Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
714.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelıkle hayırlı ugurlu olsun çok dogru bi karar vermişsin pişman olucagını zannetmem aramıza hoş geldin burda pek kimse kalmadı senide tEPEE PREMİUM PACK topigimize bekleriz. emnıyet paketi derken esp li modelleri kastettin demi .

ALLAH KAZA BELA VERMESİN
    quote:

Orijinalden alıntı: 55ufuk55

arkadaşlar merhaba.. uzun süre forumu takip ettikten ve kararımı verip yaklaşık 3 ay bekledikten sonra bende Premium Pack Tepee me en sonunda kavuştum.. :) Emniyet paketli araç gelir umuduyla 3 aydır bekledim ama gelmeyince almak zorunda kaldık.. İki tane 110 luk Tepee miz var.. Bi tanesi Siyah (benim) diğeri Çelik Gri (abimin). Arabanın aksesuar işleri bitince de inşallah resimleri eklicem.. Bu arada ilk sayfadan beri yorumlarınızı takip ediyorum verdiğiniz bilgiler ışığında Partner Tepee almama vesile olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.. Daha önce Partner Adventure kullanıcısı olarak kesinlikle partner almam diyodum ama kullandıktan sonra anladımki bu aracın eskileriyle yakından uzaktan hiçbi alakası yokmuş.. Ama genede keşke Emniyet Paketli bulabilseydik..

• diğer topiğe atladım hocam uyardığın için saol..
  • RİCA EDERİM SİZ YENİ ARKADAŞLARI YÖNLENDİRMEK BİNEVİ GÖREVİMİZ. ARACININ RESİMLERİNİDE PAYLAŞMANI BEKLERİZ EN KISA ZAMANDA
    quote:

Orijinalden alıntı: 55ufuk55

diğer topiğe atladım hocam uyardığın için saol..
  • desenize pantium almak pisman oldugum kadar varmıs demekki.. satarken hic uyarmadilar sadece bir kac ozelik degisik deyip satılarr...
  • bari ile bizde sonunda Aslanımıza kavuştuk 75 bg olmasına yeni olmasına(motorun açılmamış) olmasına rağmen performansı çok güzel içeriye nerdeyse hiç motor sesi almıyor ama rüzgar sesi geliyor..Açıkçası bu araba babama hitap ediyor diyordum ama sürünce öle olmadığını anladım :)...Daha yeni tanıştık bakalım herşeyi sölicem size en kısa zamandada resimlerini ekliyeceğim..

Tepee almamızda yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler..Gerçektende haklıymıssınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: makusla06

bari ile bizde sonunda Aslanımıza kavuştuk 75 bg olmasına yeni olmasına(motorun açılmamış) olmasına rağmen performansı çok güzel içeriye nerdeyse hiç motor sesi almıyor ama rüzgar sesi geliyor..Açıkçası bu araba babama hitap ediyor diyordum ama sürünce öle olmadığını anladım :)...Daha yeni tanıştık bakalım herşeyi sölicem size en kısa zamandada resimlerini ekliyeceğim..

Tepee almamızda yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler..Gerçektende haklıymıssınız..

bahsi geçen durum işte bundan ibaret,ki siz 75 hp olanı kullanıyorsunuz ben 90 hp olanı bu aracın birde 110 hp olanı var artık gerisini siz hayal edin

bizim aracı köye giderken eniştemde kullandı bu araç eğer böyleyse 110 lukları nasıl acaba diye söylenip durdu,en çokta yokuş yukarı çıkarken sağa doğru yığılıp kalan araçları geçerken..

• bende bir kac saat once pentium 90 hp tepeemize kavustumm.. kulanmaktan buyuk keyif aldim.. aliminyum gri renkli aracimiz bir jep goruntusu ile cok guclu duruyor.. bende diyorum pentium pack olsa imis tadından yenmicekmis gorenler bayildi
  • Orijinalden alıntı: yusufum79

bende bir kac saat once pentium 90 hp tepeemize kavustumm.. kulanmaktan buyuk keyif aldim.. aliminyum gri renkli aracimiz bir jep goruntusu ile cok guclu duruyor.. bende diyorum pentium pack olsa imis tadından yenmicekmis gorenler bayildi
    [/qu

