Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
714.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben K.Marx Ofisteki arkadaşımın üyeliginden giriyorum

Araba işini temmuzun 1 ine kaldı arkadaşlar

Temmuzun 1.nde araba 2010 model olarak cıkacak.
    Ayrıca servis sahibi 6 aylık vergisini yatırmama fikrini söylemiş babam teslim almak icin 20 gün beklemeyi kabul etmiş.

Servis sahibi babamın arkadaşı oldugu icin aracı 23 600 getirmemizde cok yardımcı oldu.
    Şimdide 20 gün beklemek zorundayız.
    Ama deger sanırım.
    Bu arada arabanın 24 bin liranın aylık getirisinide sanırım bize kalacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rayen

Onur güvenlik paketi sonradan takılan bir şey değil. Eğer takıyoruz dedilerse seni yanıltmışlar. Fabrikadan montajlı geliyor. Güvenlik paketi istiyorsan bu şekilde sipariş vermelisin.

RAYEN ABİ BU YAZDIKLARINI OKUDUKTAN SONRA PEUGEOT BAYİSİNİ ARADIM SORDUM EP SONRADAN TAKTIRILMIYORMU DİYE TAKTIRILMIYOR DEDİLER.FAKAT ANLAŞMAYI YAPAN KİŞİ YAPILIYOR DEMİŞTİ.BANA 2 SEÇENEK SUNDULAR
    -ARABANI EMNİYET PAKETSİZ AL
    YA DA
    -3 AY BEKLE EP Lİ PARTNER AL.
    SİZCE HANGİSİ DAHA MANTIKLI.ESP ÇOK ETKİLİ BİR ŞEYMİ? 3 AY BEKLEMEYE DEĞERMİ?
    BENİM DÜŞÜNCEM MÜMKÜN OLSAYDI TAKTIRMAKTI FAKAT OLMUYORMUŞ.BENDE ARABAYI DEĞİŞTİRMEK İSTEMİYORUM.BU YAZ TATİLİNDE ARABA ÇOK LAZIM BANA.MEMLEKETE GİDECEĞİZ BU BİZİM ESKİ ARABADAN(2000 KARTAL) DAHA AZ YAKIYOR.KARTALLA MEMLEKETE GİDERSEM BATARIM 350 BİN YAKIYOR ARABA YAW.
    KISACASI BU EMNİYET PAKEDİ ÖZELLİKLE ESP ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEYMİ 3 AY BEKLEMEYE DEĞERMİ?

• quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

ONUR_345241 hemşehrim diyorum çünkü Ordulu olduğunu yazmıştın.yanlış hatırlamıyorum değilmi.neresindensin ben perşembeliyim,her sene gidiyorum köye.gel gelelim senin sorunlara.kredi bankasına göre değişiyor ve götürdüğün evraklara göre hızlanıyor veya hiç vermiyorlar garanti iyi mesela.cam filmi olayı hem tehlikeli hemde ruhsatta hafif kusurlu geçtiği için polis ceza yazmakta,ayrıca kaza anında camlar tuz buz olmaya göre tasarlandığı için film camı tutarak büyük cam parçalarının insanı yaralamasına hatta ölümüne sebebiyet veriyor.en önemliside bu galiba hiç tavsiye etmem.karar senin.konfor ve kullanım olarakta kartal la bu arabanın bir tek Allahı bir.benimde tempram vardı,onunla ömür törpülemişim vesselam,Nefise Akçelik Tüneline selam olsun ey gidi vatan bekle biz geliyoruz.Rasim abi kafanı yorma o tüneli sen bilmiyorsun..

