Şimdi Ara

Peugeot Partner Kulübü (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
2
Favori
128.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unbreakabl

biraz geç oldu ama resim çekebildim
    sustalı anahtarlık 23 tl
    önce bi anahtarcıda yeni anahtarın ucunu açtırıyoruz 5 tl

sonrası resimlerde sıralı şekilde çipe dikkat edin yeni kumanda kabına mutlaka aktarın resimlerde işaretli çip yeni kumanda kabına dik pozisyonda koyun zaten yeri var arkasınada bi kürdan sıkıştırınki oynamasın (2 ve 3 nolu resimler)

önemli not:
    anahtarın ucunu yaptırdıktan sonra kontak ve depo kapağı için deneyin benimki kontağı açıyo ama depo kapağını açmadı muhtemelen taşlamayı eksik yaptılar tekrar taşlatcam

Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

uygulama cok güzel olmus ellerinize saglık takip edenler icin cok iyi bilgilendirme oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanalp

arkadaşlar selam... 2003 partner 1.4 benzin-lpg hususi otomobil aracımla aranıza katılmış bulunuyorum....

ruhsat bilgilerine gelince noterde karışıklık yapılmış olabilir. mesela benimkini dizel diye yazmışlar tescil esnasında düzelttim, dosyasından kontrol edip düzelttiler.. sizin aracında kamyonet yazması şüpheli ise, aracın tescildeki dosyasında fabrika çıkış belgelerinde yazan bilgileri kontrol ettirin. kamyonet ile hususi oto arasında muazzam fark var, her yıl muayene, yüksek vergi, k belgesi, kar lastiği vs... vs... benim böyle dertlerim yok çok şükür, çünkü partnerim hususi oto..

lpg performansı nasıl memnun musunuz

• hocam ben öyle agresif ve hızlı araç kullanan biri değilim.. çok şükür arabanın gidişi çekişi performansı gayet güzel. hele yakıt beni şaşırttı. 140 km uzun yolda çok az yaktı. kaç litre olduğunu söylemiyorum .. nazar değmesin, maşallah..... ben memnunum.... tavsiye ederim...
  • Alçatmak isteyenlere,blow takmak isteyenlere yardım olunur itinayla :) Ayrıca aracımın resimlerdeki üzerindeki jant lastik satılık 475 tl son

Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_cakan -- 25 Ocak 2013; 11:29:33 >
  • arkadaslar partnerlerin polen filtresi nerde.. bilen varsa yerini gösteren resim koyabilir mi 2003 model... 1.4 benzin..

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_cakan

Alçatmak isteyenlere,blow takmak isteyenlere yardım olunur itinayla :) Ayrıca aracımın resimlerdeki üzerindeki jant lastik satılık 475 tl son

Peugeot Partner Kulübü

Peugeot Partner Kulübü

Farlar cok guzel olmus araca cok yakismis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• partner-131 P kullanıcısına yanıt
    banada lazım
    @partner-131
  • S.a arkadaslar herkese ıyı gunler partner tepee 1.6 2010 model hakkında bı sorum olacaktı bu arac ıcın herkes cok ıyı dıyor yalnız aklıma takılan bı husus var bu aracın vergisi cok mudur ? merak edıyorum
  • vedat_cayli V kullanıcısına yanıt
    abicim valla benım var bizde peugeot partner tepee bakıyoruz 2010 model abı bu araclar nasıldır ya herkes bırsey dıyor kafamız cok karıstı bırı 4 enjektorlu bunlar tanesı 1500 tl dıyor bırı motorunu yaptırman gerekır bır sure sonra dıyor memur adamız yanı bızı yorsun ıstemıyoruz sen ne dıyosun bu ısı yapan olarak
  • Benim bir sorum olacak 2005 peugeot partnerimiz var arabamizin yakit gostergesi bozuldu nedendir birde aracim cok yakiyor yardimmm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alaybey A kullanıcısına yanıt
    2001 partnerim var çıkma parça lazim yardımcı olabilicekler mesaj atsın istanbull
  • alaybey A kullanıcısına yanıt
    arkadaslar bu partnerden basim cok agridi nefret ediyorum desem yeridir bir ay oldu gaz 3000deviri gecmiyor servis habire parca degistiriyor sorun aynen devam yarin tekrar gidecem sogudum resmen ya bana allah rizasi icin biri yardim etsin nolur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senol2828

arkadaslar bu partnerden basim cok agridi nefret ediyorum desem yeridir bir ay oldu gaz 3000deviri gecmiyor servis habire parca degistiriyor sorun aynen devam yarin tekrar gidecem sogudum resmen ya bana allah rizasi icin biri yardim etsin nolur

3.000 devire kadar nasıl davranıyor geçmeme eğlimi nasıl biraz açıklama yapın.
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt
    normal calışıyor boşdada aynı yururkende gaza ıstedıgın kadar bas 2800 max3000 oluyor yokuşa 5ile dalsam tepeyı ıkıyle asıyorum gıtmıyor araba duzdede aynı vıtes gecışı normal ama dedıgım gıbı max3000 devırı asla gecmıyor anlamadım servıs şaşırıp kaldı yanı moralım cok bozuk
  • BIRINCI VITESTEN IKINCI VITESE GECMEK ICIN GAZA BASIYORUM MOTOR DEVRI 2800 E GELDIGINDE YIGILIP KALIYOR MECBUR ORDAN IKIYE GECIRIYORUM TABI KENDINI ZORLA TOPLUYOR İŞKENCE OLDU YA NASIP YAPACAM BILMIYORUM VALFI BAKTILAR SAGLAM EGR YI SOKUP TEMIZLEDILER GENE YOK BILGISAYARDA HATALARI SILIYORLAR SOKETI(BILGISAYAR) CIKARINCA ARABA GENE ESKI TAS ESKI HAMAM
  • senol2828 S kullanıcısına yanıt
    Bnim bildiğim 3.000devir motorun güvenlik sınırı hani motor arıza ışığı filan yakmadan bu sınırlamayı yapmaması lazım turbo basınç sensöründen şüphe ettim ama ışık yakmıyorsa partner olmasa vale modu gibi bir şey diyeceğim
  • EGR ARIZA DIYE BIŞEY GOSTERDI ONCE BILGISAYAR NEYSE ONU COZDULER HATA SILINDI ARAC DUZELDI SONRA BI TUR ATIP DENEYELIM DEDI USTA GITTIK GELDIK HERSEY NORMAL DI STOP ETTI TAMAM DEDI BEND CALIŞTIRDIM AYNI AYNI AYNI ARABAYI DENIZE SURESIM GELDI O AN
  • 2005 Peugeot 1.9 partnerımız var bende kulüptenim :)
  • Merhaba arkadaşlar benim peugeot partner 2007 model aracim var arabayla gezerken muzik dinliyordum birden ses gitti twyp icinde cd kaldi ne yapmaliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.