Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
714.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben arkadaşlar, aracı daha 200 km kullandım genel olarak şimdilik tek sorun amortisörlerde sorun derken bana göre çok sallıyor ve küçüçük ,kasislerden minicik, setlerden ne kadar yavaş ve dikkatli geçsemde bana arkadan sürekli 4 yaşında kızımın yavaş sür baba bu neya dediğini duyuyorum ve hakikaten bende rahatsız oldum acaba bir ayar mı lazım bilmiyorum
  • Mevzu direksiyon yanındaki düğmelerden açılmışken, sol tarafta sinyal ve far kolu varya; onun ucundaki yuvarlak düğme ne işe yarıyo, hep soracağım unutuyorum, onu anlamadım tam olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

Orijinalden alıntı: Friederic.

Hava filtremizi nasıl cıkarabiliriz.
    Arada bir hava tutmamız gerekebilir?

siz çıkaramazsınız gerek yok hava tutmaya bence her 10bın kmde bakıma gıdın yeterlıdır

15 bin

bizde biliyoruz 15bin oldugunu ama dikkatlı oku yazdıgımı arkadaş arada bir hava vurmak lazım diyo bende

havaya gerek yok sız 10binde degişin yeterli olur dedım!!!!!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: esenkoylu

Mevzu direksiyon yanındaki düğmelerden açılmışken, sol tarafta sinyal ve far kolu varya; onun ucundaki yuvarlak düğme ne işe yarıyo, hep soracağım unutuyorum, onu anlamadım tam olarak.

Kerem, sinyal kolu ucundaki nokta da eğer bluetooth telefon kitin varsa sesli arama yapmanı sağlıyor. Yoksa, bir işlevi de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

quote:

Mevzu direksiyon yanındaki düğmelerden açılmışken, sol tarafta sinyal ve far kolu varya; onun ucundaki yuvarlak düğme ne işe yarıyo, hep soracağım unutuyorum, onu anlamadım tam olarak.

Kerem, sinyal kolu ucundaki nokta da eğer bluetooth telefon kitin varsa sesli arama yapmanı sağlıyor. Yoksa, bir işlevi de yok.

Eyvallah Rasim abi, kitapçıktada bulamamıştım, bluetooth kiti yok zaten. Kafamdaki bi soru daha cevaplandı. Bu arada hoşgeldin Rasim abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Rasim abi yok yok kesinlikle seni pof poflamıyorum samimi ve candan düşüncelerim bunlar.

Eyvallah Gökhan. Biliyorum pof poflamadığını.
    Zaten bugünlerde kafdağının tepesine de oturtsan beni, görecek gözüm yok sinirden.
    Ya şu arabayı 5008 le değiştirelim dedik, peugeot satış temsilcilerinin şımarıklığına mı katlanmadığız kaldı?, sahibinden com daki ölü soyucuların terbiyesizliğine mi? Canımdan bezdirdiler yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.bulut
    saol rasim abi çok yardımın oldu arabanın ilanını gördüm bu arada hayırlısı olsun satıyorsun demek senin yorumlarınla araba aldık senin değiştirmen çabuk olmadı mı biraz beni listeye yazabilirsin 110 hp siyah istanbul tuzla akfırattan tekstil

Ahmet ben aracımı memnun olmadığım için satmıyorum. Evde benden başka kimse kullanamıyor. Ben de zaten çok kullanmıyorum.
    İkinci bir araç alacak gücüm olsa asla satmam. Çünkü beğenerek aldığım bir araç.
    Dediğim gibi otomatik araç lazım eve.
  • quote:

quote:

saol rasim abi çok yardımın oldu arabanın ilanını gördüm bu arada hayırlısı olsun satıyorsun demek senin yorumlarınla araba aldık senin değiştirmen çabuk olmadı mı biraz beni listeye yazabilirsin 110 hp siyah istanbul tuzla akfırattan tekstil

