Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1653. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: auzdil

Melodramm a katılıyorum, en sorunsuz ilk gelen 5008 ler yanii ,
    2010 ve 2011 ler dir

2010 dan sonra bozdular. :)
  • Banada 2012 en iyisi geliyor. Hem stop-start yeni motor. Daha sessiz. 2013 ve sonrasinda doviz artti diye donanımlı araç yok gibi... Örneğin xenon far 2013 sonrasinda hic görmedim. Birde döviz arttı diye donanımı kısıp 2012 sonundan itibaren 17 jant yerine 16 jant getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 16 Mayıs 2016; 20:05:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

Orijinalden alıntı: tövbekar_01

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

2013 model araba mı olurmuş yahu..

Doğru diyosun dostum 2013 ler 2012 lerden de kötüymüş.

Duyumlar en KRAL 5008 lerin 2011 olduğu yönünde

İyi forumlar...

Hocam kusura bakmayin bu. Konu espirimiydi gerceklik payi varmi

Arkadaş espiri yapmış...e malum kendinde 2011 var hemide iki tane.. yoksa forumda herkes bilir ki en kral aslan 2012'lerdir...

2012 candır.

• 5008+2012=

• arkadaşlar navimex androidli multimedya cihazı gelmiş...henüz iki gün olduğu için ilana koymamışlar..fiyat olarak 1200 tl..linkteki ürün ww poloya uyumlu olan cihaz ama bizimkiyle özellik v.s birebir aynı..ne dersiniz...alınır mı..
  • quote:

arkadaşlar navimex androidli multimedya cihazı gelmiş...henüz iki gün olduğu için ilana koymamışlar..fiyat olarak 1200 tl..linkteki ürün ww poloya uyumlu olan cihaz ama bizimkiyle özellik v.s birebir aynı..ne dersiniz...alınır mı..

Yakıt bilgilerini menü içinden görebiliyoruz.

Fakat araç parametreleri kontrol dışı kalıyor.

Android daha gelişmeli.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• melodramm kullanıcısına yanıt
    bekleyelim mi yani...
  • quote:

bekleyelim mi yani...

İstersen gider deneriz.

İçine siner ise alırız.

İyi forumlar...

• Arkadaşlar herkese günaydınlar, 2011 5008 imi satıp 2015 0 km 5008 aldım, acilen navigasyon multimedya sistemi tavsiyesi ve İzmir'den alıp taktırabileceğim bir mağaza tavsiyesine ihtiyacım var, gerçi takma işini melodramm dan rica etsem daha kaliteli ve doğru yapar. Cyclone 2 genel tercih gibi gözüküyor ama bildiğiniz bizim araca uygun androidli bir sistem de olabilir. Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba,

Bende 5008 almak istiyorum. Ancak birkaç sorum var.

Aynı kasa olmasına rağmen 2012 ile 2015 modelleri arasında 30000 tl fiyat farkı var. Nedenini anlamadım. Bu kadar fark verilecek bir fark var mı yoksa az kilometreli bir 2012-2013 almak mı mantıklı.

90000 tlye 2015 10.000 km araç uygun mu?

Araba hantal mı? 3008 ile arasında boyut farkı hantallık yaratıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteper

Arkadaşlar merhaba,

Bende 5008 almak istiyorum. Ancak birkaç sorum var.

Aynı kasa olmasına rağmen 2012 ile 2015 modelleri arasında 30000 tl fiyat farkı var. Nedenini anlamadım. Bu kadar fark verilecek bir fark var mı yoksa az kilometreli bir 2012-2013 almak mı mantıklı.

90000 tlye 2015 10.000 km araç uygun mu?

Araba hantal mı? 3008 ile arasında boyut farkı hantallık yaratıyor mu?

3008 ve 5008 arasında ciddi bir performans farkı olmaz.

Fakat 0.100 13sn olan bir mpv den bahsettigimizi de unutmayalım.

