Şimdi Ara

peugeot 406 arka lastik yanal darbe aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 model peugeot 406 marka aracımla hızlı şekilde manewra yaptıgımdan dolayı arka taraf kaydı ve kaldırıma çarptı çok büyük bi ses geldi araç kaldırımın üstüne çıkıp durdu.Jantın kaldırımla temas eden yeri yamuldu ve yeryer kırılmış esas sorun araç giderken arkadan uğultu geliyor we arka tekerlek bana eğik duruyor gibi geliyor.Anlayan arkadaşlar bana yardımcı olursa yarın baktırıcam ama içim hiç rahat degil sorun nerde olabilir yalpalama yok fakat ugultuyu duyabiliyorum sürtünme gibi bişy.

• haketmişsin iyi olmuş. bırak öyle kalsın.
  • tşk ederim arkadaşım umarim basina gelir en büyük dilegim bu gelecek cuma senin icin dua edicem inşşş inşşşş senin basina da gelir :):)
  • uğultu ve ses geldiğine göre bi problem var buraya yazıp zaman kaybedeceğine aracını bi servise göstersene,,,

buradan sihirli bi el uzanıp tekerleği mi düzeltecek.
  • benim duaya ihtiyacım yok. bence senin var serseri gibi kullanıp çevrendeki insanları öldürme potansiyelin var. bence cuma günü otur kendine dua et.
    quote:

Orjinalden alıntı: umur_sti

tşk ederim arkadaşım umarim basina gelir en büyük dilegim bu gelecek cuma senin icin dua edicem inşşş inşşşş senin basina da gelir :):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sulphur

benim duaya ihtiyacım yok. bence senin var serseri gibi kullanıp çevrendeki insanları öldürme potansiyelin var. bence cuma günü otur kendine dua et.
    quote:

tşk ederim arkadaşım umarim basina gelir en büyük dilegim bu gelecek cuma senin icin dua edicem inşşş inşşşş senin basina da gelir :):)

Sulphur kardeş aynen katılıyorum

• aynen katılıyorum
    boşuna vakit kaybediyorsun başına daha büyük işler açmadan servise göster
    geçmiş olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

uğultu ve ses geldiğine göre bi problem var buraya yazıp zaman kaybedeceğine aracını bi servise göstersene,,,

buradan sihirli bi el uzanıp tekerleği mi düzeltecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtilaf

quote:

benim duaya ihtiyacım yok. bence senin var serseri gibi kullanıp çevrendeki insanları öldürme potansiyelin var. bence cuma günü otur kendine dua et.
    quote:

Hocam sonuna kadar haklısın.Etrafta böyle artistler dolandıkça böyle şeyler daha çok meydana gelir.

• quote:

haketmişsin iyi olmuş. bırak öyle kalsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: murtilaf

quote:

quote:

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 31 Ocak 2008; 11:35:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BySerkan

bilye(rulman) dağıtmış olabilir

+1903

aks bilyası dağılmış uğultu ondan. gerçi şimdiye kadar yaptırmışsındır.

yanlız eğer bi zorunluluk gereği olmadıysa bu durum şunu kafana iyice sok:

sokaklar ve caddeler sen ve senin gibilerin oyun ve yarış parkuru değil. hepimiz bu yollarda sevdiklerimizi taşıyoruz. sorumsuzca otomobil kullananların bize ve sevdiklerimize en ufak bir zarar vermeye hakları yok. çarptığın şey kaldırım değil de bir insan olsaydı şimdi ne yapıyor olurdun bunu da düşün. sürüş stilini değiştirmedikçe de trafiğe çıkma. çünkü orada yerin yok.

eğer kaldırıma çarpmaya mecbur kaldıysan kusura bakma birader lafım sana değil.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 31 Ocak 2008; 11:35:36 >
  • konuyu açan feyk atmış gitmiş bidaha uğramamış böyle tiplere
  • dua et yolda giderken jantla birlikte lastik fırlamasın. dağıtmışın gibi gözüküyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.