Ahmet ben aracımı memnun olmadığım için satmıyorum. Evde benden başka kimse kullanamıyor. Ben de zaten çok kullanmıyorum.
    İkinci bir araç alacak gücüm olsa asla satmam. Çünkü beğenerek aldığım bir araç.

abi sen bu gidişle 2012de yada 13de alıcan otomatik arka cam elektırıklı makyajlı bı tepee

bana öyle gelıyor yada satıcan gökhan abiye 29a

• quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

quote:

abi sen bu gidişle 2012de yada 13de alıcan otomatik arka cam elektırıklı makyajlı bı tepee

bana öyle gelıyor yada satıcan gökhan abiye 29a

Aziz im doğru söze ne söylenir bilmem ki hay yaşa üstelik bizim evdekilerde hiç bir şey anlamaz rengine kadar aynı

• Tamam Gökhan. Veriyorum benim arabayı sana, alıyorum senin arabayı. Yalnız torpido gözüne 10 bin lira bırakmayı unutma.
  • quote:

quote:

evet rasim abi bende sana katılıyorum bizim bu aracın otomatik vitesi olsa çok süper olurdu bu arada benim şu amotisör olayınada bir değinsen çok sallıyor ve acayip çok sarsılıyor ne kadar dikkat etmeme rağmen özellikle arkadakiler kesecek beni listeye eklemişsin abi saol ama adım ahmet
    murat değil saygılar

• quote:

Tamam Gökhan. Veriyorum benim arabayı sana, alıyorum senin arabayı. Yalnız torpido gözüne 10 bin lira bırakmayı unutma.

OOO RASIM ABİ GÜZEL LAF SÖYLEMİŞ HADİ BEN ARAYI BULUYUM 3BİN TL KOYALIM GÖKHAN ABİ OLURMU...
  • quote:

evet rasim abi bende sana katılıyorum bizim bu aracın otomatik vitesi olsa çok süper olurdu bu arada benim şu amotisör olayınada bir değinsen çok sallıyor ve acayip çok sarsılıyor ne kadar dikkat etmeme rağmen özellikle arkadakiler kesecek beni listeye eklemişsin abi saol ama adım ahmet
    murat değil saygılar

Farkında olmadan bir üstteki arkadaşın ismini yazmışım. Düzelttim.
    Amortisör olayına gelince. Bu sallanmalar, amortisörlerin sert olması hepimizin ortak derdi. Tabi ben aracı aldığımda bunun için girişimde bulundum. Değiştireyim amortisörleri kurtulayım dedim.
    Ancak peugeot servisinde usta olan bir velim, durumu çok net açıkladı. Ben de sana anlatayım.
    Olay şu bizim araçlar her ne kadar binek konforunda tasarlanmış olsa da asıl amacı yük taşımak ve o koca gövdeyi yolda tutabilmek. Örnek olarak, yumuşatılmış bir amortisör ile virajlara girmek aracın savrularak yan yatmasına neden olacak. Eğer yüklü olarak kullanma fırsatın olduysa aracın çok fazla sallanmadığını amortisörlerinde o kadar sert tepki vermediğini göreceksin. Ben en son tatilden yaklaşık 600 kg yükle geldim. Araç kesinlikle daha güvenilir ve rahat bir sürüş sağladı.
    Sende boşken sürüş tarzını değiştireceksin ani hareketlerden kaçınacaksın. Kasislere yavaş gireceksin. Bozuk yollarda yavaş gideceksin. Bunlara uyduğunda sorun kalmayacak, sallanmalar en aza inecektir.
    Yalnız şöyle bir durumda var, sanırım bizim araçların amortisörleri genelde arızalı. Şikayetlerini servise bildirirsen eğer bir arıza varsa garanti kapsamında değişiyor. Değiştirenler şimdi memnun. Ben de yıllık bakıma gittiğimde çok şikayetim olmamasına rağmen doğrudan amortisörler arızalı moduna gireceğim.