Düşük km değerine sahip 2012 2013 alınabilir.

2013 sonrasında araç makyajlanmıştır.

Fiyat farkı biraz da bundan kaynaklanır.

90 bin verip ikinci el araç almak bana mantıksız geliyor.

98 e sıfır 5008 varken.

İyi forumlar...

• Arkadaşlar 2015 5008 için cyclone 2 cihazı aldım, ancak uyumla ilgili sorun yaşıyorum, aracın orjinal teybini sökünce ( 2 parçayıda) motor arızası veriyor, teybi sökülü bırakıp üst ekranı takınca motor arızası gidiyor bu seferde bakım zamanı hatası veriyor (bakım zamanını kendi kendine düşürüp bitiriyor, sarı ünlem hatası veriyor, sıfırlasanız bile tekrar hızlı düşüyor). Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba ? çözümü bilen var mı ? çözümü yok ise SATILIK CYCLONE 2 cihazımız var demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ik1971 -- 21 Mayıs 2016; 21:00:31 >
  • Kimse bilmiyor galiba ?😔

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ik1971 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam senin derdinin çaresi başkan..o kadar montaj yaptı..çözüm için kesin bir yol vardır..

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Sağolsun dün montajı kendisi yaptı, uyumla ilgili bir sürü problemi çözdü, sonradan bakım hatası vermeye başladı, forumda daha önce başka birinin ( 2008 yada 3008 sahibi olabilir) başına gelmiş, çözümü var mı hatırlayamadı . Ama eminim bizim Başkan şu an bu konuyu kafaya takmış ve düşünüyordur "Nasıl çözerim " diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ik1971 İ kullanıcısına yanıt
    Cyclone cihazin os ve mcu versiyonunu atar mısınız?

• Merhaba. Yakın zamanda 5008 aracıma cyclone 2 cihaz taktırdım ve arka kafalıklara da bağlantısı yapıldı. Ama şöyle bir sıkıntım var. DVD yada TV yi arkaya gönderebiliyorum ama flash disk içerisinden açtığım bir mp4 video yu açtığımda arka ekranlara gönderemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz acaba?

Not: Cyclone 2 cihazının son güncel yazılımını Cyclone firmasında yüklettirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik1971

Arkadaşlar 2015 5008 için cyclone 2 cihazı aldım, ancak uyumla ilgili sorun yaşıyorum, aracın orjinal teybini sökünce ( 2 parçayıda) motor arızası veriyor, teybi sökülü bırakıp üst ekranı takınca motor arızası gidiyor bu seferde bakım zamanı hatası veriyor (bakım zamanını kendi kendine düşürüp bitiriyor, sarı ünlem hatası veriyor, sıfırlasanız bile tekrar hızlı düşüyor). Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba ? çözümü bilen var mı ? çözümü yok ise SATILIK CYCLONE 2 cihazımız var demektir.

bizimkinde şöyle olmuştu, bilmiyorum aynı olay mı ama, 2012 lerdeki , cyclone takılacak yerdeki radyo ekranı var malum, o ekranı söktüğümüzde motor uyarısı veriyordu, meğerse onu çıkarmadan bulunduğu yerde içeriye sabitlemek gerekliymiş. bir soketle araca bağlı kalmalı. sistem onu algılamazsa hata veriyor.

• Şehirler arasi yolculukta kaputa tas sicramasi oluyor. Kaput maskesi onerir msnz? Satin almak icin Onerdiginiz yer var mi? Maskeyi yolculuk oncesi takacagim gidecegim yere ulasinca cikaracagim sadece sehirler arasinda kullanilacak. Kaput filmi istemiyorum boyada ton farki yanik vs. ye neden olabiliyor.

• karacac K kullanıcısına yanıt
    Hazir muhtemelen bulamazsiniz. Oto kilif diken yerlere uygun fiyatli uclari kancali bir sunu deri yapitarbiirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.