HEMŞERİM ORDU MESUDİYE'LİLYİM AMA MESUDİYEYLE ALAKAM YOK KÖYE GİDİYORUM BEN.MESUDİYE ŞEHİR MERKEZİ.
    KONUYA GELİNCE:CAM FİLMİ O NORMAL CAM FİLMLERİNDEN DEĞİL.EMNİYET KORUMALI CAM FİLMİ.SENİN BAHSETTİĞİN FİM 200 TL.EMNİYETLİ CAM FİLMİ 400 TL.
    BLUETOOTH VE EMNİYET PAKEDİ HARİÇ ARAÇDA HERŞEY VAR.KARTER KORUMAYI CİMRİLERE ZORLADA OLSA YAPTIRDIK.METAL KARTER KORUMAYI YAPTIRDIK.
    ARACA ÖZEL PLAKA YAPTIRAN VARMI. BEN BU KONUYU KONUŞTUM YETKİLİLERLE 34 TH 5234-3452 YAPTIRMAK İSTİYORUM DEDİM.SAYILARI YAPARIZ DEDİ AMA HARFLERİDE YAPTIRIRSANIZ FİYAT BAYA FARKEDECEKTİR DEDİLER.
    ARACA ÖZEL İSTEĞİYLE PLAKA TAKTIRAN VARMI?

• Bence al gitsin abicim bendede berlingo var güvenlik paket yok eksikliğinide hissetmiyorum şimdiye kadar esp ye ihtiyac duymadım valla şimdiden hayırlı olsun kartaldan sonra berlingoda ne gider haaa arabadan inmek istemezsin daha :D:D:D:D
  • bu arada esp gereksiz bişe demiyorum yanlış anlaşılmasın ama şimdi yazın 3 ayda esp li beklenmez şahsen fikrim bu :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: [ Chery ]

Ben K.Marx Ofisteki arkadaşımın üyeliginden giriyorum

Ayrıca servis sahibi 6 aylık vergisini yatırmama fikrini söylemiş babam teslim almak icin 20 gün beklemeyi kabul etmiş.

Servis sahibi babamın arkadaşı oldugu icin aracı 23 600 getirmemizde cok yardımcı oldu.
    Ama deger sanırım.

23.600 DERKEN FİYATTAN BAHSEDİYORSAN MÜTHİŞ FİYAT VALLA.
    PEŞİNMİ TAŞIT KREDİSİYLEMİ ALIYORSUNUZ.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kucuk Bey

bu arada esp gereksiz bişe demiyorum yanlış anlaşılmasın ama şimdi yazın 3 ayda esp li beklenmez şahsen fikrim bu :)

BENDE ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM AMA SİZİNDE FİKİRLERİNİZİ ALAYIM DEDİM.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR...

BİR ÖNCEKİ MESAJINDA "Bence al gitsin abicim bendede berlingo var güvenlik paket yok eksikliğinide hissetmiyorum şimdiye kadar esp ye ihtiyac duymadım valla şimdiden hayırlı olsun kartaldan sonra berlingoda ne gider haaa arabadan inmek istemezsin daha :D:D:D:D"BUNU DEMİŞSİN FAKAT BEN BERLİNGO ALMIYORUMKİ PARTNER TEPEE ALIYORUM. :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

ONUR_345241 hemşehrim diyorum çünkü Ordulu olduğunu yazmıştın.yanlış hatırlamıyorum değilmi.neresindensin ben perşembeliyim,her sene gidiyorum köye.gel gelelim senin sorunlara.kredi bankasına göre değişiyor ve götürdüğün evraklara göre hızlanıyor veya hiç vermiyorlar garanti iyi mesela.cam filmi olayı hem tehlikeli hemde ruhsatta hafif kusurlu geçtiği için polis ceza yazmakta,ayrıca kaza anında camlar tuz buz olmaya göre tasarlandığı için film camı tutarak büyük cam parçalarının insanı yaralamasına hatta ölümüne sebebiyet veriyor.en önemliside bu galiba hiç tavsiye etmem.karar senin.konfor ve kullanım olarakta kartal la bu arabanın bir tek Allahı bir.benimde tempram vardı,onunla ömür törpülemişim vesselam,Nefise Akçelik Tüneline selam olsun ey gidi vatan bekle biz geliyoruz.Rasim abi kafanı yorma o tüneli sen bilmiyorsun..

