Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

arkadaşlar bu gün serviste idim yıllık bakımım için en son 6 bin km önce gittiğim bakımdan sonra çıkan filtreleri görmelisiniz.hava ve polen filtresi simsiyah toz içindeydi.

keza yağ filtresi zaten küllüm simsiyah.
    aldık mobil 1 0-40 tam sentetiği boşalttık karteri koyduk sonra aslanın ciğerlerine bu arada mazot filtresinide değiştirdim 2 yağ değişimi diyor usta ama ben hasta adamım bilmektesiniz aynen o da değişti.

yalnız polen filtresini bulamadık aldığım uymadı yarın kısmetse tedarik edip takacağım güzel oldu.

çok cüzi birde işçilik verdim hemde gözüm görerek çayımı yudumlarken ustanın neyi nereye taktığını iyice baktım ve öğrendim.

bir sonraki hava filtresi ve polen filtresi değişimi ve de yağ değişimini kendim yapabilirim.

benim olayım kısmende olsa kişiselleşti size kolay gelsin arkadaşlar..

Rasim abi hava filtresini garantili 20 tl ye değiştiririm boşuna 40 verme usta..

Gökhanım ben üste para alıyorum hava filitresi değişiminde.
    Karizmatik tepee nin hava filitresini elliyorsun birde para mı alacaksın. Çok ayıp. Sen yabancı değilsin. Ufak bir indirim yapıcaz haliyle, kafanı yorma.
    Aaaa bak sana burda yanıt vermişim hayret. Şaşırdım. Annadın sen onu...

• Ulaştırma bakanlığından yanıt geldi. Src belgesinin bizimle alakası yok. Ruhsatımızda hususi yazdığı sürece sorun yaşamayız.

İlgi: 03/03/2010 tarih ve 32904 sayılı, başvurunuz.

SAYIN RASİM BEY ARAÇLARIN RUHSATINDA TİCARİ ÜNVAN TAŞIYAN HERKES SRC ELGESİ ALMA ZORUNLULUĞU VARDIR. YÜK VEYA YOLCU TAŞIYIP TAŞIMAMASI ÖNEMLİ DEĞİL RUHSATINIZDA GEÇEN ÜNVAN ÖNEMLİ

Bilgilerinize rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Ulaştırma bakanlığından yanıt geldi. Src belgesinin bizimle alakası yok. Ruhsatımızda hususi yazdığı sürece sorun yaşamayız.

İlgi: 03/03/2010 tarih ve 32904 sayılı, başvurunuz.

SAYIN RASİM BEY ARAÇLARIN RUHSATINDA TİCARİ ÜNVAN TAŞIYAN HERKES SRC ELGESİ ALMA ZORUNLULUĞU VARDIR. YÜK VEYA YOLCU TAŞIYIP TAŞIMAMASI ÖNEMLİ DEĞİL RUHSATINIZDA GEÇEN ÜNVAN ÖNEMLİ

Bilgilerinize rica ederim.

Rasim abi bu yazıyla içimizi ferahlattın, iyi demekki yükte taşırız yolcuda.
  • Aslında ben bu yanıtı, elimde belge bulunsun diye yazılı olarak istemiştim. Bakalım o ne zaman gelecek.
  • quote:

Aslında ben bu yanıtı, elimde belge bulunsun diye yazılı olarak istemiştim. Bakalım o ne zaman gelecek.

Rasim abi sen nereye yazmıştın, bende mail göndereyim yazılı cevap isteyim, arabanın ruhsatında dursun, nolur nolmaz jandarma boyuna çevirme yapıyo, enazından elimde bi belge olur, ailecek bi yere giderken yolda durdulupta saatlerce bekletilmek hoş olmuyo. Bide üstüne cezası, nasihatı sopasıda cabası..
  • Aşağıdaki linkten gerçek kişileri seçeceksin.
    http://bilgi.ubak.gov.tr:9080/ULASTR/index.jsp
  • quote:

Aşağıdaki linkten gerçek kişileri seçeceksin.
    http://bilgi.ubak.gov.tr:9080/ULASTR/index.jsp

Eyvallah Rasim abi.
  • Merhabalar,
    Foruma yeni katıldım, biz de 5 Ocak ta 110 luk sahra grisi Tepee aldık, araçtan memnunuz, henüz 740 Km yol yapabildik, öğretmen olduğum için ancak hafta sonları kullanabiliyorum, forumdaki yazıları okudum ve tam benim aradığım yer dedim. İstanbul Yenibosna'dan tekrar selamlar...
  • Merhabalar,

Bizim araç yeni olduğu için paspaslar konusunda bi tavsiyeniz var mı? Paspas takımı bulabilir miyim? Bir arkadaş Unkapanı'ndaki bir malzemeciden plastik türü bi kaplama olduğunu ve Mahmutbey yolu üzerinde bu malzemeyi arka bagajdan başlayarak pedallara kadar çok güzel arabanın içine döşediklerini söyledi, özellikle yazın toz derdini ortadan kaldırır dedi, taban kaplama kumaş türü olduğu için çok çabuk toz ve çamur oluyor, bu konuda fikri olan varsa sevinirim, selamlar...
  • akdemir29 , aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı kazasız belasız, sağlıkla kullanın.
    Paspas konusuna gelince. Büyük yapı marketlerde araca uygun kauçuk paspas bulabilirsiniz.
    Ben kullanmıyorum. Çünkü daha önceki araçlarımda kullanmıştım. Toz çamur vs. kauçuk paspasa tam tutunamıyor yine döşemeye bunlar yayılıyor. Halı paspas yapısı itibari ile bunları tutuyor ama temizliği güç. Ben çıkarıyorum eve küvetin içinde iyice yıkıyorum.
    Asıl sorun kapı eşiği ile paspasa kadar olan kısmın temiz kalmaması. Henüz buna bir çare bulamadım. Gökhan arkadaşımız bir malzeme kullanmıştı bu olay için ama şimdi hatırlamıyorum. Kendisi gelince net bilgi verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdemir29

Merhabalar,
    Foruma yeni katıldım, biz de 5 Ocak ta 110 luk sahra grisi Tepee aldık, araçtan memnunuz, henüz 740 Km yol yapabildik, öğretmen olduğum için ancak hafta sonları kullanabiliyorum, forumdaki yazıları okudum ve tam benim aradığım yer dedim. İstanbul Yenibosna'dan tekrar selamlar...

