Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna benzer binilseydi benim başıma bir hafta önce geldi eşime araç kullanmayı öğretirken hidrolik direksiyon arıza uyarısı verdi aracı stop ettirip tekrar çalıştırdım 200 metre gittikten sonra uyarı sona erdi birdahada böyle bir uyarı vermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracımda da geçenlerde arka sis lambası arızası verdi ve servis ışığı yandı. Sol arka sis lambasının soketinde temassızlık oluşmuş, temizleyip takınca düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar,
    2012 508 allure de, head up çalışmaz oldu. servisi aradığımda, kullanım kılavuzunda belrtilenden farklı bir öneri yapmadılar. sıkışmıştır, değişimi gerekir dediler. servise gitmeye ayağım çekmiyor. head up ile ilgili tecrübe yaşayan oldumu, yardımcı olursanız çok sevineceğim.
  • Pandemic kullanıcısına yanıt
    Ortadaki ekranda ne arızası olduğu yazmadımı?
    Servise gittiğinizde bilgisayara bağlatıp baktırın.
    O arıza kaydı beyine işlenmiştir.
    Baksınlar nedir diye.
    Önemli bişey olabilir yada dönüşebilir.
    İhmale gelmez ;)

• turgutmüh T kullanıcısına yanıt
    Bu head up meselesi aşağı yukarı herkesin başına gelmiştir heralde.
    Çok yazan oldu açılmıyor arada sırada kapanıyor diye ama kimse sorunu çözüp ne olduğunu burada paylaşmadı.
    Sanırım mekanik bir sorun değil zira öyle olsa tamamen devre dışı kalır. Öyle olmuyor kimsede. Bir iki kere dürtünce falan düzeliyor. Arıza ışığı uyarı falanda yok kimsede.
    Format yazılım v.s. olabilir.
    Ya da güç sağlayan tesisat titreşimden bir süre sonra temazsızlık falan yapıyor olabilir.

Ben arabamı satmadan önce 2-3 kez açılmama yaşadım yandaki gözdeki kumanda düğmelerine basınca açıldı.
    Servise bakalım bi ara falan derken o arada satıldı araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaserhan -- 4 Eylül 2016; 8:50:41 >
  • Merhabalar;
    Su ilanla ilgili fikrinizi alabilir miyiz ?otomatigi nasildir ? Cok sarsma yapar mi ? Sorun cikarir.mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-orjinal-hatasiz-boyasiz-2014-tmz-trafige-cikisli-peugeot-508-331896827/detay

• Arkadaşlar; 1.6 thp otomatik gercek hayat sehir ici sehir disi yakit tuketimi hakkinda bilgi verir misiniz?

İnternette e-hdi motor hakkinda cokca bilgi mevcut ama thp motor hakkinda kullanici verilerini pek bulamadim.

Yakıtı uzer mi? Lpg uyumu var mi? Performansi nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci541 -- 4 Eylül 2016; 16:10:23 >
  • Teşekkür ederim yardımlarınız için, arabayı test ettim ve takacak bir durum olmadığına karar verdim manuel degisimde de ayni sey oluyor zaten. Benim icin hicbir problem olmaz fakat araç motor sesini iceri cok alıyor gibi geldi, ona takıldım asıl

• turgutmüh T kullanıcısına yanıt
    Valla çözerseniz bize de haber verin ben çözemedim değişecek dediler serviste, bilgisayarla açtırıyosun 1 ay sonra tekrar kapanıyor işin ilginç tarafı hiçbir arıza gostergesi de yanmayıp devamlı serviste açtırabiliyosun çok saçma bir durum tamamen arızalı olsa hiç açılmaması lazım.
  • erci541 E kullanıcısına yanıt
    forumun geride kalan sayfalarında thp ile ilgili bir takım veriler var ama net şekilde sizin sorularınızı yanıtlarmı bilmem özellikle bu motoru ve şanzumanı Bmw ile ortak üretildiği dolayısı ile heyecan verici bir motor olduğunu okumuştum. Dahasında ise tüp takılabiliyor hatta Sahib....den.com da satılık olarak bir iki tane var yakıt konusunda net bişey söylemem doğru olmaz ama bit ata sözü derki "Atı besleyen yemine katlanır"
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme tahtasi

Merhabalar;
    Su ilanla ilgili fikrinizi alabilir miyiz ?otomatigi nasildir ? Cok sarsma yapar mi ? Sorun cikarir.mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-orjinal-hatasiz-boyasiz-2014-tmz-trafige-cikisli-peugeot-508-331896827/detay

Fikir belirtecek yok mu ?