• quote:

quote:

murat değil saygılar

Farkında olmadan bir üstteki arkadaşın ismini yazmışım. Düzelttim.
    Amortisör olayına gelince. Bu sallanmalar, amortisörlerin sert olması hepimizin ortak derdi. Tabi ben aracı aldığımda bunun için girişimde bulundum. Değiştireyim amortisörleri kurtulayım dedim.
    Ancak peugeot servisinde usta olan bir velim, durumu çok net açıkladı. Ben de sana anlatayım.
    Olay şu bizim araçlar her ne kadar binek konforunda tasarlanmış olsa da asıl amacı yük taşımak ve o koca gövdeyi yolda tutabilmek. Örnek olarak, yumuşatılmış bir amortisör ile virajlara girmek aracın savrularak yan yatmasına neden olacak. Eğer yüklü olarak kullanma fırsatın olduysa aracın çok fazla sallanmadığını amortisörlerinde o kadar sert tepki vermediğini göreceksin. Ben en son tatilden yaklaşık 600 kg yükle geldim. Araç kesinlikle daha güvenilir ve rahat bir sürüş sağladı.
    Sende boşken sürüş tarzını değiştireceksin ani hareketlerden kaçınacaksın. Kasislere yavaş gireceksin. Bozuk yollarda yavaş gideceksin. Bunlara uyduğunda sorun kalmayacak, sallanmalar en aza inecektir.
    Yalnız şöyle bir durumda var, sanırım bizim araçların amortisörleri genelde arızalı. Şikayetlerini servise bildirirsen eğer bir arıza varsa garanti kapsamında değişiyor. Değiştirenler şimdi memnun. Ben de yıllık bakıma gittiğimde çok şikayetim olmamasına rağmen doğrudan amortisörler arızalı moduna gireceğim.

rasim abi demek hepsinde var bu sorun o zaman değiştirme kafama takılır kalır benim yani değişince azalır veya değiştirenler memnunsa kesin sorun var demek ben yükle yılda bir defa ya kullanırım ya kullanmam bilmiyorum ne yapsam o hariç yakıtı falan çok iyi yeni olmasına rağmen şehir içi kısa mesafe 25-30 km 5,6- 6 ortalama tutturdum bu daha 5000 den sonra daha düşecektir o bakımdan içim rahat şu amortisör olayıda olmasa süperr olurdu

• Hepsinde demeyelim de genelinde var diyelim. Bu duyumum servis çalışanından. Ben de kulak kesildim şimdi bir sorun çıkacak mı diye. Ama ben yıllık bakıma gidince doğrudan bu amortisörler arızalı diyeceğim. Çok anlamadığım için bu işten, işimi sağlama bağlayıp iyice bir inceleteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

Tamam Gökhan. Veriyorum benim arabayı sana, alıyorum senin arabayı. Yalnız torpido gözüne 10 bin lira bırakmayı unutma.

OOO RASIM ABİ GÜZEL LAF SÖYLEMİŞ HADİ BEN ARAYI BULUYUM 3BİN TL KOYALIM GÖKHAN ABİ OLURMU...

Anlaştık o zaman Rasim abi atla gel akaryakıt paran da benden yalnız alaşım jantlarımı vermem ona göre demir jantları alırsın.

hesap bilgilerimi fakslayabilirim icabında ciddiyim..

• Ohooo aziz bizim arabayı 3 bin lira farkla hemen satmış yahu.
  • quote:

Ohooo aziz bizim arabayı 3 bin lira farkla hemen satmış yahu.

aziz galerici üçüne beşine bakmaz satar.
  • quote:

kısa gün kar abi gökhan abinin arabası eder 28,29

3bin tlde koyuyoruz torpidoya ettimi sana 31,32 daha ne istiyon yol paranda bize ait bizde sen gelene kadar jantları sökeriz ...
  • quote:

quote:

aziz galerici üçüne beşine bakmaz satar.

kerem kardeş sence azmı vermişiz 2009 avrupalı görünümlü tepee pack veriyoz bide 3bin lıra adama sorarlar daha ne istiyon diye

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.