Lütfü hocam merhabalar,aracınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

bende İstanbul Leventteyim aramıza hoşgeldin.
  • ya özellikle şu yağışlı dönemlerde çok sıkıntı oluyor arka tekerleklerden sürekli pis su sıçratıyor arka cama bagaj kapağının tutulcak tarafı kalmıyor,allah rızası için bildiğiniz bir aksesuarcı var mı elinde tepee tozluğu olan istanbulda servislerde de yok olsada pahalı olur zaten...
  • Henüz tepee için yan sanayi çamurlukların satıldığını duymadım. Servistekilerde ciddi oranda pahalı.
    Herhangi bir aksesuarcıya giderek ellerinde bulunan çamurluklardan araca uyan olursa almanız iyi olacaktır. Ben bakmıştım bu ucuz çamurluklara, gayet basit yumuşak bir plastikten yapılmıştı. Araçta denemeye gerek bile duymadım. Çünkü dayanıksız olacağını düşündüm.
  • arkadaşar ilk önce yukarıdaki soruya cevap vereyim.partner tepeeler için yansanayi tozluk yada paçalık war.bursa şançelik peugeottan isteyebilirsiniz.maliyeti 25tl. ben dün aracıma taktırdım.
    şimdi eskiden derdimi paylaştığım konuya gelince.aracımın sağ ön tarafından gelen küt küt ses için çözümü bulduk.AMORTİSÖY YAYI MESNEDİ diye bir parça arızalıymış ve siparişini verdiler garantiden değişecek.usta bu sorunu yapan parça bu dedi.muhtemelen sorunum çözüldü.forumda bir çok arkadaşın böyle sorunu olduğunu gördüm.bilgilerinize.
    HEEE BİRDE UNUTMADAN SÖYLEYEYİM.BURSADA SERVİSE GİDECEKSENİZ KESİNLİKLE NİLKARA GİDİN.ÇÜNKÜ ŞANÇELİK BENİM BU ARIZAMI BULAMADI VE BEN ARACIMI LİFTTEN İNDİRİP NİLKARA GÖTÜRDÜM DİYEBİLİRİM.DAHA GÜLERYÜZLÜ BİR HIZMET WAR İNANIN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasheer

arkadaşar ilk önce yukarıdaki soruya cevap vereyim.partner tepeeler için yansanayi tozluk yada paçalık war.bursa şançelik peugeottan isteyebilirsiniz.maliyeti 25tl. ben dün aracıma taktırdım.
    şimdi eskiden derdimi paylaştığım konuya gelince.aracımın sağ ön tarafından gelen küt küt ses için çözümü bulduk.AMORTİSÖY YAYI MESNEDİ diye bir parça arızalıymış ve siparişini verdiler garantiden değişecek.usta bu sorunu yapan parça bu dedi.muhtemelen sorunum çözüldü.forumda bir çok arkadaşın böyle sorunu olduğunu gördüm.bilgilerinize.
    HEEE BİRDE UNUTMADAN SÖYLEYEYİM.BURSADA SERVİSE GİDECEKSENİZ KESİNLİKLE NİLKARA GİDİN.ÇÜNKÜ ŞANÇELİK BENİM BU ARIZAMI BULAMADI VE BEN ARACIMI LİFTTEN İNDİRİP NİLKARA GÖTÜRDÜM DİYEBİLİRİM.DAHA GÜLERYÜZLÜ BİR HIZMET WAR İNANIN...

şançelikte peugeot partner tepee için orjinal paçalıkmı 25lira? 4 tanesi 25 liraysa baya ucuzmuş.

• quote:

partner tepeeler için yansanayi tozluk yada paçalık war.bursa şançelik peugeottan isteyebilirsiniz.maliyeti 25tl. ben dün aracıma taktırdım.

Yan sanayi diyor arkadaş Kerem. Hemen heyecan yapma.
  • quote:

quote:

partner tepeeler için yansanayi tozluk yada paçalık war.bursa şançelik peugeottan isteyebilirsiniz.maliyeti 25tl. ben dün aracıma taktırdım.

Yan sanayi diyor arkadaş Kerem. Hemen heyecan yapma.

Bursa şançeliki okuyunca heyecan oldu abi, nede olsa yetkili servis ya
  • Yurdum insanı. Güleriz ağlanacak halimize.

• arkadaşlar aracımda yan basamaklar olduğu için sadece arkalara taktırdım.çifti 25tl.sanırım biraz eksik bilgi werdim kusura bakmayın...
  • quote:

arkadaşlar aracımda yan basamaklar olduğu için sadece arkalara taktırdım.çifti 25tl.sanırım biraz eksik bilgi werdim kusura bakmayın...

GAYET UYGUNDA RESIMLERINIDE BEKLIYORUZ NASIL BIRŞEY?.

BEN 20TL VERDIM YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM ISE BENIMKIDE BUNLAR

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.