• merhaba, iyi haftalar

gecenlerde 508 ime katlanir ayna ve perde yaptirmistim, bir arkadas perdeleri merak etmisti, ancak fotograf cekip gonderebiliyorum.

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <==

• quote:

quote:

Merhabalar;

Merhaba,

arac access versiyon, birkac eksikligi olabilir, ben de makyajli kasa access var ve bana gore en onemli eksiklik katlanir ayna olmamasiydi, uzun ugraslar sonucunda yaptirabilmistim. tabi siz bilirsiniz o halde.

ikinci olarak access eski kasalarda ekran yoktu, sonradan yaptirmis yani orjinal degil buyuk ihtimalle.

ucuncu olarak benim arabamda etg6 sanziman var auto6r nin biraz iyilestirilmis hali, cogu kisi yigilma var diyor ama araci tanimaya baslayinca deviri cok dogru ayarlarsaniz hissetmiyorsunuz.
    bu hafta 800 km yol yaptim performansli kullandigim zamanlar oldu yarim depo kadar mazot yakti.

start&stop olayinda diger arkadaslarin dusuncesini bilmem ama cok muhtesem calisiyor, yalniz aku tarafinda cok kullaniyor gibi.
    hill holder a alisamadim ya da ben tam beceremiyorum bazen devreye girmiyor diye dusunuyorum. benim beceriksizligim de olabilir tabi.

simdi yeni bir araba alsam alacagim araba gene bu olur onu da pesinen soyleyeyim.

ama eat6 icin muhtesem diyorlar auto6r ve etg6 ya gore o da tam otomatik zaten.

son zamanlardaki fiyatlari bilmiyorum ama bana biraz fiyat pahali geldi onu da parantez icinde soyleyeyim

• merhabalar,

gunun arka arkaya 3. mesajini atarak devam ediyorum,

aracim bildiginiz gibi makyajli kasa access versiyon.
    aracin kendine ait smeg ekrani var orjinalinde, lakin navigasyon yok.
    gecen hafta baykaralar ile telefonda konustum, 1800 liraya geri gorus kamerasi ile birlikte takiyorlarmis, ama biraz kurcaladigimda smeg e navigasyon degil oem bir cihaz takiyorlarmis.
    pek sicak bakmiyorum bu duruma, sizlerin yorumlari nelerdir.
    ya da piyasada orjinal smeg e navigasyon eklenebilecek yerler var midir?
    sanirim yuklenememe sebebi aracta gps anteni olmamasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulersem

quote:

quote:

Merhabalar;

Merhaba,

arac access versiyon, birkac eksikligi olabilir, ben de makyajli kasa access var ve bana gore en onemli eksiklik katlanir ayna olmamasiydi, uzun ugraslar sonucunda yaptirabilmistim. tabi siz bilirsiniz o halde.

ikinci olarak access eski kasalarda ekran yoktu, sonradan yaptirmis yani orjinal degil buyuk ihtimalle.

ucuncu olarak benim arabamda etg6 sanziman var auto6r nin biraz iyilestirilmis hali, cogu kisi yigilma var diyor ama araci tanimaya baslayinca deviri cok dogru ayarlarsaniz hissetmiyorsunuz.
    bu hafta 800 km yol yaptim performansli kullandigim zamanlar oldu yarim depo kadar mazot yakti.

start&stop olayinda diger arkadaslarin dusuncesini bilmem ama cok muhtesem calisiyor, yalniz aku tarafinda cok kullaniyor gibi.
    hill holder a alisamadim ya da ben tam beceremiyorum bazen devreye girmiyor diye dusunuyorum. benim beceriksizligim de olabilir tabi.

simdi yeni bir araba alsam alacagim araba gene bu olur onu da pesinen soyleyeyim.

son zamanlardaki fiyatlari bilmiyorum ama bana biraz fiyat pahali geldi onu da parantez icinde soyleyeyim

Fikrimiz su araca kaydi biraz.ama vites olayini bi test etmek lazim.cok yigilma oluyosa vazgecilebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-degisensiz-boyasiz-orjinal-508-fulll-333565042/detay

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Merhaba,

Fikrimiz su araca kaydi biraz.ama vites olayini bi test etmek lazim.cok yigilma oluyosa vazgecilebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-degisensiz-boyasiz-orjinal-508-fulll-333565042/detay