HEMŞERİM ORDU MESUDİYE'LİLYİM AMA MESUDİYEYLE ALAKAM YOK KÖYE GİDİYORUM BEN.MESUDİYE ŞEHİR MERKEZİ.
    KONUYA GELİNCE:CAM FİLMİ O NORMAL CAM FİLMLERİNDEN DEĞİL.EMNİYET KORUMALI CAM FİLMİ.SENİN BAHSETTİĞİN FİM 200 TL.EMNİYETLİ CAM FİLMİ 400 TL.
    BLUETOOTH VE EMNİYET PAKEDİ HARİÇ ARAÇDA HERŞEY VAR.KARTER KORUMAYI CİMRİLERE ZORLADA OLSA YAPTIRDIK.METAL KARTER KORUMAYI YAPTIRDIK.
    ARACA ÖZEL PLAKA YAPTIRAN VARMI. BEN BU KONUYU KONUŞTUM YETKİLİLERLE 34 TH 5234-3452 YAPTIRMAK İSTİYORUM DEDİM.SAYILARI YAPARIZ DEDİ AMA HARFLERİDE YAPTIRIRSANIZ FİYAT BAYA FARKEDECEKTİR DEDİLER.

Valla bende ESP li çok istiyordum , Bursada 2 bayi var Şançelik ve Nilkar ;Şançelikten ESP li siyah sipariş gelicekti aracımıda takasla alıcaklardı sonra takasta problem çıktı laf değiştirdiler bende soğudum vazgeçtim ,Nilkardan ESP siz vardı onu aldım ,fiyatta istediğim fiyat oldu.Kısmet değilmiş napalım.Plakada harfleri rakamları ben seçtim 60tl aldılar benden.

• quote:

şimdi bir şey söyleyeceğim güleceksiniz bizim de bir çamaşır makinası var memlekete gitmesi lazım,olaya bakarmısınız ne tesadüf...

VALLA AYNEN BİZMDE ÖYLE
  • quote:

Ama deger sanırım.

23.600'e mi alıcaksınız? 75 likmi araç?

• olsun farketmezz ne demişşş hakkı bulut İKİMİZZZ BİRR FİDANINN GÜLLER AÇAN DALIYIZZZZZ bu berlingo ile partner içinde geçerlii ikiz kardeşlerin isimleri farkı olur heheheh
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

S.a. millet Herkese hayırlı akşamlar
    İkinci el sitelerde gezerken rastladığım bir tepee.
    Jantlar değişmiş,basamak takılmış ve de nikelaj kaplamalar
    birde kırmızıya boyanan yerler..Adı ne bikmiyorum ama
     <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

onlar disk kapakları boya degil plastik demir karışımı gibi bir madde
    arkadaşım aracın hayırlı ugurlu olsun
    seninde iç doşemen krem
    abi bir tek 110 olupta benimki siyah oldu zannedersem ama bende siyah iistiyordum zaten kremin bize dayanamazdı fazla leke olurdu

• teşekkürler Eyüp abi
  • quote:

RAYEN ABİ BU YAZDIKLARINI OKUDUKTAN SONRA PEUGEOT BAYİSİNİ ARADIM SORDUM EP SONRADAN TAKTIRILMIYORMU DİYE TAKTIRILMIYOR DEDİLER.FAKAT ANLAŞMAYI YAPAN KİŞİ YAPILIYOR DEMİŞTİ.BANA 2 SEÇENEK SUNDULAR
    YA DA
    BENİM DÜŞÜNCEM MÜMKÜN OLSAYDI TAKTIRMAKTI FAKAT OLMUYORMUŞ.BENDE ARABAYI DEĞİŞTİRMEK İSTEMİYORUM.BU YAZ TATİLİNDE ARABA ÇOK LAZIM BANA.MEMLEKETE GİDECEĞİZ BU BİZİM ESKİ ARABADAN(2000 KARTAL) DAHA AZ YAKIYOR.KARTALLA MEMLEKETE GİDERSEM BATARIM 350 BİN YAKIYOR ARABA YAW.
    KISACASI BU EMNİYET PAKEDİ ÖZELLİKLE ESP ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEYMİ 3 AY BEKLEMEYE DEĞERMİ?

