Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
3.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phanteks EVOLV ATX Tempered Glass Edition

LINK

ALIRIM DİYENLER

Phanteks EVOLV ATX Tempered Glass Edition  Phanteks EVOLV ATX Tempered Glass Edition  Phanteks EVOLV ATX Tempered Glass Edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 13 Mayıs 2016; 21:02:50 >

• Çok hoş duruyor ancak kablo toplama yeri görünmese daha hoş birşeyler ortaya çıkabilirdi, fikir güzel yalnız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para olsa düşünmeden alırım.
  • Satış yapan yerlerin içinde bir tek Türkiye yok :(
  • Ben onlara mail attım. Türkiye ye nakliye yok dedim.
    Onlarda linki göndermişler. Kısa ve öz anlaşıyoruz.
    Bulgaristana bile var. Bize gene yok. Belki siz çözersiniz.

http://www.phanteksusa.com/products/phanteks-eclipse-p400?referer=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fplatform%2Fpage_proxy%2Fr%2Fhv09mZVdEP8.js&source_app=facebook-store&sfb_refer=true

• Türkiyeye ne geliyor ki olmadı eski işimi de ek iş olarak devam ettirecegim bunları ben getirtecegim Türkiyeye talep varsa bi bakalımda
  • Temper camlı çin malı kasalar bile pahalı oluyor kalbur üstü firmalar hayli el yakar.
  • Benim hoşuma gitti.
    Midmi full tower mı bu?
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    Mid Tower

Kendim Enthoo Pro Full Tower kullanıyorum, Phanteks kasa işini iyi bilen bir firma.
  • Bu kasayı nasıl satın alabilirim? Türkiyede satışı yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 3 Mayıs 2016; 22:06:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fractal design ile bu marka Türkiyeye gelse çok iyi olur, millet çöp kasalar alıp duruyor.
  • computeruniverse den alıp getirtmek isteyelim, kaça mal olacağını hesaplayalım.

Phanteks Eclipse P400 Midi-Tower Window anthrazit modelini ele alalım.

https://www.computeruniverse.net/en/groups/30000267/13519/phanteks-computer-cases.asp

Etiket fiyatı: 57.06 euro

29 euro korgo bedeli
    1.15 euro da kredi kartı alışveriş bedeli kesiliyor.
    Toplamda: 87.21 euro: 285.97 TL

5 euro indirim kuponu verir ki bunu da düşersek:
    82.21 euro: 269.57 Tl ye bize gelmiş oluyor
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polaris12 -- 3 Mayıs 2016; 23:30:07 >

• Daha ne kasalar var ah ah,Amazondan zamanında çok kovaladım, 178 dolar kasaya 160 dolarda vergi+ kargo kesiliyor geliyor 700-800 lira lara.Computeruniverse phanteks in yetkili satıcısı güvenerek alabilirsiniz.Daha yeni NZXT TR ye geldi keşke Phanteks Fractal Lian-Li gelse bu zihniyet de Dark Aerocool Zalman vırt zırt oyuncak kasalardan kurtulsa
  • Arkadaşlar, bu kasanın yurtdışı siparişi ile ilgili bir gelişme olursa burada paylaşın lütfen. Ben satın alıcam kısmetse. TR ye gelmeyeceğine göre biz başımızın çaresine bakıcaz artık.

Halen Corsair Air 540 kullanmaktayım, biraz sıkılmaya başladım. Kulubü kuralı 3 sene olmuş yeter artık gayri

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü

Artık eskisi gibi 4 way SLI sistem kurmayacağıma göre benim için ideal bir kasa olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 4 Mayıs 2016; 14:05:36 >

• rezes kullanıcısına yanıt
    computeruniverse'den alacaksan gelince bir site, kargo süreci vb. teslimat için bir değerlendirme yaparsan iyi olur. Alacak olanlarda güvenip alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polaris12

computeruniverse den alıp getirtmek isteyelim, kaça mal olacağını hesaplayalım.

Phanteks Eclipse P400 Midi-Tower Window anthrazit modelini ele alalım.

https://www.computeruniverse.net/en/groups/30000267/13519/phanteks-computer-cases.asp

Etiket fiyatı: 57.06 euro

29 euro korgo bedeli
    1.15 euro da kredi kartı alışveriş bedeli kesiliyor.
    Toplamda: 87.21 euro: 285.97 TL

5 euro indirim kuponu verir ki bunu da düşersek:
    82.21 euro: 269.57 Tl ye bize gelmiş oluyor
    .

Aslında fiyat gayet uygun duruyor. Hatta güzel fiyat bence. 269 TL. Şu kargo biraz daha düşük olsaydı.
    Phanteks P400 Amazonda 462 TL. ye geliyor.
    Acaba 340 siparişimi iptal mi etsem diye düşünüyorum. Gerçi onuda 269 TL ye almıştım. O da gene ertelenmezse.
    NZXT 340 282 TL. Kargo dahil.

• Fiyatları görünce sevindik ama aklıma geldi.
    Geçen sene EVGA Almanya dan PSU almıştım. 40 cent için %18 KDV tutarı kadar para ödemiştim. UPS ile gelmişti.
    Şimdide toplam limit 82.21 Euro. Büyük olasılıkla gümrüğe takılacak ve %18 KDV eklenecektir.
    Yanılıyormuyum ??
    Aynen öyle. Ülkenizdeki vergiler hariçtir ve tarafımızca tahsil edilmeyecektir diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atalay35 -- 4 Mayıs 2016; 21:26:14 >
  • Etiket fiyatını dikkate alın. Etiket fiyatı 75 euro ve üstü gümrük ücretine tabi olacaktır. Etiket fiyatı 57 küsür euro. Geçen sene ethno pro sipariş vermiştim. 73. küsür euro etiket fiyatı vardı. Gümrüğe takılmadan geldi. Computeruniverse kargo işini Türkiye girişine kadar Alman DHL posta şirketi yapıyor. Bu özel bir şirket değil. Bizdeki PTT gibi düşünün. Türkiye ye girdikten sonra bizim PTT devralıyor malı.

Buranın Amazondan farkı gümrük işine karışmaması. Yani Amazon gibi gümrüğe tabi mallarda önceden bir gümrük ücreti kesmiyor.
  • polaris12 P kullanıcısına yanıt
    Faturaya bakıyorum. Toplam : 75.56 Euro. Bunun 14 euro su nakliye. 61,56 Euro imiş PSU. ve Ups e 39,25 TL ödemişim.
    Ben her şey dahil 75 euro biliyorum. Belki ups in işgüzarlığıdır bilmiyorum artık.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    O site veya alternatif bir site bulursam burada paylaşırım adım adım. Yinede birşeyler bulursanız paylaşınız ki erken yol alalım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.