Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
715.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • carl johnson bravo işte forum kardeşliği.
  • 300 tane elaman var. Pazartesi üye yapıyorum hepsini. Forumun kalitesi yükselsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: carl johnson

300 tane elaman var. Pazartesi üye yapıyorum hepsini. Forumun kalitesi yükselsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: urzaiz977

eypskry@ Kardeşim, şu anki ortamda biraz sıkıntı var gibi gözüksede, Gayet güzel. Bu yüzden arac ile ilgili sorduğun soruya cevabı burada veriyorum. Mana ile mesajımda güncel kalır ve sorduğum bazı soruların cevabını burada bulabilirim :)
    Neyse çokda önemli değildi zaten. Bir daha sorarım. Az önce bayiinin önünden geçtim. Bekçi vardı ona sordum. Bugün dört adet araç gelmiş ve bunlardan ikisi Tepee. Biri dışarıdaydı ve biraz inceledim orta konsolda kapalı birşey vardı, Sanırım bu özelliğini açıklıyordur. Tam bilmiyorum ama bu tüm tepee modellerinde yok. Sen ve forumdaki diğer arkadaşlar bilirler.
    Araçların ikiside siyah renkliydi. Hafta arası telefon ederek 110 tepee elinizde varmı diye sorduğumda, 20 gün içinde 1 adet gelecek dediler.Pazartesi sabah ilk işim bayiiye gitmek olacak inşallah, bir aksilik çıkmaz ise.

Daha önce de sordum yine sorayım; Arkadaşlar, daha önce bayiiye gidip sıfır araç almadım. Pazarlıktan anlamam. Ne gibi tavsiyeleriniz olur mutlaka cevap bekliyorum. Ayrıca forumda sık sık, Aracı alırken verilen hediyelerden bahsetmişsiniz. Bunlar nelerdir ? Nasıl ve kaç tane hediye istenir :)

Bütün arkadaşlara, Kazasız, belasız ve sorunsuz sürüşler dilerim.

abi gelenleririn ikiside si yah biri 110 hp birisi 90 hp
    110 olan satılmış olabilri tam birşey soliyemeyecegim fiyat konusunda aynı fiyatı verdiler
    hediye olarak rasim abi demişti ancak bizimkiler biraz cimri cıktı kartel korumayı iste onlar sana zaten başlıyacaklar sunu takalım bunu takalım sen biraz agıgırdan sat bazı seyleri hediye alabilrsin
    On kjonsoldaki kapalı kutu sadece 110 hp lerde var 90 hp P.P olmayanlarda yok cok güzel bir dolap çok ise yarıyor
    ben oradayken citroen berligo almış adam ve onu siparişe gelmişti

• İnşallah satılmamıştır. Yarın sabah erkenden bayideyim insallah. 90 hp zaten istemiyorum. Vectradan in ağır arabaya bin bu olmaz, kaldıramam ben bunu :) İnşallah satılmamıştır yoksa beklemek zorunda kalacam 20 gün. Aslında senin araçın rengi güzel ama araç bulamıyoruzki rengini seçelim.Satılmış olabileceğini nereden duydun merak ettim ? Teşekkürler verdiğin bilgiler için.
  • Teşekkürler tepee arkadaşım.
    Zaten bizde az kullanıp genelde uzun yol gidenlerdeniz.
    Dolayısıyla sert süspansiyon tercihimiz.
    Motorun alt kısmını sizler için çekip koyacagım.Aklımın bir köşesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.MARX -- 31 Mayıs 2009; 12:19:18 >
  • quote:

İnşallah satılmamıştır. Yarın sabah erkenden bayideyim insallah. 90 hp zaten istemiyorum. Vectradan in ağır arabaya bin bu olmaz, kaldıramam ben bunu :) İnşallah satılmamıştır yoksa beklemek zorunda kalacam 20 gün. Aslında senin araçın rengi güzel ama araç bulamıyoruzki rengini seçelim.Satılmış olabileceğini nereden duydun merak ettim ? Teşekkürler verdiğin bilgiler için.

