Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
137
Favori
1.295.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aracımda uzun süredir start stop çalışmıyordu. bi kaç gün önce start stop devreye girdi, ayağımı frenden çekince marş basmadı ve aracı manuel çalıştırmak zorunda kaldım. akünün zayıfladığını bildiğim için ondan şüphelenip dün aküyü değiştirdim fakat değişen bişey olmadı. araba stop ediyor ama tekrar çalışmıyor.. pazartesi servise gidicem fakat konu hakkında fikri olan varsa memnun olurum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odzi -- 26 Nisan 2019; 17:22:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 yada 2012 112 hp 508 ile 2013 ve üzeri 115hp 508 arasinda performans ve yakıt olarak fark var mı acill cevaplarsanız sevinirim
    ACİLLL

• Atmca A kullanıcısına yanıt
    Çok fazla fark olacağını sanmıyorum.

• merhaba arkadaşlar. 2012 active 508 için start stop için akü tavsiyesi alabilirmiyim. Benim aracın aküsü sıkıntı çıkarmaya başladı. Teşekkürler.
  • Selcuk60 S kullanıcısına yanıt
    varta kullanıyorum ve bir sorun da görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

varta kullanıyorum ve bir sorun da görmedim.
    Teşekkürler. Bende Varta 12V 70Ah E39 verdim siparişi.
  • Herkese merhaba 2013 model 508 Allure donanimla bende araniza katiliyorum simdilik tek sikintim turbo hortumu cevresinde kilcal nemlenme var servis damlatmiyor daha kullanin performansdada sorun yok henuz dedi iyi niyetli bir yaklasimla guvenimi kazandi ... Bakim fiyatlarinda da yuzde 30 indirim ile tum sivi bakimlari 600 tl civari uygun gibi geldi iyi forumlar

• Bir arkadaşım 2016 model Active 508 aldı. Lastikleri değiştirmiş. Lastik basınç ayarları bunda nasıl sıfırlanıyor diye sordu. Bilen var mı?
  • Arkadaşlar merhaba

Bir sorum olacak;

Dün aracımla trafikte iken sağa yanaşıp cep telefonumdan 2 dakikalık bir işlem yapmak istedim ve aracım eco modda stop ederken ( araç N’de)telefonumla işim bittikten sonra A’ya geçirmek istedim ama geçmedi tekrar boşa aldım daha sonra bir daha ileri için A’ya aldım yine geçmedi.
    En sonunda aracı stop ettim ve tekrar çalıştırdım sonra düzeldi yaklaşık 1 haftadırda sorun yok.
    İlk arızayı verdikten hemen sonra da daha önce yapmayan bir ses duymuştum N’den A’ya alırken pedalda hisssettiğim tık diye bir ses gelmeye başladı.

Şu an hiç bir sorun yok ama bu arıza ileride bişeylerin habercisi olabilir mi sizce?

Yaşayan var ise beni aydınlatabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Antalya da yasiyorum. Dun epey sicakti ,klimadan cok memnun kaldim.gunes altinda kalan ve ic sicakligi epey artmis araci cok hizli ve siddetli soguttu, 20 derece otomatik modda. Kisin isitmasida hizli ve guzeldi. Daha onceki araclarim 407, civic fb7, 308 idi.bunlarin hepsinden daha guzel bi iklimlendirme sistemi var 508'de. Araci almadan once sogutma sistemi zayif vs diye yorumlar okumustum. Cekincelerim vardi bu noktada. Ama tam tersi cikti bu konu bana gore.

• zafer1910 Z kullanıcısına yanıt
    6 yıllık 508 kullanıcısıyım. Bu durum 3-4 yıl önce benim de başıma 1 defa geldi. Sonra bir daha hiç olmadı.
  • Merhaba şuan sizde 2011 veya 2012 kasa 65 bin lira verilir mi ? 160 binde 4 bin hasar kaydı var 3 parça yanda boyası var.E-hdi motor access paket.
  • rtal kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumunuz için ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewoasty

Merhaba şuan sizde 2011 veya 2012 kasa 65 bin lira verilir mi ? 160 binde 4 bin hasar kaydı var 3 parça yanda boyası var.E-hdi motor access paket.
    benim 2012 navigasyonsuz active modelini, beyaz, 92.000'de değişensiz, 1 parça boyalı aracı 80.000'e vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtal -- 22 Mayıs 2019; 10:55:15 >
  • Arkadaşlar 508 aracımda kontak kapatıldıktan sonra tekrar çalıştırıldığında usb deki parça kaldığı yerden değil 1.şarkıdan başlıyor. Bu konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer1910

Arkadaşlar merhaba

Bir sorum olacak;

Dün aracımla trafikte iken sağa yanaşıp cep telefonumdan 2 dakikalık bir işlem yapmak istedim ve aracım eco modda stop ederken ( araç N’de)telefonumla işim bittikten sonra A’ya geçirmek istedim ama geçmedi tekrar boşa aldım daha sonra bir daha ileri için A’ya aldım yine geçmedi.
    En sonunda aracı stop ettim ve tekrar çalıştırdım sonra düzeldi yaklaşık 1 haftadırda sorun yok.
    İlk arızayı verdikten hemen sonra da daha önce yapmayan bir ses duymuştum N’den A’ya alırken pedalda hisssettiğim tık diye bir ses gelmeye başladı.

