Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nasheer

arkadaşlar abilerim bana bi acil çözüm söyler misiniz?
    110 safaty pack tepee aldım ankara abc plazadan.aslen balıkesir gönen liyim. plakam 10 TP 343 (plakaya dikkat tepee TP) :))) . aracı aldım şu anda 1500 km de ve aldığım andan beri önden takımdan ses geliyo.bi takırtı var sanki amortisör takozlarından gibi.böyle ses yaşayan var mı.bir de bazı arkadaşlar davlumbazıın içindeki keçelerden falan bahsetmişler bunları dışarıdan görebiliyor gözle görebiliyor muyuz var mı diye baksak.benim aracımda torpido da mp3 girişi yok en fullu olmasına rağmen.aracımı bursada hangi servise götüreyim...ben daha yeni katıldım bana yardımcı olur musunuz?

2500 bakımına kadar idare edin. Eğer arıza varsa, çözümü doğal olarak garantiden değiştirmek.
    Kafanıza takmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

kütahya jandarma 25 inde teslim oluyorum...kütahya nasıl bi yer orda askerlik yapmış olan var mı

Şimdiden hayırlı teskereler dileyeyim ki çabuk geçsin askerlik. Askerlik olduktan sonra ha Kütahya, ha Antalya ne fark eder. Siz hayırlısıyla sağsalim yapıp dönmeye bakın.
    Bunu 12 ay asteğmen olarak askere gitmiş ama, 17 ay askerlik yapıp dönmüş biri olarak söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayen -- 23 Şubat 2010; 11:05:00 >
  • rayem arkadaşım.sizin aracınızda da böyle sorunlar ortaya çıktı mı?bir de bursada servise gelen arkadaşlar bursada şançelik mi nilkar mı?lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • Henüz ciddi bir sorun yok bende. Ama bir takım sesler duyuyorum arka amortisör tarafından. Bunu sorun etmiyorum çünkü bakıma gittiğimde doğrudan amortisörler arızalı bakın diyeceğim. Burada Bursa'da servise giden arkadaşlar vardı, yanılmıyorsam şançelike gidiyorlardı.
  • Ben bi sefer nilkara gittim, memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

kütahya jandarma 25 inde teslim oluyorum...kütahya nasıl bi yer orda askerlik yapmış olan var mı

doblo havamava alamaz helebi bizimkılerın makyajlısı çıksın sen ozaman bak.

kütahya güzel yer 4 sene gittik oranın kaplıcalarına 15 günkaldık her sene (emet,yoncalı,simav) kaplıcalarına şehir filan süper biyer yaz çok sıcak kışın çok soguk :)

hayırlı teskereler
  • Bugün aracın muayenesinin son günüydü. Aracım kusursuz olarak muayeneden geçti. Darısı muayeneye gidecek arkadaşların başına.
  • Merhabalar
    Tepee'yi alalı 1,5 ay oldu;4000km ulaştım,antalyadan izmire ordanda istanbula geldim,yakıt beklediğim ve servisten söyledikleri gibi bir depo benzinle 1000km yapabiliyorsunuz ama 3000kmden sonra...
    Neyse soracağım sorular belki cevaplanmıştır ama bulamadım aradğımı, umarım cevaplarsınız;
    -arabanın arka tekerlere tozluk,ön ve arka koruma arıyorum tepee için ama bulamdım
    -orta konsol için serviste 325TL istiyor daha uygun var mıdır
    istanbul avrupa yakasında oturuyorum bahçelievlerede nerde bulabilirim,bilidiğiniz uygun bir aksesuarcı var mı yakınlarda
    teşekkürler
  • Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız umarım.
    1. Aracın ön ve arka tekerlekleri için çamurlukları serviste bulabilirsiniz ama pahalı. Dışarıda da henüz tepeelere uygun çamurluk satılmıyor. Ön ve arka korumayı önermiyorum. Çünkü, bizim araçlar alınan darbeyi aracın altına yayacak şekilde üretilmiştir. Bu korumaları takarak bu özelliğini engellemiş olursunuz.
    2. Orta konsolu dışardan bulmanız şu anda mümkün değil. Bir zamanlar 350 liraydı.
    3. İstanbul'da olmadığım için aksesuarcı öneremem amahttp://eliftuning.com a bakabilirsiniz.
  • Son günlerde bu topiğe girince avast uyarı veriyo aşağıdaki fotodaki gibi:
     <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • İlginç. Bende nod32 var herhangi bir uyarı almıyorum. Ancak, resim-yukle.com diye bir adrese yönlendirme yaptığından dolayı uyarı veriyor diye algıladım. Çünkü böyle bir site yok. Çerezleri ve geçmişi silip öyle bir dene bakalım Kerem. Aynı uyarıyı alacak mısın? Reklamlardan kaynaklandığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

İlginç. Bende nod32 var herhangi bir uyarı almıyorum. Ancak, resim-yukle.com diye bir adrese yönlendirme yaptığından dolayı uyarı veriyor diye algıladım. Çünkü böyle bir site yok. Çerezleri ve geçmişi silip öyle bir dene bakalım Kerem. Aynı uyarıyı alacak mısın? Reklamlardan kaynaklandığını düşünüyorum.

