Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1566. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhendizz

aracın agır bakımları kac kmde?90000 demi
    ne kadar tutuyor.
    2.el bir arac bakıyorum
    2011 hepsi 80000 lerde..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-dizel-otm.cam-tavan-7-kisilik-211494535/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-peugeot-5008-otomatik-dizel-7-kisilik-215016907/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-baykaralardan-2011-peugeot-5008-1.6-hdi-premium-pack-219325573/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-servis-bakimli-5008-220094209/detay

Ağır bakımlar 180.000 veya 10 yıl.

Fakat 2011 modellerde 120.000 de ücretsiz triger değişimi tanımlanmış.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 22 Temmuz 2015; 17:46:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki ist.da umraniye veya bostanci tarafında usta tavsiye edebilecek var mı?arabayi gösterip sonrasında bakımları icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osman erim kullanıcısına yanıt
    hocam mrb elımde kulaklık mevcut eger ıhtıyacınız varsa haberleselım

• bu sefer de sağ arka far gitti.. ne oluyor yahu bu ampüllere??
  • 2012 2013 model arasında belirgin bir fark var mı?

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Aynen gecen ay sol arka, az once sag arka fren lambalarini degistim.

• 12"lerde 17"jant 13"lerde 16"jant var,13"lerin bazılarında teyb farklı,direksiyonda parmaklık kısmında orjinal krom parça vardı..sanırım birde 13 "lerde 115 hp motor vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTCA

quote:

Orijinalden alıntı: turkuvaz33

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Problem sd kart kaynaklı.

Aynı sorunu @ceyda07 de yaşamıştı.

Şimdi aklıma geldi.

İyi forumlar...

Yeni taktırmama rağmen cyclone 2 yi bu olay şehiriçinde benim de başıma geldi iki kere... Sanıyorum aynı anda navigasyon ile iki uygulama açıkken oluyor. Kitlenme olayı şöyle oluyor bende: Navigasyon başlama görüntüsü ekranda takılı kalıyor. Müzik çalmaya devam ediyor. Arka planda ekranın üzerinde basılacak yerler aklınızdaysa basıldığında işlev görüyor. Ancak arabayı stop edip, birkaç dakika bekledikten sonra düzeliyor. Sd kart aklıma gelmemişti. O zaman üzerinde gelen sd kartta mı sorun var acaba?

Hocam Sd kart alırsanız 16 gb dan büyük olsun Sd kartı 16 lik high speed le değiştirmeme rağmen ikinci defa basıma geldi. Daha dogrusu tam takılmak üzereyken navigasyondan çıktım. Belki benim cyclone daki takılma orijinal Panic navigasyon yerine Kendimin indirdiği İgo primo olabilir. Eğer zamanım olursa 64 lük flash bellekle deniyecegim. Eğer sorun devam ederse cyclone çıkartacağım :) aslında çok memnun kalmadım cyclone kullanımından. Güneşli havalarda zaten ekranı görmen imkansız. Ekranı görmek için günesin arkama düşmesini bekledim. Tabi bu kararımda orjinal müzik sisteminde daha iyi olan ozellikleri de etkili olacak.
    Iyi forumlar...

İgo primo calisirken cihaza usb'den cep telefonunuz da bagliysa bu sorunla karsilasabilirsiniz. Durumun cep telefonunun bagli olmasindan kaynaklanip kaynaklanmadigini test edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ronin75

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkuvaz33

quote:

Problem sd kart kaynaklı.

Aynı sorunu @ceyda07 de yaşamıştı.

Şimdi aklıma geldi.

İyi forumlar...

Yeni taktırmama rağmen cyclone 2 yi bu olay şehiriçinde benim de başıma geldi iki kere... Sanıyorum aynı anda navigasyon ile iki uygulama açıkken oluyor. Kitlenme olayı şöyle oluyor bende: Navigasyon başlama görüntüsü ekranda takılı kalıyor. Müzik çalmaya devam ediyor. Arka planda ekranın üzerinde basılacak yerler aklınızdaysa basıldığında işlev görüyor. Ancak arabayı stop edip, birkaç dakika bekledikten sonra düzeliyor. Sd kart aklıma gelmemişti. O zaman üzerinde gelen sd kartta mı sorun var acaba?

