Şimdi Ara

PexsTR dolandırıcıdır!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekelek -- 25 Ağustos 2015; 1:05:53 >

• neden middleman hizmetini kullanmiyorsunuz anlamiyorum,bildigim kadariyla hic birsey talep etmiyorlar,ediyorlarsa ufak biseyler isterler,tanimadiginiz adamlarla middleman kullanmadan alisveris yapmamalisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmeister

neden middleman hizmetini kullanmiyorsunuz anlamiyorum,bildigim kadariyla hic birsey talep etmiyorlar,ediyorlarsa ufak biseyler isterler,tanimadiginiz adamlarla middleman kullanmadan alisveris yapmamalisiniz.

Hocam ilk başta zaten öyle yapıcaktım seri seri bitsin diye direk attım 4 tane mi ne referansı vardı.
  • ee referanslari nerde? madem referans oluyorlar o zaman zararinizi karsilamalari lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmeister

ee referanslari nerde? madem referans oluyorlar o zaman zararinizi karsilamalari lazim.

Yok hocam şu karşılıklı alış-veriş yapılınca birbirilerine verdikerli zımbırtı ondan veriyorlar o yüksek olanda ilk alır her zaman
  • mekelek kullanıcısına yanıt
    aci tecrube olmus,dedigim gibi,middleman kullanmadan alisveris yapmak bu gunlerde cok buyuk risk,gecmis olsun.
  • Bugun de forumda kendi hesabina ekledigi Faceit premiumunu satmaya calisirken yakaladim. Sonra konuyu sildirtmeye calisti tabi. Gecmis olsun dostum, alisveris yapmistim sanirim senden. Steamden reportladim hirsizlik yapan kisiyi, forumdan da tez zamanda iliskisini keserler umarim.
  • Referans sadece yaptığı alışveriş karşılığında olumlu yorum yapan kişilerdir / herhangi bir şekilde zararı karşılama yükümlülükleri yoktur. Konu açtım kaç kere yazdım bağırdım ama yine middlemansız - teğmen üye ile alışveriş yapmışsınız. Göz göre göre yakmışsınız paranızı. Çok geçmiş olsun ama keşke konularımdan birini okusaydınız başınıza gelmeyebilirdi. 55 tl için demeyin 5 tl için aile biriylerini satacak kişiler var. Kişinin steam linkini atarsanız report edebilirim.
  • Simdi hatirladim bu duzenbazi,sacma sapan seyler yazmis faceit hakkinda bende konusuna mesaj yazmistim,mesajimi alintilamis sonra ben okuyamadim konu silinmis.tahmin etmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce oyunu yollamak + Middleman kullanmamak. Ders olsun nediyim
  • dh steam grup ta bulunuyor ordan da atılsın bari
  • Fat Tony kullanıcısına yanıt
    Ben de tam ona bakiyordum, ekleyelim kara listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieger

Ben de tam ona bakiyordum, ekleyelim kara listeye

benimde dikkatimi direk o cekti bildireyim dedim saol ilgin icin
  • zmeister Z kullanıcısına yanıt
    adı üstüne referans kefil değil
  • http://forum.donanimhaber.com/m_101374114/tm.htm

sadece forumda arama yapman yeterdi.. neyse geçmiş olsun, forumda yöneticiler sadece parayı umursadığı için üyeliğini iptal etme zahmetinde bile bulunmamışlar.
  • iyi derecede güvenilir namı olan birine bile ben güvenip ilk yollamamki siz niçin veya neye güvenerek oyunu yolladınız tabi hırsızın hiçmi suçu yok değil o ayrı bi davada keşke önlem alsaydınız geçmiş olsun ne diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evilduckling -- 31 Mayıs 2015; 16:46:02 >
  • Arkadaş hala ban yemedi
  • reportladım
  • Hala ban yemedi süper devam arkadaşlar dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum hiç bir şekilde ilk vermeyin geri dönüşü yok burası TÜRKİYE
  • Adam dolandırmaya devam ediyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.