Merhaba,

aracda keyless go diyor ama anahtarla calisiyor,
    elektrikli katlanir ayna access versiyonda yok(ben bunu uzun ugraslar sonucunda taktirabilmistim ki cogu servis yapmiyor) var yazmis. 112 beygir e-hdi yok.
    eger e-hdi ise 115 beygirdir ve start&stop olur sanirim bu 508 hdi.
    10 airbag yok diye biliyorum 508 lerde.
    http://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/peugeot-nuzu-secin/508-sedan/guvenlik.html adresinde de 0 inda bile 6 hava yastigi diyor.

bilgilerinize

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Merhaba,

Merhaba,

aracda keyless go diyor ama anahtarla calisiyor,
    elektrikli katlanir ayna access versiyonda yok(ben bunu uzun ugraslar sonucunda taktirabilmistim ki cogu servis yapmiyor) var yazmis. 112 beygir e-hdi yok.
    eger e-hdi ise 115 beygirdir ve start&stop olur sanirim bu 508 hdi.
    10 airbag yok diye biliyorum 508 lerde.
    http://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/peugeot-nuzu-secin/508-sedan/guvenlik.html adresinde de 0 inda bile 6 hava yastigi diyor.

bilgilerinize

Ayna vs takintimiz yok.

1.6 ve alti Dizel otomatik olsun, az yaksin, otomatik sorunsuz olsun, hiz sabitleyici olsun, guvenli olsun, 60-80 bin km de 3-5 yasinda ve 65 bin civari olsun gibi isteklerimiz vardi.ayna gereksiz luks bizim icin.
    Deri koltuk sunrof vs de istemiyoz.

Ayrica rasgele ilanlara bakmak yerine manavgat ve cevresi baktigimizdan bu iki ilan var secenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgutmüh

merhaba arkadaşlar,
    2012 508 allure de, head up çalışmaz oldu.

servisi aradığımda, kullanım kılavuzunda belrtilenden farklı bir öneri yapmadılar.

sıkışmıştır, değişimi gerekir dediler.

servise gitmeye ayağım çekmiyor.

head up ile ilgili tecrübe yaşayan oldumu, yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Söküp temizlemek sorunu çözer.

Head up ekranı sıkısarak açıldığı zaman head up motoru kendini korumaya almak için tekrar kapanıyor.

Bizim bir araçta vardı bu durum, şimdi benim araçta da bugün sabah yaptı.

Servis den nasıl söküleceği bilgisini alır paylaşırım.

El becerisine güvenenler kendileri, güvenmeyenler ise özel yada yetkili serviste onarımlarını yaptırırlar.

Bugün benim head up 3. denemede açılabildi.

İyi forumlar...

• quote:

merhabalar,

gunun arka arkaya 3. mesajini atarak devam ediyorum,

aracim bildiginiz gibi makyajli kasa access versiyon.
    aracin kendine ait smeg ekrani var orjinalinde, lakin navigasyon yok.
    gecen hafta baykaralar ile telefonda konustum, 1800 liraya geri gorus kamerasi ile birlikte takiyorlarmis, ama biraz kurcaladigimda smeg e navigasyon degil oem bir cihaz takiyorlarmis.
    pek sicak bakmiyorum bu duruma, sizlerin yorumlari nelerdir.
    ya da piyasada orjinal smeg e navigasyon eklenebilecek yerler var midir?
    sanirim yuklenememe sebebi aracta gps anteni olmamasi

Geçen ay 508 aracıma Navimex Android multimedya cihazı takdırdım, daha önce Windows tabanlı cihazlar kullanmıştım. Android cihaz apayrıymış, tablet gibi istediğiniz uygulamayı yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca işlemci hızı Windows tabanlı cihazlarda 256 mb iken bunlarda 1gb olduğu için son derece hızlı. Geri görüş kamerası hem gece hem gündüz çok net. Cep telefonu ekran yansıtma özelliği de var, telefondaki ekran cihazda çıkıyor ve tüm işlemleri cihaz üzerinden yapabiliyorsunuz. Cihazı hem dokunmatik olarak hem orijijal tuş takımından hem de direksiyon üzerinden kullanabiliyorsunuz. Fiyat olarak montaj dahil 1.200 TL'ye taktırdım.

• eren1977 E kullanıcısına yanıt
    ACihaz hayırlı olsun. Aracınız hangi paketti? Sırf şu geri görüşten dolayı bir cihaz taktırma niyetim oluyor ama JBL destekli RT6 sistemdeki ses kalitesinin düşeceğini tahmin ettiğimden cesaret edemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.