Allah kazasız belesız sürmek nasip eylesin..hayırlı olsun iyi günlerde kullan renk te çok güzel ayrıca resimlerini paylaşırsan seviniriz.

bu arada diğer konu başlığına gelirsen tüm arkadaşlar orada takılıyor..

tad konusuna gelince her birinin tadı inan daha farklı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufum79

bende bir kac saat once pentium 90 hp tepeemize kavustumm.. kulanmaktan buyuk keyif aldim.. aliminyum gri renkli aracimiz bir jep goruntusu ile cok guclu duruyor.. bende diyorum pentium pack olsa imis tadından yenmicekmis gorenler bayildi

şimdi farkettim pentium değil premium olacak
  • ya bende okuyorum diyorum Allahım PENTİUM ne??yeni versiyon mu çıktı diyorum az daha pejonun sitesine girip bakcaktım meraktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

ya bende okuyorum diyorum Allahım PENTİUM ne??yeni versiyon mu çıktı diyorum az daha pejonun sitesine girip bakcaktım meraktan

Özgür evet bende koptum farkedince dalgınlık işte
  • Selamlar, partner almaya niyetlendiğimizden beri bu topic i okuyorum, sayenizde paylaştığınız bilgilerden çok istifade ettim, ötv indiriminin son gününde siyah renkli bir premium pack aldık, henüz araç çok yeni, umarım zamanla birbirimize alışırız...
  • YÖNLENDİREEBİLDİYSEK YARDIMCI OLDUYSAK NE MUTLU BİZE SENDE BİNDİKÇE BİZE HAK VERİCEKSİN. KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER
    quote:

Orijinalden alıntı: fse80s

Selamlar, partner almaya niyetlendiğimizden beri bu topic i okuyorum, sayenizde paylaştığınız bilgilerden çok istifade ettim, ötv indiriminin son gününde siyah renkli bir premium pack aldık, henüz araç çok yeni, umarım zamanla birbirimize alışırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fse80s

Selamlar, partner almaya niyetlendiğimizden beri bu topic i okuyorum, sayenizde paylaştığınız bilgilerden çok istifade ettim, ötv indiriminin son gününde siyah renkli bir premium pack aldık, henüz araç çok yeni, umarım zamanla birbirimize alışırız...

bizde böyle başladık ve sonrası aracı aldık,ve gerisi geldi
    aracın beklentilerini karşılamasını umuyorum onyx siyah değilmi renktaş olduk yani..

bu süreçte pozitif anlamda yardımlarımız dokunduysa arkadaşlarım adına ne mutlu bize..

ASLANLARIN MEKANINA TEKRAR HOŞGELDİN.
  • arkadaşlar ben de foto paylaşmak istiyorum ama bir türlü yüklenmiyor 60kb e kadar düşürdüm ama yine de dosya büyük falan diyor
    şaştım kaldım yaaafff
  • iyi güzel hepiniz araç hakkında yorumlar yapmışsınızda hiç eksilerinden bahsetmemişsiniz....öncelikle torpitoda gece için aydınlatma yok...kapı iç döşemelerine kapıyı çekerken tırnagınız hemen çiziyor ve kötü görünüm oluyor sert değilde yumuşak plastikten olabilirdi....arka kapı perdeleri çok ses yapıyorr......birde ön takımdan sanki küt küt sesler geliyor gibi servise gittim ama norma 308 ve tepelerin ön takımları sert diyorlar o kadar...sınıfına göre kıyaslarsak kango-connect- doblo dan dah üstün ama caddy her zaman sağlam araç unutmayalaım
    bende de 110 lu siyah tepee var bunların dışında memnunum haaa birde arka süspansiyonlar güzel makas olmayı çok iyi
  • SAYIN TEPEE PREMİUM PACK niyetim berlingo veya tepee almak az önce berlingo için (110 hp ve metalik renk)35.000 fiat aldım.tepee nin 110 luğunu kısa zamanda alan oldumu acaba? aralarında donanım farkı varmı acaba?tavsiyeleniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Serhat çok iyi bir karar verdiğini düşünüyorum Allahım utandırmasın yoksa çok güzel bir araç ve görsellik anlamında ve fonksonelliği ile göz dolduruyor

