Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1658. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2011 82000 km de sedefli beyaz 5008 ile aranıza katıldım.

Şimdilik aracımı tanıma evresindeyim. İlk izlenimlerim gayet güzel.

Forumu yeni takip etmeye başladım, ama çok faydalanacağımı düşünüyorum. Bu vesileyle herkese teşekkürler.

İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baybars Alp

Arkadaşlar merhabalar,

2011 82000 km de sedefli beyaz 5008 ile aranıza katıldım.

Şimdilik aracımı tanıma evresindeyim. İlk izlenimlerim gayet güzel.

Forumu yeni takip etmeye başladım, ama çok faydalanacağımı düşünüyorum. Bu vesileyle herkese teşekkürler.

İyi forumlar

hoşgeldiniz, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
  • hakan 2828 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Sensörlerin yerleri cok önemli inşallah takilirken bir hata yapılmamıştır. Esp asr abs sensorleri basınç sensorunun icinde. Allah korusun herhangibir acil durumda esp devreye girecekken yanlış tekerden yanlış bilgi iletirse kötü sonuçlar doğurabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    lastikleri taktıktan sonra serviste elektronik cihazla tekrar okuttuk ama bilemiyorum inşallah sorun cıkmaz
    bende aynı işi yapacağım da basınç sensörlerini takas yaptık demişssin nasıl oluyor farklı basınç sensörümü kullanılıyor 17" e geçince bir de bu sensörlerin öneminden bahsetmiş arkadaşlar montajında neye dikkat edeceğiz saygılar
  • eyüpserkan E kullanıcısına yanıt
    basınç sensörleri jantlara monteli dolayısıyla jantları değiştiricen zaman sensörleri yeni jantlara monte ediyorsun fakat sensörlü sibopların eskileri olmuyor yeni alman lazım fazla pahalı değil zaten tanasi 10 tl yalnız söktüğün sensörü aynı sıradaki lastiğe yani sol önü tekrar sol öne takın eğer okumazsa herhangi bir serviste okutabilirsin (yalnız bunların hepsi bildiğim kadarı)
  • ah şu lastik meselesi... yedi bitirdi bizi. tanesi 500 lira olunca böyle oluyor işte.. lanet 17 ler.
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    sen hala lastik almadın mı..
  • tttnet.net kullanıcısına yanıt

yok vallahi almadım. lastikçi bu yaz da idare eder dedi. kampanya bulamazsam çok iyi durumda 2. el primacy, o da olmazsa buradan arkadaşların tavsiyelerine göre bakayım diyorum. dunlop, hankook vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

yok vallahi almadım. lastikçi bu yaz da idare eder dedi. kampanya bulamazsam çok iyi durumda 2. el primacy, o da olmazsa buradan arkadaşların tavsiyelerine göre bakayım diyorum. dunlop, hankook vs

Lastikleri sökmüş jantlar ile devam ediyor.

Duruma göre komple lastik jant alacak.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Hankook almayı düşünüyorum haftasonu, yakıt ve yol tutuş değerlendirmelerinde en iyisinin hankook ventus prime 215 50 R17 91 W olduğunu gördüm ama 91 W piyasada yok maalesef. 95V ikinci en iyi ama oda piyasada yok. Geriye 91 V kalıyor. Sanırım haftasonu bundan taktıracağım.

Kullandıktan sonra yorumlarımı paylaşırım.
  • toprakates T kullanıcısına yanıt
    20 000 km sonra görüşelim

ilk alındığında kesin iyi gelecek malum.. sonrası önemli asıl. pahalı diye vazeçtiğim primacyler 5 yıl ve 60 000 km sonra bile çok iyi olunca kafam karıştı da biraccıkın..
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    sen orjinal lastiklerle 10 yıl yaparsın gibime geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Lastikleri sökmüş jantlar ile devam ediyor.

Duruma göre komple lastik jant alacak.

İyi forumlar...

head Shoot olmuş başkan.. Ama jantlarda pahalı Turgut.. 10.000 km. den fazla yapma..

yahu bu kadar kasma al 4 tane petlas pt 741... sessiz..yumuşak. rahat.. ne olacak yahu.. daha öncede primacy vardı... Tek fark primacy in yanakları aşırı yumuşak.. kaldırıma dokununca bile açılıyordu..

• ganeja kullanıcısına yanıt
    sağlam carbon titanium kevlar alaşımlı bir jant buldum.. süper vallahi. 0 aşınma 0 balon riski..
  • quote:

sağlam carbon titanium kevlar alaşımlı bir jant buldum.. süper vallahi. 0 aşınma 0 balon riski..

Aha bu haber güzel oldu.

Birde uygun fiyata alt takım yapan yer buldunmu deme keyfine.

Ben diyorum her zaman; turgut bu işi biliyor

Arada bir de fren diskerini yağlarsan, sarsıntı da azalacaktır.

İyi forumlar...

• Akşam akşam bende sevindim bu habere... Şimdiden hayırlı olsun...

• şimdi yorumlarınıza baktım da.. neden "carbon titanium" yazığımı bilemedim. "karbon titanyum" da pek ala yazılırmış yani

daha havalı olsun diye mi acaba
  • quote:

şimdi yorumlarınıza baktım da.. neden "carbon titanium" yazığımı bilemedim. "karbon titanyum" da pek ala yazılırmış yani

daha havalı olsun diye mi acaba

Bunun cevabını sadece sen biliyorsun.

Bize takdir etmek düşer...

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: toprakates

Tekrar Merhaba Arkadaşlar, Hoşbulduk.

Bluetooth eşleştirmede cihazları taratıyorum ama telefonumu araç görmüyor?https://www.youtube.com/watch?v=E5Qyb1BOToQ adımları birebir uyguladım.

Bu sıkıntıyı yaşayan oldu mu, nasıl çözülür?

Bu konuda cevap veren olmadı. Blueetooth cihazı arattığımda, cihaz bulanamadı diyor ekran? Ne yapmam gerekiyor. Telefonum Sony xperia Z3 compact.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 16561657165816591660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.