Hocam Sd kart alırsanız 16 gb dan büyük olsun Sd kartı 16 lik high speed le değiştirmeme rağmen ikinci defa basıma geldi. Daha dogrusu tam takılmak üzereyken navigasyondan çıktım. Belki benim cyclone daki takılma orijinal Panic navigasyon yerine Kendimin indirdiği İgo primo olabilir. Eğer zamanım olursa 64 lük flash bellekle deniyecegim. Eğer sorun devam ederse cyclone çıkartacağım :) aslında çok memnun kalmadım cyclone kullanımından. Güneşli havalarda zaten ekranı görmen imkansız. Ekranı görmek için günesin arkama düşmesini bekledim. Tabi bu kararımda orjinal müzik sisteminde daha iyi olan ozellikleri de etkili olacak.
    Iyi forumlar...

İgo primo calisirken cihaza usb'den cep telefonunuz da bagliysa bu sorunla karsilasabilirsiniz. Durumun cep telefonunun bagli olmasindan kaynaklanip kaynaklanmadigini test edebilirsiniz.

İgo primo'yu 64 lük flash bellekte denedim benim tahminim cyclone'un dahili belleği az geldiginden yapıyor olabilir. Ankara'dan Anamur'a giderken hiç sorun çıkartmadan gittim taki Silifke Anamur arasında yeni açılan bir tünelden gecene kadar, bu tünel ve yeni açılan yol haritada olmadıgından cyclone sapitti. Devamlı uydu aradı belki bunun sebebi hem yolun haritada olmayışı hem de yolun dag yamacında olması ve gercektende uydu görememesi olabilir. Dediğiniz gibi telefonu USB ye takmadım çünkü sorunla karşılaşmak istemdin. Telefonu USB takınca takılması benim dediğim gibi cyclone unun dahili belleğinin küçük olması ve cyclone'un bu yuzden zorlanması sonucu oluşuyor diye düşünüyorum. Bu arada gündüz ekran gozukmemesini kısmen de olsa çözdüm. Gündüzleri genelde farlarim açık gittiğim icin cyclone otomatik olarak ekran ışığını kıstığı için goremiyormusum. Farlar acıkken ekran parlaklığını yükselttim ve birazda olsa görünür oldu. Ankara dönüş yolunda tekrar Cyclone'u deneyeceğim bakalım ne olacak.

Iyi forumlar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismailb

Yorumlarınız için teşekkür ederim...

Port bagaj işini askıya aldım. Şu an çok acil ihtiyaç değil ancak kışın kayak tatili için gerekli olacak. O zamana kadar tavanda şapka olmadan rahat rahat dolaşırız..:)

Aracı aldığımda ekranların kulaklıklar için şarj aleti çıkmadı. Bunu nereden bulabilir acaba? Servis muhtemelen yüksek fiyat isteyebilir diye sormadım..

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

İyi forumlar.

Hocam eski Nokia şarj aleti oluyor ama biraz modifiye yapmaniz gerekiyor diye duymuştum forumda. Sayfa 518 ve 519 da bilgileri bulabilirsin.

Iyi forumlar...

Melodram bana akıl vermişti, Nokia şarjın dış kısmı ince kalıyor, araya bir kablo sıkıştırınca iş görüyor. Ben elektronikçiler çarşısından bilgisayarlar için olan 5volt 2amper kafası uygun şarj aleti alıp işi kökünden çözdüm. @ismailb @HTCA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

bu sefer de sağ arka far gitti.. ne oluyor yahu bu ampüllere??

