Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (603. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.301.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. 508 kullanıcıarı whatsapp grubu var mı?
  • Merhabalar DH ailesinin 508 sever değerli mensupları, iyi bayramlar dilerim...
    Umarım doğru yere mesaj yazıyorumdur.

Sanırım 508 sw alacağım bitane buldum sizce nasil bu versiyon model ve şanzıman kararsızlık içindeyim

2011 model 508 sw 1.6 e.hdi active 112 hp 40.000 km otomatik

Yil olmuş 2019 deneyimler bi hayli iyidir sizce 80 bin tl ye alınırmı bu arac satıcının söylediğine gore orjinal temiz bir araç.
    Ne dersiniz 2 seçeneğim 2012 otomatik civic arada kaldım hangisi cep dostu olur beni üzmez sizce
    Sevgiler saygılar esen kalın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uguraydemir1989 U kullanıcısına yanıt
    508'i arkadaşlar yorumlar ama 2012 Civic'e çok para 80. 2015'ini bi kaç hafta önce 87500'e sattım

508 keyifli araba. Bence 508’i tercih edin.

Her iki araci firsatiniz varsafazla ara vermeden test edin, aradaki farki anlayip rahatlikla 508 i tercih edeceksinizdir zaten.

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    508 de israrciyim fakat 2 el piyasası yok diyen çok daha çıkamadım işin içinden honda kardeşimde var az çok biliyoruz ama sürekli caydırma havasındalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    508 almanızı tavsiye ederim, hem fiyatı uygun hem de rakibi passatta göre daha donanımlı.
    Kalite olarak da hiç bir fark yok.
    Ben 1,5 sene 508 GT kullandım. Hem performans hem kalite hem donanım olarak off diyorum.
    Hala bile 508’in donanım ve performansını arıyorum

• Merhaba.

Konuyu mesajların yarısına kadar okudum, okumaya da devam edeceğim. Araç sahiplerinin yorumlarının çok faydalı olduğunu belirtmek isterim. Ancak 508 sahiplerinden aşağıda belirttiğim aklıma takılan soruları yanıtlamalarını istiyorum.

508 1.6 e-HDI Start&Stop Allure Auto6R 2013 model düşünüyorum.

1-508 hakkında olumsuz olarak gördüğüm tek şey yarı otomatik vitesi oldu. Bazı kullanıcılar vites geçişlerinin yavaş olduğu ve öne doğru yığılma olduğunu söylüyor. Bu sorun sadece 508 de mi var yoksa tüm yarı otomatik araçlarda var mı?
    2-Kıyaslama yapanlar tam otomatik vitesli araçlarla mı kıyaslıyor yoksa yarı otomatik vitesli araçlarla mı?
    3-Araçtan performans beklemeyen sadece aile arabası arayanlar için 508'in bu yarı otomatik vitesi yine de mutsuz edecek düzeyde mi?

Vakit ayıranlara teşekkür ederim.
  • alpilim A kullanıcısına yanıt
    Opel ve Peugeot yarı otomatik tecrübem var, Peugeot Opelin çok daha önünde diyebilirim.
    Tam bir aile arabası, 2 çocuk koltuğu ile gayet mutluyum.

Allure tercihi doğru seçim olur. Eski kasa Active kullanıyordum, yeni kasa Access aldım.
    şimdiki aklım olsa eski kasa Allure tercih ederdim, konfor çok fark ediyor ve insan kolay alışıyor :)
  • alpilim A kullanıcısına yanıt
    kiyaslayanlar tam otomatik ve cift kavramalilarla mukayese ediyor.tek kavrama yari otomatikler arasinda turunun en iyilerindendir auto6r'lar.sonra alisinca kendince bi tepkili ve gercekci bi kullanim hissiyati var auto6 'in.eger manuelden gecerseniz hic sikinti cekmeden adapte olacaginizi dusunuyorum.

• Şu anda Opel Vectra Tam Otomatik var onu satıp 508 için karar vermiştim sizin de bu açıklamalarınızdan sonra kararım kesinleşti.
    Allah izin verirse Allure ve en az 2013 model almaya karar verdim.

Teşekkürler.
  • Merhabalar. 2012 Model 508 Allure 1.6 e-Hdi aracım var. Üzerinde RT6 Multimedya sistemi var ve 2.86 sürümü yüklü. Güncel Türkiye haritası arıyorum fakat ne yabancı forumlarda ne de Türk sitelerinde bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşımız var mıdır acaba?
  • forumda 2017 hariası var. bende de o yüklü daha güncel varsa çok iyi olur.
  • free33 kullanıcısına yanıt
    Konuyu paylaşmanız mümkün mü? Bulamıyorum maalesef.
  • bu konuda biraz geride tekrar paylaşıldı. myzade galiba paylaşan arkadaşın niki...
  • 596.sayfada tekrar paylaşılmış.
  • Aracımda son birkaç gündür durduktan sonra fan çalışması gözlemlemeye başladım ve doğrudan yetkili servise gittim. İlk başta serviste karşılayan kişi fanın araç durduktan sonra çalışması normaldir falan dedi ama yıllardır kullandığım araç, ilk kez karşılaşıyorum, var bir problem dedim. Neyse, içeriye aldılar ve EGR valfi çıkış kısmında boru bağlantı yerinden su sızıyor dediler. EGR tarafında borunun bağlandığı metal çıkış deforme olmuş ve kenarında da küçük bir kırık oluşmuş. Geçici olarak silikonlayıp çözüm üretiriz ama değişmesi gerekir dediler. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Maliyeti 3.200TL civarında olacak gibi.
  • Merhaba arkadaşlar
    2013 jetta highline tsi dsg satıp 2016 508 allure eat6 almayı planlıyorum.
    Konfor ve yakıt olarak yüzüm güler mi sizce? 508 problemli bir araç mıdır tavsiye eder misiniz?

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    jetta'dan sonra dsg problemsiz passat'a geçmiş olacaksınız bir nevi...
  • 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.