Şimdi Ara

Peugeot Partner Kulübü (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
2
Favori
128.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamlar 2013 dizel turbo aracimin motor hata lambasi yandi.Elektrikciye goturdum lambayi sondurdu turbo gitmis dedi.Tatile gidecegim yaptiracak cok zamanim yok Uzuzn yolda sorun olmaz git dedi ama icime sinmedi bu konuda ne onerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar 2005 model 2.0 model kullanmaktayım daha önce petlas lastik aldım ama memnun kalmadım 1 yıl bitti atlama olmaa başladı 4 lastiğide değiştirmek istiyorum ne önerebilirsiniz?
  • muratcolak55 kullanıcısına yanıt
    dostum selam sistem tahminen aynı işliyordur bende filtre tıkandığında arıza ışıyanıyor uzun süre ışık anık kaldığında araç direk çekişen düşüp gaz yemiyor sollama vs yaparken sıkıntı yaşatıyor bence tam çözüm bulmadan yola çıkma derim sorun tuurbo olduğundan en kısa sürede ışık gene yanacaktır tahminen.
  • Selam.2004 model camli 1.5 dci motor partner alma niyetimiz var.Bu araci kullanan bilen biri yardimci olursa sevinirim.Kronik bir problemi,ariza veren pahali parcasi vs varmidir ?
  • 2014 peugeot partner araç için triger değiştiren oldumu hiç ?
  • Arkadaşlar merhaba,

2003 model 1.6 XT peugeot partner almak üzereyim...
    Paket ismini tam bilmiyorum ama üst kısmı sunrooflu olan model..
    Bu aracın kronik sorunu var mıdır? Parça fiyatları çok mu pahalıdır?
    Aracın motoru için elektronik kontrol motor dendi, bu motor herhangi bir problem çıkarır mı?

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim...
  • Merhabalar

Bu araci almayi dusunuyorum. Partner 2005 2.0hdi. Arac sizce sonradan mi acilmistir. Sahibi orjinal oldugunu iddia ediyor. Bu sekilde fabrika cikisli partner olur mu sizce?

• 2004 model Peugeot partner 1.4 Xr nasil bir araba. Yakit tüketimi, hız ve yedek parça fiyatları nasıl bana bilgi verir misiniz ?

• Selamün aleyküm formdaşlar Peugeot partner kapalı kasa arıyorum formda satan arkadaşlar varmı! Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.