siyah olan satılmamış bugun servisteydim ben
  • Çok teşekkürler. Sanırım siyah olan derken 110 hp bundan bahsediyorsun. İnşallah bir aksilik çıkmaz yarın oradayım.
  • RİCA EDRİM BİR PARÇA AYDINLATICI OLABİLDİMSE NE MUTLU BİZDE SENİN GİBİ AZ AZ KULLANIP SONRA UZUN YOL GİDENLERDENİZ ALLAHIN İZNİYLE.HİKAYELERİMİZ HEP AYNI ANLIYACAĞIN.MEMLEKET VS.BU ARADA BENİM ADIM GÖKHAN PREMİUM PACK OLAN GÖKHAN BİRDE ADAŞIM VAR.BLACK SNOW SENİNKİNİ YAZARSAN MEMNUN OLURUZ SAYGILARIMLA KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER HEPİNİZE..
    quote:

Orjinalden alıntı: K.MARX

Teşekkürler tepee arkadaşım.
    Zaten bizde az kullanıp genelde uzun yol gidenlerdeniz.
    Dolayısıyla sert süspansiyon tercihimiz.
    Motorun alt kısmını sizler için çekip koyacagım.Aklımın bir köşesinde.

• arkadaşlar pazar günü İstanbul berke pejo servisindeydim.hayır hayır bir durum yok.öyle bir gezmek badında.90 premium a 30 çekiyorlar.digital klima,hız sabitleyici boyalı ve kromajlı sisler içinde yok
  • epey aradan sonra tekrar selam arkadaşlar...
    benim aracım geldi şu an bayide...plakası çıkıyor bugün inşaallah. mayıs sonu haziran başı demişlerdi. gerçekten sözlerinde durdular bu konuda çok memnunum. bir süredir araçsız kalmıştım artık geri sayıyorum...
  • Uzun zamandır forumu takip ediyorum. Aracımı alır almaz düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım. herkese güzel bir gün dilerim...
  • günaydınlar herkese
    bizimde finaller başladı
    ilkine gidiyorum şimdi

ceys35 araç hayırlı olsun
    fotoğraf isterük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 1 Haziran 2009; 8:48:25 >
  • arkadaşlar günaydın, istanbuldan selamlar hepinizie.. gökhanım geldim artık kısmetse aksilik olmazsa çarşamba yada perşembe görüşürüz artık..arıycam seni.. bu arada dün teyzemin arabası ile geldik istanbula, ufak tefek fare gibi araba citroen saxo, ama gerçekten çok yoruldum sayılır, bizim arabalar bunun yanında 5 yıldızlı otel konforunda walla.. saxo'nun tek avantajı küçük olması ve hızlanması gayet iyi ışıklarda çoğu arabaya tokat yaptım:) ama şu istanbulun trafiğinden oldum olası nefret etmişimdir dün normalde 20 dakikalık yolu gıdım gıdım 1 saatte geldik sinir oldum:)
  • mehmedim hoşgeldin dikkat et yabancı plakalara karşı bazıları anti pati besleyebilir.hoşgeldin sefa geldin perşembe buluşalım 15:00 ten sonra sencede müsaitmi.görüşmek üzere
  • beyler bu forumdan mesajımı silmişler kim niye sildi anlamadım canları sıkılmış herhalde
  • gökhan geldiğim araba zaten 34 plaka:) sorun değil.. perşembe büyük ihtimalle görüşebiliriz.. ben zaten seni arar haber veririm..
  • abilar sag kayar kapıda bi problemim var sanıtrım bıraktıgım zaman yerine tam oturmuyor zemişnden dedim ancak gene olmadı boyler bir problemi olan varmı başka
    birde rasim abi olmayınca baksanıza 27 ye geçemedik daha

birilerine

• quote:

Çok teşekkürler. Sanırım siyah olan derken 110 hp bundan bahsediyorsun. İnşallah bir aksilik çıkmaz yarın oradayım.

abi ne yaptın konuştunmuı servisle
  • rasim abi gelince sakın sasırma serviste fileye 240 tl fiyat cektileri.
    sen o combo filesini bulabilrsen ben sana havale etsem bana kargo ile gövderirmisin birde
    http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=1672&IID=19914
    abiler buaradaki file bizim araçlara uyarmı
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.