Esp elbette çok etkili. Emniyet Paketinde Esp+Asr+Hill Holder (Yokuşta kalkış desteği) bulunuyor. Esp araç savrulmaya başladığında devreye giriyor ve aracı toparlıyor. Ben bunu henüz görmedim.
    Ancak, asr ve hill holder sürekli devrede faydasını görüyorum.
    Esp'nin sürekli devreye girdiğini görüyorsanız eğer, zaten tehlikeli araç kullanıyorsunuz demektir.
    Esp önünüze herhangi bir engel (taş, kutu, insan vs) çıktığında ani refleksle yaptığınız manevrada aracın savrulup devrilmesini engelleyecektir. Tabi abartılı bir manevrada kurtarır mı? bilemem.
    Şimdi gelelim beklemeye değer mi? soruna. Ben 4 ay bekledim desem.
    Benim acelem yoktu ve mutlaka güvenlikli bir araç alma ısrarım vardı. Bekledim ve aldım.
    Ama benim başıma böyle bir iş gelmez zaten sakin kullanıyorum, bundan sonra daha da dikkatli olurum dersen tercih senin.
    Ben belki esp nin devreye girdiğini hiç görmeyeceğim ama en azından oluşabilecek tehlikelere karşı bir ölçüde önlem aldığım için huzurlu olacağım.
    Bu konuda al ya da alma gibi bir yorum yapmak istemiyorum. Şartlarını gözden geçir ve kararını ver.

• quote:

quote:

Benim plaka özel adımın ve soyadımın baş harfleri. Ama biz Ankara'da bu işlem için para ödemiyoruz. Eğer istediğimiz plaka boşta ise internetten 24 saat süre ile ayırtıp bu süre içerisinde emniyete gidip plakayı alıyoruz.

• Peşin 23.600 e aldık

Arac 90 lık premium modeli.

Siyah renk inci gibi bir arac.Üst tavan citaları mevcut

Ötv+Filo indirimi+sag kapıda hafif vuruk indirim %20

29 400 anahtar teslim fiyati bize 23.600 e geldi.

Bahsettigim vurugun fotoları mevcut hafif bir sürtmeden ibaret.

O kapıda serviste komple ücretsiz degişiyor.

Temmuzdan sonra trafige cıkarak 2010 model arac oldu ve 6 ay mtv ödemektende kurtulduk.

Zaten bayii babamın tanıdıgı gercekten cok avantajlı bir fiyata geldi.

Eger bu fiyata gelmeseydi almazdık zaten hyunadai era ile ilgileniyorduk.

quote:

Orjinalden alıntı: agates

quote:

Ama deger sanırım.

23.600'e mi alıcaksınız? 75 likmi araç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.MARX -- 10 Haziran 2009; 20:03:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rayen

quote:

YA DA

Esp elbette çok etkili. Emniyet Paketinde Esp+Asr+Hill Holder (Yokuşta kalkış desteği) bulunuyor. Esp araç savrulmaya başladığında devreye giriyor ve aracı toparlıyor. Ben bunu henüz görmedim.
    Ancak, asr ve hill holder sürekli devrede faydasını görüyorum.
    Esp'nin sürekli devreye girdiğini görüyorsanız eğer, zaten tehlikeli araç kullanıyorsunuz demektir.
    Esp önünüze herhangi bir engel (taş, kutu, insan vs) çıktığında ani refleksle yaptığınız manevrada aracın savrulup devrilmesini engelleyecektir. Tabi abartılı bir manevrada kurtarır mı? bilemem.
    Şimdi gelelim beklemeye değer mi? soruna. Ben 4 ay bekledim desem.
    Benim acelem yoktu ve mutlaka güvenlikli bir araç alma ısrarım vardı. Bekledim ve aldım.
    Ama benim başıma böyle bir iş gelmez zaten sakin kullanıyorum, bundan sonra daha da dikkatli olurum dersen tercih senin.
    Ben belki esp nin devreye girdiğini hiç görmeyeceğim ama en azından oluşabilecek tehlikelere karşı bir ölçüde önlem aldığım için huzurlu olacağım.
    Bu konuda al ya da alma gibi bir yorum yapmak istemiyorum. Şartlarını gözden geçir ve kararını ver.