her türlü modifiye ye çok uygun keyif alarak bineceğin bir araç olur inşallah biz öyle yapıyoruz.ben 24 bini devirdim şeytan kulağına taş gibi maşallah en ufak bir azızası dahi çıkmadı çok harika konfor ve performans olarakta çok tatminkar ve etkileyici kullandıkça sende göreceksin kazasız belasız kullanman dileklerimle..
    quote:

ilgi,alaka ve o değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlarım/abilerim..Evet Tepee oldu inşallah yarı yolda bırakmaz bizi :)işlerin yoğunluğundan dolayı geç cevap atabildim kusuruma bakmayın.Arabasızlık zor şeymiş onuda anladım :)Bugun butun gerekli şeyleri verdik babam çarşamba falan bineriz dio ama ben sabırsızlanıyorum :)Yarın işler uyun olursa jantını seçmeye gideceğim daha bir sürü işi var şimdiden kafamda hayırlısıyla gelsin kazasız belasız binemlimde hepsi olur zamanla..

Tekrar teşekkür ederim herşey için..

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

Vay vay bayağı güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: erceylan

SAYIN TEPEE PREMİUM PACK niyetim berlingo veya tepee almak az önce berlingo için (110 hp ve metalik renk)35.000 fiat aldım.tepee nin 110 luğunu kısa zamanda alan oldumu acaba? aralarında donanım farkı varmı acaba?tavsiyeleniz nedir?

TEPEE PREMİUM PACK (Gökhan) kardeş memleketine gitti.Allah yolunu açık etsin...

ben 110 HP tepee premium pack aldım 35.000 civarına.
    Bayiye görüşme amaçlı gittiğimde bu arabayı bana tanıtın falan demiştim zaten almayı düşünüyodum ikna edip daha erken aldırttılar bana iyikide öyle yapmışlar çünkü o gün indirimin son günüydü.
    Zaten biliyorsunuzki şu an aracın çıplak fiyatı 37.483 TL ben herşey dahil 35.000 civarına almıştım.
    Araçta fiyata dahil opsiyonel özellikler :metalik boya-metal karter koruyucu-Güvenlik cam filmi (harika)-Plaka masrafı-tavan barları-park sensörü-araç içi tavan barları

Siparişi verdikten 1 hafta sonra araba elinizde olur dediler ama bana 2-3 hafta sonra teslim edildi.
    Tavsiyem imkanınız varsa 110 HP PARTNER TEPEE alın.Ama yok 2.5-3 milyar daha veremem diyorsanız berlingoda işinizi görür.Azda olsa Partner Tepee berlingodan daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redmilk

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Serhat çok iyi bir karar verdiğini düşünüyorum Allahım utandırmasın yoksa çok güzel bir araç ve görsellik anlamında ve fonksonelliği ile göz dolduruyor

her türlü modifiye ye çok uygun keyif alarak bineceğin bir araç olur inşallah biz öyle yapıyoruz.ben 24 bini devirdim şeytan kulağına taş gibi maşallah en ufak bir azızası dahi çıkmadı çok harika konfor ve performans olarakta çok tatminkar ve etkileyici kullandıkça sende göreceksin kazasız belasız kullanman dileklerimle..
    quote:

ilgi,alaka ve o değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlarım/abilerim..Evet Tepee oldu inşallah yarı yolda bırakmaz bizi :)işlerin yoğunluğundan dolayı geç cevap atabildim kusuruma bakmayın.Arabasızlık zor şeymiş onuda anladım :)Bugun butun gerekli şeyleri verdik babam çarşamba falan bineriz dio ama ben sabırsızlanıyorum :)Yarın işler uyun olursa jantını seçmeye gideceğim daha bir sürü işi var şimdiden kafamda hayırlısıyla gelsin kazasız belasız binemlimde hepsi olur zamanla..

Tekrar teşekkür ederim herşey için..

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

Vay vay bayağı güzel..

vay Mehmet abim gelmiş..

abi sağolasın iyi dileklerin için beğendiğine sevindim.

içimizde hep bir avrupalı tepee besledik ve onun gibi olsun istedik kimisi hoş buldu kimisi beğenmedi ama bana sorarsan güzel oldu..

her zaman uğra bekleriz..

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.