Şimdi Ara

PEUGEOT RİFTER ALDIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
42.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: armyoflovers

Güzelmiş. Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin...
    amin Rabbim sizde daha iyilerini nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

tekerine taş degmesin.kazasiz belasiz kullanmak nasip olur insallah.
    teşekkürler cümlemize
  • quote:

Orijinalden alıntı: isetta_1955

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güvenli sürüşler dilerim.

EAT8 muhteşem bir şanzıman. Geniş iç hacim ve PSA'nın bu motorlarıyla gerçekten harika bir seçenek. Stil pakette iyiymiş.
    teşekkürler sağolasın evet aldığım donanım seviyesi en üstün 2 altı

üstünde allure ve gt line vardı

bu donanımda bile ön ve arka park sensörleri,digital çift yönlü klima,start stop,lastik basınç sensörü,elektrikli yan aynalar i kokpit elektrikli arka camlar,alaşım jantlar liste uzun..

nice paralara donanım fakiri araçlara talim ettiğimizi düşününce üzülüyor insan..

sattığım bmw de ön park sensörü ve hız sabitleyici yoktu..

logo var gerisi yok gibi durumlar.

• Hayırlı olsun,
    "6 kişilik yetişkin yolcu kapasitesi olan ailem için 1 serisi 2015 makyajlı kasa bmw mi satıp peugeot rifter aldım. "

Araba almak amaç değil araç olmali. Ihtiyaca göre alınır ise kimse Compact arabadan ufak minibüs'e geçmez. Doğru bütçeye göre tercih yapılırsa kimse premium'dan ekonomi sinifi markaya geçmez.

Tabi bu kavramlar bizim ülkemizde ne zaman oturur bilinmez, belki bu görgüye gelmemiz için bu otv zammi fırsat olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 11 Temmuz 2019; 7:9:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın

• Aracınız hayırlı uğurlu olsun.
    YouTube'da bu araç ve diğer kuzenlerinin (Opel Combo,Citroen Berlingo) bir sürü inceleme videosunu izlemiştim. Kullanıcı deneyiminin bambaşka olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın .

• Hayırlı olsun ve kazasız belasız kullanırsınız umarım.

Bir de konuda herkes arkadan iter ya da arkadan itiş demiş ama şundan vazgeçin artık. Bu kelime bir şeyi çekme işinden gelmiyor yani pull ya da push değil misal İngilizce karşılığı. Traction kelimesinin karşılığıdır ve hangi aksta olursa olsun çekiş oradandır. Misal 4 çekişli denir 2 çekiş 2 itiş denmez.
  • pejonun yeni modellerinde direksiyon cok kücük ve alcak.

Cok güzel. Bende opel var kocaman direksiyon. Eller kücük dönmüyor
  • Hocam hayırlısı olsun. Sizinle partner tepee zamanlarımdan bir hukuğumuz olmuştu. Ben sonrasında Fiat 500L aldım. O da 5 yaşını geçti artık. Ben de arayışlardayım. Bakalım sizi takip edeceğim. Duruma göre benim de düşündüğüm araçlardan biri. Tekrardan hayırlı olsun tekeri düz bassın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

teşekkürler dilekleriniz için

ötv yi ucundan yakaladım ben..

araç actıve donanım ama stil paketi var

digital çift yönlü klima alaşım jantlar arka elektrikli camlar vs gibi.

Alıntıları Göster
    Hocam Stil pakette otomatik klima ve elektrikli arka camlar yok diye biliyorum. Muhtemelen opsiyonel fabrikasyon üzerinde gelmiş arabanın.
  • Kardeş hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Araç yeni bir platform. Uzun kullanım testi, yakıt tüketimi vs. konunu bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFF95B10 -- 11 Temmuz 2019; 9:8:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun, güzel araç kazasız belasız bin .

Ama keşke 1.0 - DSG - TSI polo alsaydın. Hem prestijin olurdu, hem inanılmaz performanslı araban, hem de dayanıklı motor ve şanzımanın ayrıca şehir içinde dizelden az yakarak, şehir dışında yakmayarak zaman zaman yakıt üreterek giderdin.

• Tepee ile alakalı yeni başlıklar açıldığı zamanki yorumunuzu hatırlıyorum. Bu aracı alacağınızı söylemiştiniz.

Açıkçası bu başlığı görünce de mutlu oldum. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.
  • Hayırlı olsun.
    Ben suvla bir alakası olmadığını düşünüyorum. Ne iç kokpit nede dış tasarım suvla pek örtüşmüyor bana göre. Daha çok doblo berlingo tarzı birşey olmuş.
    Suv hissi oluşturması enteresan.
    Sanırım bmw den inip yüksek bir araca bindiğiniz için bu eğilimdesiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullanın, ilk tanıtıldığı günden beri cam tavanlı olanı içimde uhdedir hep. Genişte bir aileye sahibim, kısmet olursa bir dahaki sefere bu ya da benzer bir araca sahip olmak niyetindeyim.
  • Güle güle kullanın...

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Karıştırmışım o zaman. 508 GT'si olan biri yine satıp başka bir Peugeot almıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

teşekkür ederim o kadar uzun yol yapmadım daha

ama 1 serisi bmw den sonra bile iyi hissettiriyor

herşeyden önce daha canlı gaz tepkimeleri ve daha istekli bir motor var.

daha yumuşak süspansiyon ve yalıtım söz konusu,daha fazla teknoloji ve donanım içeriyor

liste uzayıp gidiyor işte.

araç sanki mpv den öte bir SUV havası ve hissiyatı taşıyor her hali ile.

1 serisi bmw yi hiç özlemeyeceğim o denli..

Alıntıları Göster
    1'den sonra iyi hissettiriyorsa daha da merak ettim koltukları. Ben asıl şöyle uzun yol yaptıktan sonraki yorumumuzu merak ediyorum.

2002 Doblo'mun koltukları çok rahat. Tek günde 16 saat yolculuk yapıp arabadan dinlenmiş olarak iniyoruz. Uzun yolda çok rahat.

2017 Fiorino'mun koltukları bana çok dandik geldi. Hem aşırı derecede sert hemde ergonomik değil. Yada Doblo'da 18 yılda koltuklar şeklimi aldı

Rifterin 1'den daha yumuşak olması enteresan. Normalde ticariler hatırı sayılır şekilde sert oluyor.

Rifter benim de radarımda takipteyim

• Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

Rifter'ı ciddi ciddi düşünerek showroom'a gittiğimizde eşim arka koltukların çok dik olduğunu ve kendini rahat hissedemediğini söylemişti. Bunun dışında ben aracı çok çok beğenmiştim. Ama içişlerinin onayı olmadığından almadık. Keza aynı nitelikleri haiz başka bir araç da göremediğimden hala aracımı değiştirmiş değilim..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.