Rasim abi sadece bu topikte alıyorum uyarıyı ve dediğin gibi tüm geçmişi ve çerezleri sildiğim halde uyarı alıyorum. Ayrıca son sürüm firefox kullanıyorum ve adblock plus eklentiside aktif sayfalarda reklam felan açmıyor yani. dh'de diğer topiklerde bu uyarıyı almıyorum sadece bu topikte uyarı alıyorum.
  • Ben de firefox kullanıyorum. Hatta şimdi reklam engelleme eklentisini de kurdum. Herhangi bir uyarı yok. Neyse bir yönetici okur da konuyla ilgilenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayen -- 26 Şubat 2010; 19:20:54 >
  • quote:

Ben de firefox kullanıyorum. Hatta şimdi reklam engelleme eklentisini de kurdum. Herhangi bir uyarı yok. Neyse bir yönetici okur da konuyla ilgilenir.

Rasim abi boşver bu uyarı, bak ne buldum fotokritikte, öylesine fotoğraflara bakıyordum. Bi fotoğraf gördüm renkler felan çok hoşuma gitti, kullanıcısına oradanda portfolyesine baktım abi eski fotolarının hepsi 10 numara fotolar (yeni makine almış canon 450 dslr tabi bunun fotoları vasat) Kullandığı makineye baktım hp photosmart, yav dedim maharet adamdamı makinedemi, o makineyle çekilmiş tüm fotolara baktım, yav öyle ucuz bi makineyle böyle güzel fotolarmı çekilir. Valla o makine üretimden kalkmış şimdi yeni model hp makinelere bakıyorum resmen insanda fotoğraf çekme isteği uyandırdı. Linki vereyim hpnin çektiği fotoğrafların güzelliğine bak.
    http://www.fotokritik.com/fotograflar/ekipman.php?tip=fotomak&id=2533
    fotoların çoğu program AE modunda çekilmiş yav bi taneside kötü olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenkoylu -- 26 Şubat 2010; 19:48:06 >

• Evet fotoğraflar çok güzel. Ama burada fotoğrafcının ustalığı ön planda. Güzel kareler yakalamak için çok uğraşmış.
  • Arkadaşlar hepinize merhaba. Emek verenlerin ellerine sağlık.
    Bizde connect var 75 hp. aracı değişeceğiz. İkinci el Caddy bakıyorduk 27 000-28000 arası. Genelde 2006-2007 70000 km civarında arabalar. Bu arada Sivas ve civarı için dedeiğim fiyatlar. Neyse gezinirken partner tepee gördük. 2009 20000 km garanti devam ediyor. 90hp preminium olanı. Asağı yukarı pazarlık da 27 000 gibi bitiyor.
    Eğer zahmet olmaz ise birlaç soruma cevap verebilirseniz sevinirim?
    1- 90 hp ivmelenme nasıl. (75 turbo da olsa özellikle uzun araç sollamalarında sıkıntı veriyor)
    2- Bizim araç şehir dışı sakin kallanım bir depo 750-800 arası gidiyor. Tepee ile 1000-1100 görmek mümkün mü?
    3- Aracı babam kullanacak onun için önemli olan biraz da parca maliyetleri. Parca maliyetlerini bilen arkadaşlar var ise Ford ile kıyas yapabilir misiniz?
    4- Bizim almak istediğimiz araçta hız sabitleyici yok sonradan taktırmak mümkün mü? (caddy formunda 200 tl taktırılabildiği yazıyordu)

• Umarım alırsınız. Çok rahat edeceğinizden eminim.
    1. Ne amaçla kullanacağınıza bağlı. Binek olarak kullanacağım diyorsanız 90 lık yeterli olur. Ama biraz daha az yaksın, gerektiğinde yükde taşırım ve sollamalar yüzde yüz güvenli olsun diyorsanız 110 luk öneririm.
    2. 1000-1100 km görmek sizin kullanışınıza bağlı. Teorik olarak görmek mümkün ben depoyu tam doldurduğumda 1082 km gider diye yazıyor yol bilgisayarında. Tabii ki şehir içi kullanımda 1000 km yi yakalamak mümkün değil diye düşünüyorum. Birde aracın km si önemli benim aracım 7200 km de, 10000 kmden sonra yakıtın iyice düşeceği söyleniyor. Çünkü ben henüz bakıma gitmedim.
    3. Parça fiyatları ile ilgili bir bilgim yok.
    4. Aracınıza hız sabitleyiciyi taktırmanız yasal olarak mümkün değil, peugeot servisleri bunu kabul etmiyor. Ama ısrar ederseniz, doğabilecek sıkıntılara karşı sizden bir taahhütname alarak (garanti dışı kalıyor) taktıklarını duydum. Hız sabitleyici güzel bir özellik. Özellikle istiyorsanız 110'luk alacaksınız.
    5. Bugünlerde ikinci eli sıkıntılı hemen satmak zor. Ben aracımı satılığa çıkardım. Tüm sinir sistemim arıza yaptı.

• Yukarılara çıkarayım da vatana millete hizmet etsin. Arayıpta bulamayan olur belki. Zaten yeterince ihmal ettim burayı.
  • quote:

Yukarılara çıkarayım da vatana millete hizmet etsin. Arayıpta bulamayan olur belki. Zaten yeterince ihmal ettim burayı.

işletemiyorsan devret kardeşim öyle kepenkleri kapatıp durma sürekli habire yok satmaktasın..

zaten yazları bırakıp gidiyorsun yük kalıyor omzuma..

neyse devir edersen haberim olsun nede olsa bu bölüme ve bu başlıklara en çok emeği geçen ve günü birlik giren biri olarak ucuz bir fiyata isim hakkını alırız artık yadellere gitmesin.

• Ağaya beleş Gökhan.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.