RASİM ABİ ÇOK BÜYÜK KONUŞUYORSUN SÖYLEYEYİM.ALLAH KORUSUN.
    -HİLL-HOLDER BENİM İŞİŞME YARAMAZ.ACEMİLERİN İŞİNE YARAR.(YANLIŞ ANLAMA )AÇIKÇA SÖLİM ARABADA TEMBELLİĞİ RAHATI SEVEN İÇİN HİLL-HOLDER ÇOK GÜZEL.
    FAKAT NE YALAN SÖLİM HİLL-HOLDER A ALIŞIRSAMDA BIRAKAMAM. :D
    ASR NEDİR?
    RASİM ABİ YANLIŞ ANLAMA HA BU DEDİKLERİMİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 10 Haziran 2009; 20:11:20 >

• quote:

RASİM ABİ ÇOK BÜYÜK KONUŞUYORSUN SÖYLEYEYİM.ALLAH KORUSUN.
    -HİLL-HOLDER BENİM İŞİŞME YARAMAZ.ACEMİLERİN İŞİNE YARAR.(YANLIŞ ANLAMA )AÇIKÇA SÖLİM ARABADA TEMBELLİĞİ RAHATI SEVEN İÇİN HİLL-HOLDER ÇOK GÜZEL.
    FAKAT NE YALAN SÖLİM HİLL-HOLDER A ALIŞIRSAMDA BIRAKAMAM. :D
    ASR NEDİR?
    RASİM ABİ YANLIŞ ANLAMA HA BU DEDİKLERİMİ

Büyük konuşmakla ilgisi yok. İşi Allah'a havale etmeden önce önlem almak daha mantıklı. Benim saydıklarım olacak diye bir şey yok ama olmama ihtimali de yok. Ne demiş atalarımız önce tedbir sonra tevekkül.
    Hill holder acemi işi değil sadece sürücüye 2 saniye kazandırıyor. Kalkışına yardımcı oluyor. Tabii ki debriyaj balatasına da.
    Asr anti-patinaj sistemi. Devrede olduğu sürece aracın karda buzda çamurda patinaja karşı dirençli hale geliyor. Kolayca kalkış yapabiliyorsun.
    Lastik öttürme merakım var, lastikleri cıyaklatmadan kalkmam diyorsan, kapatırsın olur biter.
    Özetle, Türkiye şartlarında trafikte alınacak her önlem yararlıdır.

• DAHA BUNUN AKÇAABAT KÖFTESİ VAR PARMAKLARINI YERSİN ONU SÖYLEMEDİM,HEMDE ABARTISIZ BİRKAÇ KİLO.
    quote:

Orjinalden alıntı: agates

quote:

Orjinalden alıntı: arutan

teşekkür ederim. yaz geldi artık sümela ve uzungöl bu mevsimde harika olur göl manzarasına karşı tereyağında alabalık mükemmeldir.

Hayırlı olsun arutan ; iştahım kabardı bak şimdi yapma söyleme böyle şeyler

• HEMŞERİM amcamın oğlu yeni megan alırken yaptırmıştı.sadece harfleri ama o zaman bile sene 2005 ti 200 ila 400 arası bir rakam verdiğinin söylüyordu.
    quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.