Led tak ve unut :D

İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

12"lerde 17"jant 13"lerde 16"jant var,13"lerin bazılarında teyb farklı,direksiyonda parmaklık kısmında orjinal krom parça vardı..sanırım birde 13 "lerde 115 hp motor vardı..

iyi ki fark yok demişim.. beygiri unutmuştum. mesajı sileyim bari, yanıltmayalım insanları
  • quote:

quote:

İyi forumlar...

anam kim uğraşacak onla.. görüntü çok iyi gerçekten de.. maharet lazım ona.. ya da izmir yolları
  • quote:

quote:

quote:

İyi forumlar...

anam kim uğraşacak onla.. görüntü çok iyi gerçekten de.. maharet lazım ona.. ya da izmir yolları

benim nazar değmesin ama hala arkada orjinal ampuller duruyor...sadece gündüz farları bir kaç kez patladı o zaman epey bir ledli ampul aradım ama yurt dışı sitelerde vardı..2 tane ampul için yurt dışıyla uğraşmadım..zaten en son taktığım gündüz farları 5-6 aydır patlamadı..

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Almışken 2012 alın start-stop olsun daha ekonomik olur..
  • stopların ampülleri farklı mı önlerden? hangisinden almak lazım?
  • Benim fren lambalari klasik tek flamanli 25w araba stop lambası. .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rdlyilmaz

Zaten benim telf kayıtlıydı.Kullanıyordum.

Ayrıca bluetooth menüsü hiçbir işlem yapmıyor. Silip yeniden de tanıtamıyorum.

Bu durumda tek seçenek akü enerjisinin kesilip, 5 dk sonra yeniden verilmesi olacaktır ki bu işlemi serviste yaptırmanızı öneririm.

Kendiniz yaparsanız da mutlaka tüm kapılar açık ve anahtar kontakdan çıkarılmış olsun.

Araç enerji kesilip yeniden verildiğinde, tüm kapılarıkilitleyebiliyor; bu tarz bir durum yaşandığında ise kapılar kapalı ise kilitlendiği için araca girmek servis desteği yada yedek anahtar ile mümkün oluyor.

Tavsiyem servise gitmeniz yönündedir, bluetooth birimi arızalanmı yada kilitlenmiş olabilir, enerji kesilerek bu sorunu giderirsiniz.

İyi forumlar...

ben de aynı sorun oluştu hem de 2 defa....bluetooth ile telefona bağlanadım,meğerse akü son günlerini yaşıyormuş,hatta son akü değişiminden önce serviste akü şarj edildi ben de geçen akü değişiminde yine bluetooth bağlanmamıştı siz en iyisi aküyü değiştirin demiştim yoksa 100 km gelip size aküyü değiştirtim demiştim...nitekim 12 haziran sabah 5 balığa giderken bastım çalışmadı,akü offfff.neyse bir şekilde balığa gittik oltaları salladık,servisi 10 gibi aradım sizin şarj ettiğiniz akü beni yolda bıraktı gelin değiştirin dedim,sağolsunlar geldiler 100 km aküyü garanti kapsamında ücretsiz değiştirdiler...
    sonuç eğer bluetooth bağlanmıyor usb radyo kontrol edemiyorsanız büyük bir ihtimalle akünüz son günleri yaşıyordur,ömrünü tamamlamak üzeredir derim...

• bugün lastikler Petlas 215/50 R17 95W RF Velox Sport PT741 ile önler 2,5 mm arkalar 3 mm iken değiştirildi.önlere 36 arkalara 38 hava basıldı çok şükür sensörler sorunsuz çalıştı her sökülen jant aynı yerine takıldı...
    Petlas 215/50 R17 95W RF Velox Sport PT741 yanakları güçlendirilmiş 28/2015 üretim yılı gayet yol tutuşu güzel michelin kadar yumuşak güzel lastik,bakalım 5-10 bin km binip memnuniyetimi daha sonra yine paylaşacağım..üzerindeki orijinal michelinlerle 57 km yaptım tek bir çivi dahi almamıştı,hiç patlamamıştı daha en az 5 bin km daha rahat yapardım ama riske atmak istemedim....inşallah bu petlas velox larla da en bi 50-55 bin km yaparım...
    tüm 5008 severlere hayırlı yolculuklar dilerim,yolunuz açık olsun...
    5008'le hayat çok rahat.....

• 
Sayfa: önceki 15641565156615671568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.