Şu an hiç bir sorun yok ama bu arıza ileride bişeylerin habercisi olabilir mi sizce?

Yaşayan var ise beni aydınlatabilir mi ?
    Selamlar;

Auto6r dahilinde bu sanzumanı yaklaşık 8 yıldır kullanmaktayım . Pedalda duydugunuz ses aksiyoner denilen parçadan geliyor bazan sop start vey ahareket anında anlık yeri değiştiremeyince bu sesleri duyabiliyorsunuz.

Aksiyoner kolay bozulan bir parça değil alttan bir darbe almadıkça bozulmuyor . Zoraki değişimlerde bu tık bazen geliyor korkulacak bir durum yok diyebilirim keyifli sürüşler
  • zafer1910 Z kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

Auto6r dahilinde bu sanzumanı yaklaşık 8 yıldır kullanmaktayım . Pedalda duydugunuz ses aksiyoner denilen parçadan geliyor bazan sop start vey ahareket anında anlık yeri değiştiremeyince bu sesleri duyabiliyorsunuz.

Aksiyoner kolay bozulan bir parça değil alttan bir darbe almadıkça bozulmuyor . Zoraki değişimlerde bu tık bazen geliyor korkulacak bir durum yok diyebilirim keyifli sürüşler
  • 2016 Pejo 508 HDI eat6 otomatik şanzımanda sabah ilk çalıştırmada 1 den 2 ye geçerken tak diye bir ses geliyor bu pedalda da hissediliyor. Servis sıkıntı yok diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: artismimar

Adresimiz mira308sw.altervista.org/en/
    1- RT6_MiraScripts dosyasini indirip fat32 formatinda usb diske klasörsüz olarak dosyalari aktarin
    2- Hazirlamis oldugunuz usb diski araciniza takip bekleyin. Versiyon güncellemedeki gibi motor çalışır vaziyette olacak.
    3- Karşımıza soru ekranı gelir 3-5 saniye sonra
    4- ilk sorumuz " Run Agenda- dat" diye soracak hayır diyip devam edelim.
    5- ikinci soru "Run Configflag" Evet diyerek alt menüye girin trip yazısını görene kadar hayır diyoruz trip gelince evet diyip trip bölümünü açıyoruz ve değeri 1 olarak değiştiriyoruz. Değiştirdikten sonra geri kalan sorularada hayır diyip bekliyoruz. System reboot diye sorduğunda evet diyip bekliyoruz. Yeniden açılınca silecek kolundaki butona bastığınızda anlık bilgiler rt6 da gözükecektir.

Gelelim temalara;

Flashı tekrar takıp Enable premium harmony sorusu gelene kadar hayır diyoruz. enable premium gelince evet diyip alt menüye giriyoruz burada 4 tema var 2 si kalasik kullanılan ikisi kapalı olan. değeri 1 olanları geçip 2 olanları 1 olarak değiştiriyoruz. tekrar system reboot ettiğimizde temalarda aktifleşecek.

Hayırlı olsun.

Not: Bilmediğiniz birimlerin değerleriyle oynamayın, ayarları karışıtırırsanız mesuliyet kabul etmem. :)

Fotoğraflar benim araca ait...

Akü konusuna gelince 508 de sorun yokta C5 start stop dediğiniz gibi çalışmamaya başlamıştı yaz başında. 6 ay şehir içi kullanmıştım sürekli. 1000 km uzun yol yaptım 1 günde düzeldi. Şuan için bir problem yok sürekli çalışıyor fakat son bakımında servis akü biraz zayıflamış dedi. Araç 2012 model 55000 de.
    Picasso sahibi olarak aracımda rt6 ekran var. Tek eksikliği geri görüş kamerasının olmaması. Bununla ilgili araştırma yaparken buraya geldim.
    Bu geri görüş kamerasını açma ile ilgili bir gelişme var mı?

Ekteki fotoda görüleceği gibi avr db:0 yazan yer mirascript yazılımı ile avr db:1 konumuna getirilirse geri görüşün açılacağını düşünüyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=5Fn7-E4KGc0&feature=youtu.be video da görüleceği üzere aktif hale getirenler var. Hatta Türkiye'den biri yardım istemiş yorumlarda yer alıyor.

Yalnız emin olamadığım konu geri görüş kamerasından gelen av kablosunu bağlamak için ekranda yer var mı?

Konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum.

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    adamlar yapmış bizde de ancak "o ekranı söküp yerine android takılacak" çözümü getiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.